با این شلوار قد بلند می‌شوید

شلوار زنانه از اجزای اساسی لباس‌های زنانه است که در کنار لباس‌هایی مثل مانتو و پالتو و شال و روسری ترکیب لباس بیرون شما را تشکیل می‌دهد. فرم شلوار نقش مهمی در زیبایی اندام شما دارد و اگر مدل شلوار خود را درست انتخاب کنید می‌توانید عیب اندام خود را مخفی کرده و متناسب به نظر برسید. اما یک مدل شلوار وجود دارد که به همه می‌آید و باعث می‌شود بلندتر و کشیده‌تر به نظر برسید، با این شلوار قد بلند می‌شوید.

 

شلوار گشاد بلند پارچه‌ای شلواری است که به همه می‌آید و با فرم خاصش که از کمر به پایین گشاد می‌شود کمک می‌کند اندام زیباتری داشته باشید، به خصوص اگر پاهای چاق و کوتاهی دارید این شلوار بهترین دوست شماست.

 

شلوار گشاد پارچه‌ای را معمولا در رنگ مشکی و تیره و ساده مشاهده می‌کنید اما می‌توانید از مدل‌های طرح‌دار مثل راه راه افقی هم که اثر بیشتری در لاغرتر نشان دادن شما دارد استفاده کنید. همچنین مدل‌هایی با رنگ‌های متفاوت‌تر مثل شتری و سبز تیره را هم می‌توانید امتحان کنید. یکی از مدل‌های جدید شلوار که طرفدار زیادی پیدا کرده مدل‌های ساده با یک خط عمودی با رنگ و بافت متفاوت در کنار شلوار است که در این مدل هم می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

 

شلوارهای بلند پارچه‌ای را می‌توان با بیشتر کفش‌ها پوشید اما چون با این شلوار معمولا کفش‌ها چندان مشخص نیستند بهترین فرصت برای پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند و لژدار است تا هم لبه‌های شلوار با زمین تماس نداشته باشد و کثیف نشود و هم قد شما بلندتر به نظر برسد.

 

 

 

 

مطالب مرتبط:

1- انتخاب شلوار جین زنانه با توجه به تنوع مدل

2- 7 مدل شلوار زنانه ضروری برای شیک پوش ها

3- انواع شلوار زنانه

 

 

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :