محمد رضا اهوارکی در
0

خانم‌ها: تیپ خاص خودتان را داشته باشید

خانم‌ها: تیپ خاص خودتان را داشته باشید

امروز می خواهیم راجع به “امضا” با شما صحبت کنیم. بله درست است امضا. شما باید در تیپ و استایل امضای خاص خودتان را داشته باشید و این به این معنی است که باید یک سری طرح ها و رنگ ها را به عنوان رنگ و طرح مخصوص به خودتان انتخاب کنید. به طوری که همه شما را با آن بشناسند. دقیقا مثل امضای روی کاغذ شما. با ما همراه باشید تا در این مورد بیشتر بدانیم.

۱- همه ی رنگ ها را امتحان کنید

اصطلاحی برای انتخاب شهر مورد نظر برای مسافرت وجود دارد که می گوید “تا نری یاد نمی گیری”. همین اصطلاح برای رنگ ها هم وجود دارد. شاید شما یک رنگ را چندین سال است به تن می کنید و حس می کنید این رنگ جزوی از شخصیت شماست ولی در واقع این گونه نیست و شما باید همه ی رنگها را امتحان کنید و به این دید کلی برسید.

خانم‌ها: تیپ خاص خودتان را داشته باشید

۲- با رنگ های طبیعی تر شروع کنید

ابتدا از رنگ های پایه شروع کنید. این رنگ ها شامل سفید، مشکی، بژ‌،‌کرم، طوسی، خاکی و سرمه ای است. ابتدا سعی کنید تیپ های مختلف را با این رنگ ها امتحان کنید تا به یک نتیجه ی کلی از رنگ پایه ای که قرار است به عنوان امضای خودتان قرار دهید برسید.

۳- احساسی که هر رنگ به شما می دهد را درک کنید

موردی که خیلی باید به آن توجه کنید احساسی است که رنگ ها به ما منتقل می کنند. برندهای برتر از همین احساسات استفاده می کنند و رنگ خاصی را برای برندشان انتخاب می کنند. پس در انتخاب رنگ مورد نظرتان باید بدانید که یک سری رنگ ها ممنوعه هستند. این رنگ ها همان هایی هستند که حس بدی به شما منتقل می کنند. پس آن ها را نپوشید. پس خودتان باشید و رنگی که به شما احساس خوبی می دهد را انتخاب کنید.

خانم‌ها: تیپ خاص خودتان را داشته باشید

۴- سعی کنید رنگ های مختلف را با هم ترکیب کنید

حال که یک سری رنگ های خاص بعنوان امضایتان انتخاب کردید وقت آن رسیده که بدانید چگونه آن ها را با هم ترکیب کنید. قرار نیست همه ی این رنگ ها باهم ست باشند. رنگ های پایه را انتخاب کرده و سپس بقیه ی آیتم ها را با این رنگ ها ست کنید.

خانم‌ها: تیپ خاص خودتان را داشته باشید

۵- یادداشت برداری کنید

یادتان باشد بعد از اینکه با کلی تلاش رنگ های مورد نظرتان را انتخاب کردید آن ها را جایی بنویسید و یادداشت کنید. این کار برای خرید های آتی شما را بسیار کمک می کند.

مطالب مرتبط:

1- ۸ قانون ساده ی مد برای خانم ها

2- ۳ راه انتخاب بوت مناسب

3- چگونه شبیه کوکو شنل لباس بپوشم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :