جدیدترین مدل های شلوار زنانه برای بهار و تابستان

0

شلوارهای زنانه از مهم‌ترین لباس‌ها هستند که کاربردهای مختلفی در استایل‌های رسمی و غیر رسمی دارند. اگر دوست دارید و می‌خواهید که بهار و تابستان امسال، بهترین و جدیدترین مدل شلوار زنانه را به تن داشته باشید، کافی است همراه «چی بپوشم» نگاهی به شلوارهای مد بهار و تابستان سال ۲۰۱۸ بیندازید.

 

شلوار زنانه از جمله پوشاکی است که هر سال و شاید هر فصل تغییر می‌کند و می‌بایست هرازچندگاهی نگاهی به جدیدترین مدل‌های شلوارهای زنانه داشته باشید. با فرا رسیدن بهار و تابستان رنگ‌ها و مدل‌های جدید شلوار زنانه محبوب شده است. در ادامه با بررسی دقیق رنگ و طراحی شلوارها خواهید فهمید که چه شلواری برای تابستان باید بخرید.

 

شلوار زنانه ترکیب رنگی بژ و خاکی 

رنگ زرد و طلایی پاییز با مد بهار و تابستان همراه شده است. کمد لباس شما اگر پیرو مد روز دنیا است باید بهار و تابستان امسال، طیف‌های مختلفی از رنگ خاکی مخصوصاً ترکیب آن با سبز را باید داشته باشد. پارچه آن‌چنان در انتخاب شما تأثیر ندارد و هر مدل شلواری که انتخاب می‌کنید از هرنوع پارچه‌ای می‌تواند باشد. رنگ دیگر بژ است که می‌تواند با لباس‌های دیگری از رنگ‌های مخصوص بهار و تابستان (زرد، آبی و قرمز) و همچنین طیف‌های رنگی از لباس‌های ارتشی (سبز، قهوه‌ای و زیتونی) به خوبی ترکیب شود.

شلوار زنانه مشکی

اگر هنوز خودتان را با مد بهار و تابستان همگام نساخته‌اید، وقت را از دست ندهید و به اولین فروشگاهی که می‌شناسید بروید. مسلماً شلوارهای خوبی پیدا می‌کنید که در میان آن‌ها، شلوار همیشگی مشکی اندامی محبوب برای این فصل هم وجود دارد. این شلوار را می‌توانید برای دو موقعیت خاص بپوشید. برای محل کار که آن را به همراه یک پیراهن سفید و مانتو مشکی ست کنید. برای مهمانی‌های دور همی هم می‌توانید این مدل شلوار را با بلوز یا پیراهن سفید، زرق‌وبرق دار بپوشید و آرایش مخصوص این استایل را انجام دهید.

شلوار زنانه کلاسیک

شلوارها کلاسیک دهه ۸۰ میلادی دوباره بازگشته‌اند. این شلوارها در قسمت کمر آزاد و در قسمت ساق پا تنگ‌تر هستند. برای بهتر دیده شدن معمولاً خط اتوهای تیزی روی این شلوار گذاشته می‌شد. رنگ‌هایی که امسال از این طیف شلوارها مد شده، خاکستری، بژ، زیتونی تیره و مشکی است.

شلوار زنانه چرمی

شلوارهای چرمی باز به دنیای مد و لباس برگشته‌اند. البته این بار جزییات بیشتر و زیادتری به خودشان گرفته‌اند. جزییاتی همانند، کمربندهای سگک‌دار، آویزهای فلزی و همه المان‌هایی که شما فقط و فقط در استایل لباس‌های راک می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید. شلوار چرمی که قرار است برای بهار و تابستان انتخاب کنید می‌تواند رنگ مشکی و بژ داشته باشند. فراموش نکنید اگر می‌خواهید شلوار چرمی بپوشید، برای مدرن جلوه کردن آن، می‌توانید از تزییناتی همانند نقش‌های رنگی روی شلوار، زیپ‌های تزئینی و جیب‌ استفاده کنید.

شلوار زنانه با رنگ‌های روشن

فصل بهار و تابستان به شما اجازه می‌دهد که کمد لباس خودتان را پر از رنگ‌های مختلف و شاد کنید. ترکیب‌هایی جسورانه از رنگ و طرح درست کنید و هیچ نگرانی نداشته باشید که شلواری که به تن دارید شما را کلاسیک یا قدیمی نشان دهد. این ایده‌ای است که طراحان مد و لباس برای طراحی شلوارهای بهاره و تابستانی استفاده می‌کنند. رنگ‌هایی که امسال در بهار و تابستان می‌توانید با شلوار خود ست کنید، لیمویی، زرد، صورتی روشن، نارنجی، آبی روشن است.

علاوه بر مدل‌های گفته شده، شلوار پارچه‌ای و شلوارهای اسپرت و جین خط‌دار هم دوباره می‌توانند مهمان کمد لباس شما باشند. اگر خیاط دارید می‌توانید الگوی لباس‌ها را نشانش بدهید و یا اگر خودتان قرار است خرید کنید، نکاتی که در بالا گفته بودیم را یک‌به‌یک پیاده کنید.

 

امید جعفری
نویسنده: امید جعفری
امید هستم. اعتقاد دارم لباس ها جان دارند و قبل از خود ما با دیگران سخن می گوید.حرف هایی در گوشی در مورد ما و شما. پس باید در انتخاب انها نهایت دقت را داشته باشیم. چه جایی بهتر از چی بپوشم برای دانستن نکات شیک پوشی می تواند وجود داشته باشد؟


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 21 ژوئن 2018

مدل های خوشگلی هستند
عالی بودارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :