ایده‌های ست کردن اکسسوری با پیراهن مجلسی مشکی

پوشیدن لباس‌های مشکی خیلی ساده است. شما می‌توانید آن‌ها را با هر نوع اکسسوری استفاده کنید. اما از آنجا که لباس مشکی همه جا مورد استفاده قرار می‌گیرد و پرکاربرد است. در این مقاله به شما ایده‌های ست کردن اکسسوری با پیراهن مجلسی مشکی را معرفی می‌کنیم. با ما همراه باشید:

همراه یک کت چرم موتور سواری و پوتین
هیچ چیز به اندازه یک کت چرم موتورسواری نمی‌تواند همراه یک لباس گیپور مشکی زیبا و خوشایند باشد. اما در کنار این لباس و کت پوشیدن یک نیم بوت لازم است و این استایل را کامل خواهد کرد.

ایده‌های ست کردن اکسسوری با پیراهن مجلسی مشکی

 

با شال قهوه ای و زیورآلات طلا
قوانین انتخاب رنگ همیشه راهنمای ما هستند. شما می توانید لباس مشکی را با رنگ قهوه ای ست کنید. البته می‌توانید از شال‌های رنگی هم استفاده کنید. و سپس این استایل را با طلا و جواهرات به رنگ طلایی کامل کنید.

ایده‌های ست کردن اکسسوری با پیراهن مجلسی مشکی

همراه با یک بلوز سفید و چکمه تا زانو
یک حرکت بسیار زیرکانه برای خانم‌های شیک پوش پوشیدن لایه‌ای لباس‌ها است. پوشیدن یک لباس سفید ابریشمی همراه با یک پیراهن بافتنی، علاوه بر زیبایی شما را گرم می‌کند. پوشیدن یک چکمه تا زانو همراه آن به شما کمک می‌کند تا یک دختر شیک پوش باشید.

با یک ژاکت و کفش ورزشی

برای آخر مهمانی‌های هفته‌ها چطور لباس می‌پوشید؟ پیشنهاد می‌کنیم از یک ژاکت و کفش ورزشی همراه با یک پیراهن یا مانتو مشکی استفاده کنید. این مورد برای پیاده روی و صبحانه‌های آخر هفته بسیار شیک و مناسب است.

 

 

همراه یک چکمه خیلی بلند قهوه‌ای
شاید شما هم قبلا یکی از این چکمه‌ها را خریده باشید و ندانید آن‌ها را چطور بپوشید. شاید هم این نوع کفش را دوست دارید و قصد خرید آن را دارید اما برای چطور استفاده کردن از آن شک دارید. یا اینکه به خاطر این که نمی‌دانید آن را چطور بپوشید قید خرید آن‌ها را زده‌اید. اما چکمه‌های بلند بسیار مورد استفاده برخی خانم‌ها قرار می‌گیرد و استایل مهمانی آن‌ها را فوق العاده می‌کند. این چکمه‌ها را با یک لباس مشکی ساده کوتاه بپوشید و از آن لذت ببرید.

 

مطالب مرتبط:

1- همراه با شلوار جین مشکی چی بپوشیم؟

2- ست‌های زیبای بهاره لباس ماکسیدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :