چند نکته برای پوشیدن لباس مجلسی سرهمی

لباس‌های سرهمی بسیار شیک هستند و مانند یک پیراهن مجلسی به تنهایی یک ست کامل می‌باشند. بسیاری از افراد به این فکر می‌کنند که نباید لباس سرهمی بپوشند و از انتخاب آن می‌ترسند، چرا که اگر آن را به درستی انتخاب نکنید، به راحتی می‌تواند شما را قد کوتاه‌تر و یا چاق‌تر از آنچه که هستید نشان دهد. به همین دلیل اکثر افراد از رنگ سفید و یا مشکی برای سرهمی استفاده می‌کنند. در اینجا چگونگی پوشیدن  سرهمی و نکاتی که برای یک ست با سرهمی در ذهن داشته باشید را بررسی می‌کنیم. با ما همراه باشید:

سایز مناسب خود را پیدا کنید

پیدا کردن سایز مناسب یکی از نکاتی است که رعایت کردن آن بسیار مهم است. اگر شما لباس سرهمی بپوشید که خیلی تنگ باشد، ممکن است که جذابیت زنانه خود را از دست بدهید و احساس راحتی نکنید. اگر لباس سرهمی بپوشید که گشاد باشد، به هیچ وجه زیبا به نظر نمی‌رسید.

از کمربند استفاده کنید

بسیاری از لباس مجلسی‌های سرهمی یا کمربند دارند و یا اینکه شما می‌توانید به راحتی یک کمربند به آن اضافه کنید. استفاده از کمربند یک راه عالی است برای اینکه کمی زنانگی به ظاهرتان اضافه کنید.

چند نکته برای پوشیدن لباس مجلسی سرهمی

 

لباس مجلسی سرهمی را با یک کت ست کنید

می‌توانید با یک کت به لباس‌های سرهمی جذابیت بیشتری ببخشید، اگر چه که لباس مجلسی سرهمی سفید به تنهایی جذاب است، اما با استفاده از یک کت می‌توانید آن را جذاب‌تر نشان دهید. پوشیدن کت همراه با سرهمی باعث می‌شود که شما احساس راحتی بیشتری داشته باشید و لباس را بهتر نشان می‌دهد.
کتی را انتخاب کنید که هماهنگی بیشتری با لباس مجلسی شما داشته باشد و مناسب با موقعیتی که در آن هستید باشد.
رنگی را انتخاب کنید که مشابه لباس سرهمی‌تان باشد و یا اینکه در تضاد با آن باشد. اگر سرهمی‌تان گل‌دار است، ممکن است یک کت رنگ روشن انتخاب کنید. فقط مطمئن باشید که کت و سرهمی‌تان با هم هماهنگی داشته باشد.

همراه با لباس مجلسی سرهمی دم پا گشاد کفش پاشنه بلند بپوشید

اگر می‌خواهید سرهمی دم پا گشاد بپوشید، همراه آن کفش پاشنه بلند بپوشید. اگر صندل یا کفش بدون پاشنه بپوشید بخشی از پاچه‌ی سرهمی شما زیر پاهایتان و روی زمین کشیده می‌شود و طوری به نظر می‌رسد که انگار لباسی که انتخاب کرده‌اید سایز شما نیست و قد کوتاه به نظر می‌رسید.

چند نکته برای پوشیدن لباس مجلسی سرهمی
لباس‌های سرهمی تک رنگ بپوشید

اگر اولین بار است که قصد پوشیدن لباس سرهمی دارید، کارتان را راحت بگیرید و یک سرهمی تک رنگ مشکی یا سفید انتخاب کنید. و اگر کمی جسور هستید سرهمی تک رنگ از رنگ‌های روشن انتخاب کنید. رنگ های آبی، قرمز و یا سبز زیتونی. اما رنگ مشکی همیشه باعث می‌شود که لاغرتر دیده شوید.
مطالب مرتبط:

۱- مدل‌های لباس مجلسی سرهمی

۲- ایده‌های ست کردن اکسسوری با پیراهن مجلسی مشکی

۳- لباس مجلسی سبز را امسال بپوشید

۴- تاریخچه کلاه زنانه و معرفی بهترین مدل کلاه زنانه مجلسی

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :