آیا باید بند ساعت و کفش را باهم ست کرد؟

این سوالی است که برای خیلی از طرفداران و دنبال کنندگان چی بپوشم پیش آمده است و در این مقاله قرار است به آن پاسخ دهیم که آیا باید بند ساعت و کفش را باهم ست کرد؟ یا خیر؟

قوانین مد و فشن که خدا می داند چه زمانی و توسط چه کسانی نوشته شده اند در این زمینه جواب واضحی ارایه می دهند: “شما باید چرم ها را با هم و فلزات را با هم ست کنید.” اگر کفش‌های شما قهوه ای هستند رنگ بند چرم ساعت شما هم باید قهوه ای باشد. کمربند شما، کیف چرمی شما کیف پول شما و تمام مواردی که در تیپ شما چرمی هستند یا به این جنس مربوط می شوند باید ست باشند. به همین صورت اگر شما مثلا حلقه ازدواجتان را طلایی انتخاب کرده اید باید همه اجزای فلزی در تیپتان را که شامل ساعت و جواهرات دیگر می شود را نیز طلایی انتخاب کنید. پس ست کردن یک بند ساعت نارنجی با کفش های طوسی یا مشکی زیاد جالب نیست.

آیا باید بند ساعت و کفش را باهم ست کرد؟

اینکه چقدر به این مسائل اهمیت می دهید به خودتان بستگی دارد و ما سعی بر این داریم تا شما را از قوانین مد و فشن آگاه کنیم. مانند بقیه قوانین فشن هرچه تیپ شما رسمی تر باشد باید توجهتان به این مسایل هم بیشتر باشد. از طرفی در این امر زیاده روی هم نکنید. اینکه همه چرم های تیپ شما قهوه ای یک رنگ باشند جلوه خوبی نخواهد داشت. سعی کنید رنگ ها را در رگه های مختلف ولی از یک خانواده خاص انتخاب کنید.

مطالب مرتبط:

۱- چند مشکلی که احتمالا با ساعتمان داریم

۲- انتخاب صحیح عینک آفتابی متناسب با چهره شما

۳- هر لباسی را با چه جواهراتی باید پوشید؟

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :