چند روش برای پوشیدن دامن مشکی مجلسی

۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۱۸

توسط نرگس حسین زاده

870 بازدید

چند روش برای پوشیدن دامن مشکی مجلسی

دامن مشکی یک لباس  همه کاره در کمد خانم‌هاست. یک دامن تا زانو پرکاربردترین نوع آن است، اما مدل‌های دیگر هم استفاده زیادی دارند. از مدلی که با ظاهرتان همخوانی دارد شروع کنید. در این مقاله چند روش برای پوشیدن دامن مشکی مجلسی بیان می‌کنیم.

 

یک قطعه مهم و کاربردی در کمد لباس هر خانمی، دامن مشکی کوتاه است، که در هنگام تردید برای انتخاب و ست لباس بسیار به درد می‌خورد. این نوع دامن تقریبا با هر لباسی ست می‌شود. ممکن است فکر کنید هر ست لباس با دامن مشکی، استایلی رسمی خواهد بود، اما حقیقت این است که شما برای هر مراسمی، بنا به سلیقه و استایلتان می‌توانید از دامن مشکی استفاده کنید.

استایل غیررسمی با دامن مشکی

برای ایجاد یک ست غیررسمی و کژوال از تاپ و بلوزهایی راحت و کلاسیک طبق مد روز استفاده کنید. پوشیدن یک پیراهن جین یک راه بسیار ساده و زیبا برای ایجاد یک ست غیر رسمی و شیک دخترانه است. همچنین استفاده از انواع تی شرت چاپی، و کفش چرم بندی تضادی زیبا و سرگرم‌کننده ایجاد می‌کند، که نگاه‌ها به خود جذب خواهد کرد.

چند روش برای پوشیدن دامن مشکی مجلسی

استایل رسمی با دامن مشکی

یک دامن مشکی جزء اصلی لباس رسمی است. نکته اصلی توجه به نحوه پوشیدن آن، همراه با لباس‌های دیگر است تا بتوان آن را هیجان‌انگیزتر و بهتر نشان داد. همراه کردن دامن مشکی با یک بلیزر آبی، همراه با اکسسوری با رنگ متضاد مثل صورتی برای فصل بهار ستی مناسب ایجاد می‌کند. انواعی از لباس‌های پنبه‌ای و یا کتان دکمه‌دار همراه با دامن مشکی رسمی و در عین حال کلاسیک به نظر می‌رسد. در این استایل می‌توانید از انواع کفش‌های ورزشی که با ست شما هماهنگ می‌شود را استفاده کنید. همچنین برای اینکه ست شما یکنواخت به نظر نرسد می‌توانید از انواع اکسسوری و کیف و کفش رنگی استفاده کنید، فقط توجه کنید که ست شما از حالت رسمی خارج نشود.

چند روش برای پوشیدن دامن مشکی مجلسی

1- حرفه‌ای عمل کنید

 • دامن مشکی مجلسی را در مهمانی‌های رسمی بپوشید و آن را با کیف و کفش مات ست کنید.  یک بلوز آستین بلند انتخاب کنید. بلوزهای دکمه‌دار و یقه‌دار را برای رسمی بودن انتخاب کنید، بیشتر به سراغ رنگ‌هایی مثل سفید و خاکستری روشن بروید. اگر کمر دامن به اندازه کافی بلند است بلوزتان را در دامن مشکی مجلسی قرار دهید.
 • کفش پاشنه بلند مشکی بپوشید. از پوشیدن کفش‌هایی با پاشنه بسیار بلند خودداری کنید و سعی کنید به صندل‌های جلو باز به جای کفش‌های جلو بسته استفاده کنید.
 • جوراب شلواری بپوشید.
 • از زیورآلات به حداقل مقدار ممکن استفاده کنید. از یک یا دو قطعه استفاده کنید. یک جفت گوشواره زیبا و یا یک گردنبند ساده جذابیت خاصی را به شما می‌بخشد.

2- دوستانه لباس بپوشید

 • یک تاپ یا تی شرت بپوشید.  یک تاپ تک رنگ و یا با یک طرح روی آن را انتخاب کنید. تی شرت‌های طرح‌دار هم می‌توانند خوب باشند، اما در انتخاب آنها دقت کنید. و از انتخاب تی شرت‌های گشاد خودداری کنید.
 • کفش‌های تخت و بدون پاشنه بپوشید. یک کفش مشکی و یار هر رنگی که با بلوز شما ست می‌شود بپوشید.
 • از استفاده از زیورآلات مروارید دار و یا الماس دار خودداری کنید، در عوض از زیورآلات روشن و ساده تری استفاده کنید. یک گردنبند تیره بلند، دستبند زیبا و گوشواره‌های بزرگ انتخاب‌های خوبی هستند.
 • سعی کنید پاهایاتان برهنه باشد. جوراب شلواری‌های رنگ پا بشوید تا حد امکان از پوشیدن جوراب شلواری‌های نایلونی خودداری کنید.
 • از کیف دستی استفاده کنید. اگر در انتخاب بین تعداد زیادی کیف مانده‌اید، پس به سراغ کیف بزرگ رو دوشی بروید.

چند روش برای پوشیدن دامن مشکی مجلسی

3- بهترین لباس‌های خود را بپوشید

برای مهمانی شبانه از دامن مشکی مجلسی استفاده کنید و آن را قطعه‌های نقره ای یا طلایی ست کنید. با توجه به موقعیت مکانی خود لباس بپوشید. برای مهمانی دوستانه تاپ تیره‌تر و کفش پاشنه بلندتری را انتخاب کنید، اما اگر برای شام دعوت شده‌اید کمی محافظه کارانه‌تر عمل کنید.
1- تاپ براق نقره ای یا طلایی بپوشید. یک تاپ ساتنی، ابریشمی و یا تاپ پولک دار بپوشید.
2- کفش پاشنه دار جلوباز متناسب با رنگ بلوز خود بپوشید.
3- از زیورآلات بیشتر استفاده کنید. به گوشواره آویز بزرگ، دستبند، النگو و گردنبند بلند فکر کنید. با انتخاب جواهرات رنگی به لباستان رنگ دهید و  با استفاده از قطعه ای  نقره یا طلا  و سنگ روشن به آن  زرق و برق دهید.
از جوراب شلواری رنگ پا استفاده کنید و یا اصلا جوراب شلواری نپوشید.
از کیف براق استفاده کنید. یک کیف مشکی و یا هر رنگی که به ست شما می آید انتخاب کنید. و یا اگر از زیورآلات رنگی استفاده می‌کنید، می‌توانید از یک کیف رنگ روشن که به زیورآلات شما هماهنگی دارد استفاده کنید.

چند روش برای پوشیدن دامن مشکی مجلسی

4- از لباس کوتاه مشکی استفاده کنید

یک تاپ زیبا انتخاب کنید. بلوزهای بدون آستین بهترین انتخاب برای ست کردن با لباس کوتاه مشکی هستند، اما ممکن است گاهی لباس‌های آستین دار هم مناسب باشند. به دنبال تاپی از جنس دامن‌تان باشید. کفش پاشنه بلند مشکی بپوشید، از زیورآلات زیبا استفاده کنید، الماس و مروارید برای موقعیت‌های رسمی انتخاب عالی هستند، اما گاهی استفاده از زیورآلات رنگی نیز میتواند مناسب باشد.
جوراب شلواری مشکی، رنگ پا و یا توری بپوشید. اگر سرد است، از یک شال استفاده کنید. از شال به جنس حریر استفاده کنید و به دنبال رنگ‌های طبیعی مثل مشکی، سفید، نقره‌ای و طلایی باشید. یک کیف زیبا انتخاب کنید. یک کیف مشکی و یا هر رنگی که به ست شما می‌آید انتخاب کنید.

چند روش برای پوشیدن دامن مشکی مجلسی

5- کلاسیک و عاشقانه باشید

یک تاپ زنانه انتخاب کنید. به چیزهای جزئی مانند چین، طرح دار، گلدار، تور بیشتر استفاده کنید و به سراغ رنگ‌های ملایم مثل سفید، کرم و صورتی روشن بروید. با یک کفش مشکی لباستان را ست کنید. از پوشیدن کفش‌هایی که زیادی در چشم‌اند خودداری کنید.

6- جوراب شلواری رنگ پا بپوشید

از زیورآلات مروارید استفاده کنید. اگر مایل به استفاده از مروارید نیستید، از زیورآلاتی استفاده کنید که نامناسب و تقلبی دیده نشوند. اگر هوا سرد است، یک ژاکت بافت کرم رنگ همراه خود داشته باشید. یک کیف دوشی کوچک با بند باریک بگیرید، و هرگز از کیف‌های بزرگ، کلاچ، کیف دستی استفاده نکنید.

7- با وقار و محکم دیده شوید

یک تاپ چسبان بپوشید. رنگ مشکی، خاکستری، رنگهای تیره را انتخاب کنید و از رنگ‌های روشن و پاستلی اصلا استفاده نکنید. تاپ خود را داخل دامن‌تان بزنید. یک ژاکت چسبان مشکی چرم بپوشید. از یک کمربند دور کمرتان و بالای دامنتان استفاده کنید. و به دنبال کمربند پهن باشید. بوت پاشنه دار مشکی بپوشید. جوراب شلواری رنگ پا انتخاب کنید و اگر موقعیتش را دارید اصلا از جوراب شلواری استفاده نکنید. از زیورآلات بزرگ و سنگین استفاده کنید.

8- در هوای سرد این لباس را بپوشید

دامن مشکی مجلسی خود را به دلیل سردی هوا کنار نگذارید. دامن مشکی حتی در وسط زمستان هم به درد میخورد. یک بلوز آستین بلند و یا یک ژاکت یقه اسکی روشن انتخاب کنید. می‌تواند از بلوز های تک رنگ و یا طرح‌دار استفاده کنید. به جای جوراب شلواری لگ مشکی بپوشید چراکه لگ‌ها کلفت‌تر و گرم‌تر هستند. بوت پاشنه بلند بپوشید. می‌توانید بوت بلند تا زانو بپوشید و یا اینکه یک بوت تا مچ انتخاب کنید. از یک روپوش مناسب استفاده کنید. یک کت ضخیم، کلاه پشمی و دست کش ابریشم یا ساتن استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

1- راهنمای انتخاب و ست کردن دامن ماکسی

2- ایده‌هایی برای ست کردن دامن چرم

3- چند روش برای پوشیدن دامن قرمز زنانه

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1٫00 out of 5)
Loading...
دیدگاه خود را ارسال کنید ( ۱ دیدگاه )

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دامن مشکی مجلسی بهترین انتخاب برای خام های جوان هستش

 • .: درباره ما :.

  چه بخواهید چه نخواهید، بیشتر مردم عقلشان به چشمشان است و از روی ظاهر قضاوت می کنند. چیزی که معمولاً در نگاه نخست به چشم می آید، لباس شماست. کارشناسان اعتقاد دارند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد. تحریریه چی بپوشم در تمام محتوای تولیدی خود به فرهنگ ایرانی اسلامی توجه داشته و از ارایه محتواهای خلاف قوانین رایج کشور جدا خودداری خواهد نمود.

  .: خـبرنامه :.

  با عضویت در خبرنامه “ چی بپوشم ” میتوانید از آخرین مقالات آمــوزش ها, ست لباس فصلی و...زودتر از دیگران با خبر شوید کافیست لیمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید و بر روی ثبت نام کلیک کنید تا در خبرنامه ما عضو شوید

  آرایش صورت آرایش چشم استایل بازیگران اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن انتخاب رنگ لباس انتخاب رنگ کت و شلوار انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راز خوشتیپ شدن آقایان رازهای زیبایی و شیک پوشی راهنمای خرید رنگ لباس ساعت مچی ست کردن رنگ لباس سلامت پوست شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتو پالتوی زنانه چی بپوشیم کاهش وزن کت زنانه کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مجلسی کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه
 • logo-samandehi
 • ©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است

  This site is protected by wp-copyrightpro.com