ایده‌هایی برای ست کردن دامن چرم

مهم نیست که چه لباس‌هایی در حال حاضر مد روز هستند، می‌توان گفت، دامن چرم یکی از گزینه‌هایی است که همیشه انتخاب بسیار مناسبی برای مهمانی‌ها است. دامن چرم را چگونه ست کنیم؟ چه لباس‌هایی برای پوشیدن با دامن چرم مناسب هستند؟
دامن چرم یک گزینه عالی برای اضافه کردن به کمد لباس خانم‌هاست. دامن چرم تاثیری مانند کت چرم زنانه دارد در عین حال که با انتخاب درست می‌توانید استایل خانمانه شیکی داشته باشید باید روی انتخاب لباس‌های تکمیل کننده استایل خود دقت داشته باشید. اگر از دامن کوتاه مشکی استفاده می‌کنید می‌توانید تی‌شرت سفید ساده و یک ژاکت جین خاکستری رنگ را برای تکمیل استایل خود به کار ببرید.

ایده‌هایی برای ست کردن دامن چرم

ایده‌هایی برای ست کردن دامن چرم

دامن چرم پلیسه زیبایی دخترانه خاصی را به ظاهرتان می‌بخشد. دامن‌هایی که به دور بدن شما پیچیده می‌شود نیز عالی است و ظاهر شما را مطابق مد روز نگه می‌دارد. دامن دکمه‌دار هم انتخاب بسیار عالی می‌تواند باشد. این سبک از دامن ظاهرتان را کمی راک و شیک نشان می‌دهد. می‌توانید آن را همراه کفش طرح‌دار و یا اینکه آن را با یک تی‌شرت طرح‌دار سفید ست کنید.
دامن‌های چرم که با جزییات متالیک تزیین شده اند را با لباس‌ها و اکسسوری‌های ساده تر تکمیل کنید. اگر کمری باریک دارید و در قسمت پایین تنه دارای اضافه وزن هستید از دامن‌های چرم با برش “A” شکل استفاده کنید که از نظر بلندی هم خیلی کوتاه نباشند. دامن‌هایی که فیت تن هستند و از نظر بلندی کوتاه‌تر هستند مناسب خانم‌های ریز نقشند.

بعضی از خانم‌ها تیپ اسپرت را بیشتر می‌پسندند. چرم براق ظاهر اسپرت تری دارد که مناسب علاقه‌مندان این سبک است.

ایده‌هایی برای ست کردن دامن چرم

دامن مشکی چرم انتخابی ایده آل است مخصوصا زمانیکه آن را همراه با یک تی شرت تک رنگ مشکی یا پیراهن شطرنجی با رنگ‌های زنده‌ای مثل قرمز و سبز ترکیب کنید و کفش پاشنه‌دار بندی بپوشید.

ایده‌هایی برای ست کردن دامن چرم

 

یک پلیور اورسایز همراه با دامن مشکی چرمی که در حاشیه‌اش برش‌های متقارن دارد.

ایده‌هایی برای ست کردن دامن چرم

ایده‌هایی برای ست کردن دامن چرم

اگر از دوستداران سبک مینیمال هستید می‌توانید دامن چرم را با رنگ‌های خنثی مانند خاکستری ست کنید.

 

 

ایده‌هایی برای ست کردن دامن چرم

 

دست شما برای انتخاب پالتو مناسب برای ست کردن با دامن چرم آزاد است. از پالتوهای طرح‌دار و پلنگی تا رنگ‌های پاستل و بارانی‌های کلاسیک قابل هماهنگ شدن با دامن چرم هستند.

برای تکمیل کردن استایل خود با دامن چرم، دقت داشته باشید که کفش‌ها نقش مهمی دارند تا ظاهری بی‌نقص داشته باشید. یک جفت بوت ساق کوتاه، صندل و یا کفش‌های پنجه باریک در صورتی که به مراسمی رسمی دعوت شده باشید مناسب خواهند بود.

مطالب مرتبط:

1- پیشنهادهایی برای پوشیدن کت چرم زنانه

2- چگونه دامن چرم را ست کنیم؟

3- چگونه از کیف چرمی خود مراقبت کنیم؟

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :