چه نوع پیراهنی انتخاب کنم؟

شاید بی خود نیست که خانوما به آقایون حسادت می کنند! تعداد لباس هایی که آقایون می تونند برای مهمانی، ورزش، محل کار و … داشته باشند بسیار متنوع است. در ادامه کارشناسان چی بپوشم به معرفی انواع مدل ها پیراهن مردانه پرداخته اند. با ما همراه باشید. 

پیراهن مردانه رسمی

1- پیراهن مردانه رسمی
پیراهن های آستین بلند و یقه کوتاه گران تر هستند، این نوع لباس ها در طرح ها و رنگ های مختلفی ارایه می شوند، معمولا زیر کت و شلوار و ژاکت های ورزشی به همراه کراوات پوشیده می شوند.

پلوشرت

2- پلوشرت 
تی شرت های یقه دار آستین کوتاه یا “پلوشرت” هم غیررسمی و دوستانه هستند و هم می توان آن ها را در مجالسی که کمی رسمی هستند پوشید. این تی شرت ها در ماه های گرم بیشتر محبوب هستند تا بقیه ماه ها. انواع 3 یا 4 دکمه از این پلوشرت ها وجود دارد.

تی شرت

3- تی شرت
تی شرت ها جزء اصلی و ماندگار کمد لباس هر مردی است. بیشتر کاربرد تی شرت ها در ماه ها گرم سال است. شلوار مناسب برای این مدل، شلوار کتان و یا جین است.

بلوز چسبان مردانه

4- بلوز چسبان مردانه
بلوز های چسبان مردانه لباس هایی آستین بلند و بدون یقه هستند که به عنوان پولیور استفاده می شوند و دکمه ندارند و به طور معمول لباس های ساده و یک رنگی هستند ولی گاهی اوقات با طرح های مختلف نیز تولید می شوند.

مطالب مرتبط:

1- مدل یقه پیراهن مردانه

2- ست پیراهن و کراوات مردانه چگونه باشه؟

3- چگونه یک پیراهن مردانه مناسب بخرم؟

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :