هر لباسی را با چه جواهراتی بپوشید

0

جواهرات از مهم ترین اکسسوری های مورد نیاز خانم ها هستند که استفاده از آن ها قوانین خاص خود را دارد به این صورت که شما نمی توانید هر جواهراتی را با هر لباسی استفاده کنید پس اگر این قوانین را رعایت نکنید به اندازه کافی خوش تیپ نخواهید بود. پس این مطلب را بخوانید تا بدانید هر لباسی را با چه جواهراتی بپوشید و میان دوستان خود در مراسم و دور همی ها خوش تیپ و با سلیقه به نظر برسید.

لباس کوتاه مشکی مجلسی

این لباس ها محبوبیت زیادی بین خانم های جوان دارد و به LBD  معروف است که مخفف Little Black Dress  می باشد. این نوع لباس را باید با گردنبند چوکر که کمی شل باشد استفاده کنید. بلندی این گردنبند می توان تا گودی زیر گلو باشد و جنس آن می تواند مروارید، فلز یا هر چیز دیگری باشد.

هر لباسی را با چه جواهراتی بپوشید

کت کلاسیک

بسیاری از خانم های مسن یا جوان در مراسم مختلف کت و شلوار یا کت و دامن می پوشند اما چه جواهراتی را با این لباس استفاده کنیم؟ کارشناسان استفاده از دستبند های درشت و جلب توجه کننده را پیشنهاد می کنند. دستبند های بزرگ از جنس طلا برای خانم های مسن تر و دست بند های رنگی درشت برای خانم های جوان.

هر لباسی را با چه جواهراتی بپوشید

تی شرت

حتما پیش آمده است که در یک دور همی دوستانه یا خانوادگی تی شرت محبوبتان را بپوشید و بخواهید با جواهرات تیپ خود را تنوع بدهید. بهترین جواهراتی که برا استفاده با تی شرت توصیه می شود گردنبند های بلند و فانتزی است که به تیپ راحتی و اسپورت شما بیاید و در عین حال شیک باشد.

هر لباسی را با چه جواهراتی بپوشید

کت جین

اگر از روی مانتوی خود کت جین پوشیده اید و به دنبال یک دست بند مناسب هستید تا به لباستان بیاید بهترین انتخاب استفاده از یک دست بند چند رنگ است. این دستبند می تواند فلزی یا از هر جنس دیگری باشد.

هر لباسی را با چه جواهراتی بپوشید

مطالب مرتبط:

1- چطور گردنبند مناسب هر یقه پیدا کنیم؟

2- ست گردنبند و لباس مجلسی

3- راهنمای خرید گردنبند

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :