بهراد در
0

جلیقه بپوشید

جلیقه بپوشید

برای اینکه بخواهید جلیقه بپوشید به دلایل زیادی نیاز نیست چرا که الان که فصل گرما هم سر رسیده پوشیدن جلیقه یکم سخت شده ولی برای امثال من که اندام مناسبی ندارند، پوشیدن یک اورکت یا جلیقه و یا حتی کت روی تیشرت و پیراهن ضروری هستش چون هیچکس دوست نداره چیزی رو دور شکمتون ببینه که نباید وجود داشته باشه و با این اوصاف بهتره جلیقه بپوشید تا ظاهر بهتری داشته باشید. با چی بپوشم همراه باشید.

single_content ad banner

جلیقه ها یک خوبی ای دارند اونهم اینه که تهویه هوای بهتری نسبت به سوئیشرت و کاپشن دارند و برای همین بهترین انتخاب برای پوشش رو در تابستان محسوب می شوند. مطمئنم خیلی ها ترجیح میدن که نپوشن که می تونند با کت های تک خنک جایگزینش کنند ولی برای یک تیپ اسپرت، جلیقه بهترین انتخابه. چرا؟ چون من میگم. دلیل دیگه ای هم نمیخواد.

جلیقه بپوشید

از اونجا که الان دارید این مطلب رو میخونید مسلما به نبوغ من در مد ایمان دارید پس اجازه بدید قوانینی که خودم در انتخاب جلیقه مناسب رعایت می کنم رو بهتون بگم. اگرم فقط برای خنده و این جور مسخره بازی ها اومدید اینجا، بازم جای درستی اومدید. فقط بخون.

اول از همه جلیقه ها باعث میشنه که هم بالاتنه متناسب تر و بهتری داشته باشید و هم نقوص یاد شده در بالا (همون شکمت که قربونش میری رو میگم) رو کم رنگ تر میکنه و هم چهارشونه تر نشونت میده. به شخص سعی می کنم جلیقه ها رو جذب تر بگیرم چرا که تاثیر کم رنگ سازیش بیشتره و برای اینکه این تاثیر مضائف بشه، سعی کنید پیراهن زیری کمرنگ تر از رنگ جلیقه باشه.

جلیقه زیاد گشاد باشه اصلا نمیتونه ظاهر خوبی در قسمت ورودی دست بده ولی اگه جذب تر باشه، وقتی دست رو توش میکنی، فضایی رو توی جلیقه آستین ایجاد میکنه که اجازه ورود چیزی رو به داخل نمیده و این خوبه و امتیاز آوره.

به هیچ عنوان روی کت نپوشید، چون در اینصورت تنها 2 دیدگاه در مود شما وجود خواهد داشت. اولی اگه جلیقه نارنجی باشه که میگن طرف داشته غرق میشده و اینم جلیقه نجاته ولی دومی اینه که…. بی خیال، اگه کسی با این مشخصات دیده شد با شماره 33401220 تماس بگیرید.

جلیقه بپوشید

اینهم از مثال زنده، قیافشو نگاه.

مطالب مرتبط:

1- ۴ قانون برای پوشیدن ژیله

2- اصول پوشیدن صندل مردانه

3- لباس متناسب با هیکل مرداندیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :