مراسم و زمان مناسب برای پوشیدن کت و شلوار

۱۵ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۲۸

توسط ساناز شمس

مراسم و زمان مناسب برای پوشیدن کت و شلوار

پوشیدن کت و شلوار موردی است که بسیاری از ما هر روزه انجام می‌دهیم، اما این راهنمای استایل به شما نحوه شیک پوشی با کت و شلوار را در محیطی غیر از کار نشان می‌دهد. با «چی بپوشم» همراه باشید. اگر بخواهیم واقع گرا باشیم، یک کت عموماً مردان را همه فن حریف، جنتلمن و شبیه جیمز باند نشان می‌دهد. فرقی نمی‌کند کت را در مراسم فارغ التحصیلی خود پوشیده باشید یا مصاحبه و یا هر مناسبت رسمی دیگری؛ در این راهنما اطمینان می‌یابیم که برای مناسبت خاص درست کت و شلوار پوشیده باشید.

 

مراسم فارغ التحصیلی

 

افرادی که فارغ التحصیل می‌شوند، ممکن است اولین باری باشد که کت و شلوار می‌خرند. اما نگران نباشید، اصلاً خرید دشواری نیست. شروع کردن با انتخاب رنگ لباس، همیشه بهترین گزینه است.

رنگ آبی تیره یا سرمه‌ای، یک رنگ انطباق پذیر برای کت محسوب می‌شود. با وجود شیک بودن، همانند مشکی هم رنگ سنگینی نیست. گرچه در کل روز باید شنل و کلاه فارغ التحصیلی را بر تن داشته باشید، اما قطعاً مناسبتی است که باید برای آن کت پوشید و باید بهترین ظاهر را برای مهمانی بعد از فارغ التحصیلی داشته باشید. انتخاب «چی بپوشم» برای این مناسبت، کت و شلوار سرمه‌ای است که شما را شیک و آماده مراسم فارغ التحصیلی خواهد نمود.

مراسم و زمان مناسب برای پوشیدن کت و شلوار

مصاحبه ظاهری هوشمندانه 

بیش از حد رسمی پوشیدن برای مصاحبه کاری، بهتر از معمولی پوشیدن است، حتی اگر شرکتی که قصد مصاحبه در آن را دارید، یونیفرم خاص یا سبک لباس پوشیدن خاصی برای کارکنان نداشته باشد. شیک پوشی، همیشه تاثیر گذار است. بلیزر (ژاکتی شبیه کت، اما با رسمیت کمتر یا همان کت اسپرت) و یک شلوار تنگ آبی تیره، بهترین انتخاب برای چنین مناسبتی است؛ با چنین لباسی، همه توجه‌ها بر روی شما متمرکز خواهد شد.

مراسم و زمان مناسب برای پوشیدن کت و شلوار

این کت با یک جفت کفش قهوه‌ای مایل به زرد بند‌دار و یا کفش‌های بدون بندی که با سگک بسته می‌شوند، مناسب خواهد بود. اگر نگران رسمی بودن بیش از حد لباس خود برای مصاحبه‌ای هستید که نیازی به رسمی بودن چندانی ندارد، اندکی آستین کت را بالا بدهید و کفش را بدون جوراب (با جوراب‌هایی که تا مچ پا هستند)، بپوشید تا ظاهری جذاب داشته باشید.

مراسم و زمان مناسب برای پوشیدن کت و شلوار

کت و شلوار برای عروسی

پوشیدن کت برای عروسی، انتخابی واضح است، اما انتخاب دوخت و رنگ، دشوار است. برای عروسی در فصل تابستان، باید کت سبک و رنگی را انتخاب کنید تا ظاهری عالی به شما ببخشد؛ رنگ آبی یا زغالی با یک جفت کفش بنددار قهوه‌ای مایل به زرد، عالی هستند (البته به شرطی که سبک تابستانی آن را انتخاب کرده باشید).

مراسم و زمان مناسب برای پوشیدن کت و شلوار

اگر عروسی در فصل زمستان است، کت و شلوار مشکی همیشه انتخابی هوشمندانه است. البته کت و شلوار آبی تیره با دو دکمه هم انتخاب مناسبی است که ظاهری عالی و شیک برای مناسبت‌های رسمی خواهد بود. کفش‌های زمستانی نیز با چنین لباسی همخوانی دارد. تصویر زیر، نمونه‌ای از این کفش‌ها را برای تکمیل کردن ظاهر شما به نمایش می‌گذارد.

مراسم و زمان مناسب برای پوشیدن کت و شلوار

پوشش روزانه در محیط کار

یک کت خاکستری روشن برای استفاده روزانه در محیط کار مناسب است. کت‌های تک دکمه‌ای (که یک ستون دکمه دارند)، پوششی راحت برای چنین موقعیتی خواهد داشت. پیشنهاد «چی بپوشم»، کت و شلواری فیت تن به همراه یک جفت کفش کاری بنددار همانند تصویر زیر است.

مراسم و زمان مناسب برای پوشیدن کت و شلوار

مطالب مرتبط:

۱- اشتباهاتی که به کت و شلوار آسیب می‌زند

۲- راهنمای انتخاب کت و شلوار مردانه برای بهار و تابستان

۳- شبیه رایان گاسلینگ کت و شلوار بپوشید

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت پوست شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است