خانم ها: منحصر به فرد باشید!

0

یکنواخت بودن مخصوصا وقتی سرمون شلوغه به راحتی وارد زندگی ما می شه و کافیه یکم بی برنامگی هم چاشنی اون بشه و اون موقعس که شما خودتون را با یه تیپ همیشگی و کسل کننده می بینید. تو این مقاله مخاطب ما همه ی خانم های هستند که به هر دلیلی دچار روزمرگی شدند ولی از اون راضی نیستند و قصدشون اینه که مخصوصا تو تیپشون همیشه منحصر بفرد باشن. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

با رعایت کردن این قوانین ساده می تونید همیشه و در همه جا تیپی شاد و تک داشته باشید: 

1- از قوانین پیروی نکنید

اولین چیزی که باید در زندگیتان جا دهید پیروی نکردن از قوانین تکراری قبلی است. در همه چیز مثل برنامه ریزی ها و حتی لباس پوشیدن تان تحول ایجاد کنید. اگه تا حالا یه عینک آفتابی شیک رو امتحان نکردید حتما این قانون ذهنتون که به من نمیاد رو بشکنید و امتحانش کنید.

خانم ها: منحصر به فرد باشید!

2- کمی به سلیقه تان طعم دهید

لباس های جدید امتحان کنید. سلیقه ی شما همیشه یکنواخت نمی مونه .

خانم ها: منحصر به فرد باشید!

3- اکسسوری ها را خلاقانه انتخاب کنید

به دنبال اکسسوری های تک باشید. از یه کمربند ساده واسه شلوارتون یا یه کیف با طرح جدید گرفته تا جواهرات و محصولات گران قیمت تر. اگه می تونید چند برند معتبر عطر رو امتحان کنید، شاید ذائقه تون با اونا هم سازگاری داشت. پس تغییر رو حتی توی کوچکترین جز تیپتون هم وارد کنید.

خانم ها: منحصر به فرد باشید!

4- یاد بگیرید که عاشق چیزی باشید

برای اینکه اعتماد به نفس داشته باشید باید دنبال آیتم هایی برید که عاشقشون هستید. شاید یه مدل پاشنه بلند یا دامن رو هر دختری تنش کنه ولی اونی که عاشق اون مدل هست اعتماد به نفسش بالاتره و نهایتا حس بهتری داره. پس دنبال آیتم هایی برید که نشان گر تیپ شخصیتی شما هستند.

خانم ها: منحصر به فرد باشید!

5- ترکیبی بپوشید

همیشه دنبال ست کردن آیتم هاتون با موارد جدید باشید. وقتی آیتم های جدید وارد تیپتون میشن دقیقا موقعیه که حس بهتری می تونید داشته باشید. اگه تا حالا کتونی با جین ست نکردید حتما این کار رو بکنید. اکسسوری های جذاب تر که با تیپتون ست باشه انتخاب کنید و از تغییر نترسید.

خانم ها: منحصر به فرد باشید!

مطالب مرتبط:

1- 5 قانون مد که هرگز نباید شکسته شوند

2- چجوری لباس طرح دار انتخاب کنیم؟

3- چگونه لباس شب انتخاب کنم؟

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :