معرفی جدیدترین مدل مانتو دخترانه ؛ مانتوهای اسپرت و مجلسی شیک

امروزه یکی از طرفداران پر و پا قرص مد و لباس دختر خانم‌ها هستند و از این رو انتخاب لباس برایشان بسیار مهم است. اینکه بتوانند مطابق مد روز پیش بروند و اکثر لباس‌هایشان مدرن و به روز باشد در زیبایی استایل و ظاهر آن‌‌ها بسیار تاثیرگذار است. یکی از پوشش‌های بسیار مهم برای دختران نیز مانتو است. اکثر دختران طرفدار مانتوهای به روز و مدرن هستند از این رو باید انواع مدل‌های مانتوها را بیشتر بشناسیم.  با چی بپوشم همراه شوید تا معرفی شیک‌ترین و جذاب‌ترین مدل مانتو دخترانه را داشته باشیم.

ad banner

 

اصولا در انتخاب مانتو دخترانه باید دو فاکتور اساسی را مد نظر قرار داد: رنگ و جنس پارچه. رنگ‌های بسیار تیره و مانتوهای بسیار ساده برای مانتو دخترانه مناسب نیست از طرفی انتخاب مدل مانتو دخترانه که جنس پارچه آن بسیار سنگین و کلاسیک باشد نیز برای افراد جوان و نوجوان زیاد توصیه نمی‌شود. مانتو دخترانه باید بگونه‌ای باشد که ظرافت و زیبایی دخترخانم‌ها را به خوبی نشان دهد و بیانگر احساسات شاداب درونی آن‌ها باشد.

مدل مانتو دخترانه

مدل مانتو دخترانه جین

یکی از انواع مانتوهای دخترانه بسیار شیک و جذاب، مانتو جین است. مانتوهای جین همیشه زیبایی خاص خودش را داشته است و همیشه در عین سادگی بسیار شیک بوده است. مانتوهای جین دخترانه در مدل کلاسیک و اسپرت وجود دارد. مدل کلاسیک مانتو دخترانه جین معمولا بلند و پایین تنه دامن دار است و مانتوهای جین کوتاه بیشتر سبک اسپرت دارد.

مدل مانتو دخترانه جین

مدل مانتو دخترانه کلوش

همانطور که می‌دانید مانتو دخترانه باید مانند روحیه لطیف خود دخترخانم‌ها طراحی شود. یکی از مدل مانتوهایی که می‌تواند بسیار شیک و زیبا باشد، مانتو با دامنی کلوش است. پایین تنه‌های دامنی و کلوش برای مدل مانتو دخترانه بسیار مناسب و زیبا است و جلوه خاصی ایجاد می‌کند. این مدل مانتو اغلب با انواع بند یا دکمه تزیین می‌شود و بالا تنه ساده‌ای دارد که می‌توان با انواع اکسسوری‌ها به آن جلوه بخشید.

مدل مانتو دخترانه بارانی

برای دخترانی که اغلب اسپرت پوش هستند و از مدل مانتو‌های دامن‌دار یا بلند استفاده نمی‌کنند مدل مانتو بارانی که بسیار ساده طراحی می‌شود می‌تواند مناسب باشد. این مدل مانتو برای اکثر افراد در رنج سنی‌های مختلف بسیار شیک و جذاب است.

مدل مانتو دخترانه ساده

اگر جزو آن دسته از دختر خانم‌هایی هستید که تنها از مدل‌های بسیار ساده مانتو خوشتان می‌آید می‌توانید از مانتو دخترانه بسیار ساده در رنگ‌های شاد مختلف استفاده کنید که یقه‌هایی با رنگ متفاوت یا کار شده دارند. یکی از مدل یقه‌های بسیار معروف برای مانتو دخترانه یقه ملوانی است که هم می‌توان بر روی خود مانتو طراحی کرد و یا با استفاده از پارچه‌های حریر رنگی یقه ملوانی و گره زده روی مانتو قرار داد.

مدل مانتو دخترانه آستین کلوش

یکی دیگر از شیک‌ترین و جذاب‌ترین مدل مانتو دخترانه ، مدل مانتو با آستین‌های کلوش است. این مدل مانتو را می‌توان روی پارچه‌های نخی که طرح و رنگ بسیار متنوعی دارند پیاده سازی کزد. علاوه بر این می‌توان از پارچه‌های سنتی یا اسکاچ نیز برای این مدل مانتو دخترانه بسیار شیک استفاده کرد.

مدل مانتو دخترانه اسپرت

مدل مانتو اسپرت یکی دیگر از انواع مانتوهای دخترانه است. در این مدل مانتو از پارچه‌های طرح‌دار و ترکیب آن‌ها باهم استفاده می‌کنند. ممکن است در نگاه اول گمان کنید این پارچه‌ها تنها برای مانتوهای زنانه استفاده می‌شود اما با مدل‌دار کردن مانتو و دامنی کردن پایین تنه این مانتو می‌توان آن را تبدیل به یک مدل مانتو دخترانه اسپرت بسیار شیک کرد. برای مدل دامن این مانتو پیراهنی بیشتر از مدل دامن فون استفاده می‌کنند.

مدل مانتو دخترانه گل‌دار

و اما یکی دیگر از انواع مدل مانتو دخترانه که کمتر دختری پیدا می‌شود آن را دوست نداشته باشد، مدل مانتو دخترانه گل‌دار است. پارچه‌های مختلفی با گل‌های ریز و درشت وجود دارد که حاکی از روحیه شاداب و لطیف دخترانه است که می‌توان برای مدل مانتو دخترانه از آن استفاده کرد. یکی از بهترین مدل مانتو دخترانه گل‌دار مدل پیراهنی است که اغلب جلوبسته است و بالا تنه جذب و ساده به همراه یک پایین تنه دامنی فون دارد. این مدل مانتو دخترانه شیک را می‌توانید در مجالس مختلف و یا به صورت روزمره استفاده کنید و از آن لذت ببرید.

مدل مانتو دخترانه گل‌دار

مدل مانتو دخترانه گل‌دار

مدل مانتو دخترانه جلو بسته

یکی از بهترین مدل مانتوها که می‌توان به صورت روزمره از آن استفاده کرد و بسیار تن پوش راحتی نیز دارد مدل مانتو جلو بسته است. مانتوهای جلو بسته که اغلب از پشت سر زیپ خور هستند بسیار راحت است و با انواع پارچه‌ها و مدل‌ها می‌توان آن را طراحی کرد. حتی یک از کارهای بسیار شیک که بر روی انواع مانتو دخترانه می‌توان استفاده کرد، استفاده از تکنیک نقاشی‌های روی پارچه است که می‌تواند به زیبایی مانتو بیافزاید.

مدل مانتو دخترانه دو تکه

مدل مانتو دخترانه دو تکه که از دو نوع پارچه در آن استفاده شده نیز یکی از انواع مانتوهای بسیار شیک است که می‌توان از آن برای مجالس و مراسمات خاص استفاده کرد. برای این مدل مانتو نیز انواع طراحی‌های متفاوت می‌توان انجام داد، می‌توان به حالت سرافونی یا دو تکه بالا تنه و پایین تنه آن را مدل دار کرد.

مدل مانتو دخترانه عروسکی

مدل مانتو عروسکی نیز یکی از انواع مانتوهای بسیار جذاب و زیبا است که دختر خانم‌های جوان از آن بسیار استقبال می‌کنند. این مدل مانتو اغلب با یک کمربند زینتی، تزیین شده و می‌توان از پایین تنه‌های دامنی یا ساده برای مدل آن استفاده کرد. بهترین نوع پارچه نیز که می‌توان برای این مدل استفاده کرد، پارچه کرپ است که طرح و رنگ‌های آن نیز مختلف است.

مدل مانتو دخترانه عروسکی

مدل مانتو دخترانه آستین پفکی

مدل مانتو با آستین‌های پفکی و کمر کشی یکی دیگر از انواع مدل مانتو دخترانه برای دختران شیک پوشی است که به نوع مانتو و پوشش خود بسیار اهمیت می‌دهند. این مدل بسیار زیبا می‌توان ظاهری بسیار آراسته و زیبا برای شما به ارمغان آورد.

مدل مانتو دخترانه آستین پفکی

 

مطالب مرتبط:

۱- جدیدترین مدل مانتو مجلسی ؛ چگونه یک مدل مانتو مجلسی شیک انتخاب کنم؟

۲- کدام طرح پارچه را برای مانتو انتخاب کنم؟

۳- برای مصاحبه شغلی چه رنگ مانتو بپوشم؟

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

chadmin
نویسنده: chadmin


دیدگاه شما

حسین زاده در تاریخ 13 می 2018

وای چقدر این مدل مانتو خوشگل هستندارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :