بهترین برندهای کراوات جهان را بیشتر بشناسید

داشتن یک کراوات کلاسیک، از جمله اکسسوری‌های ضروری برای آقایان است. به یاد داشته باشید که در صورت داشتن انتخابی درست، کراوات می‌تواند مکمل خوبی برای کت و شلوار باشد. در این مطلب ده برند کراوات مردانه را به شما معرفی خواهیم کرد. 

ad banner

 

برند کراوات مردانه – رالف لورن

این برند تاریخی ۴۰ سال است که در تولید کراوات و پوشاک فعالیت دارد و اکنون به عنوان نمادی از سبک لباس پوشیدن آمریکایی محسوب می‌شود. کیفیت اجناس این برند فوق‌العاده است. کراوات مشکی طرح برجسته رالف لورن قیمتی در حدود ۱۵۵ دلار و تمام ابریشمی است. در ایتالیا، هر گوشه شهر می‌توانید مغازه‌ای از محصولات رالف لورن را پیدا کنید.

برند کراوات مردانه - رالف لورن

 

برند کراوات مردانه – ترنبال و آسر

این برند اصالت انگلیسی دارد و دامنه وسیعی از لباس و اکسسوری را تولید می‌کند. کراوات‌های این برند، کلاسیک و وابسته به فصل هستند. قیمت کراوات‌ها در حدود ۱۹۰ تا ۱۹۵ دلار است. کراوات‌های تولید شده در این کمپانی، ابریشمی هستند و توسط نیروی کار ماهر انگلیسی دوخته و پردازش شده‌اند.

برند کراوات مردانه - ترنبال و آسر 

 

برند کراوات مردانه – چاروت

پیراهن و اکسسوری چاروت منحصراً فرانسوی هستند. شهرت این برند از سال ۱۸۳۸ که توسط جوزف کریستف چاروت تأسیس شد، رشد کرد. کراوات‌های از جنس ابریشم این برند با قیمت ۲۵۰ دلار به فروش می‌رسد و از لحاظ کیفیت همانند قیمت در سطح اول دنیا است.

برند کراوات مردانه - چاروت

 

برند کراوات مردانه – ارمنگیلدو زگنا

کراوات‌های طرح‌های الهام گرفته شده از کوه‌های فوجی، از جنس ابریشم خالص این برند قیمتی در حدود ۲۶۰ دلار دارد. این کراوات‌ها در بین مجموعه‌دارها از محبوبیت خاصی برخوردار است. شرکت در میلان تأسیس‌شده و تولیدات اصلی این برند لباس مردانه و اکسسوری است.

برند کراوات مردانه - ارمنگیلدو زگنا 

 

برند کراوات مردانه – روبرتو کاوالی

این طراح ایتالیایی را همه به خاطر طرح‌های منحصربه‌فردش به روی لباس‌ها می‌شناسند. در سال ۲۰۱۴ مجموعه کراوات‌های روبرتو کاوالی ۱۰۵۰ دلار قیمت‌گذاری شد. جنس کراوات‌ها همگی ابریشمی و دارای الگوهای فانتزی هستند.

برند کراوات مردانه - روبرتو کاوالی 

 

برند کراوات مردانه – کریستین لاکرویکس

کراوات‌های این برند همگی از جنس ابریشم هستند. طراح همه کراوات‌ها کسی نیست جز کریستین لاکرویکس، مالک برند. قیمت حدودی کراوات‌های برند کریستین لاکرویکس، ۱۱۵۰ دلار است. این برند فرانسوی در سال ۱۹۸۷ ساخته شد و در سبک‌های معاصر و رنگ‌های شگفت‌انگیز که الهام گرفته از طبیعت است، محصولات خودش را طراحی می‌کند.

برند کراوات مردانه - کریستین لاکرویکس 

 

برند کراوات مردانه – استفانو ریچی

کراوات‌های این برند قیمتی در حدود ۳۶۰ تا ۱۷۷۵ دلار دارند و محصولات آن همگی ۱۰۰ درصد ابریشمی هستند. برخی از کراوات‌ها با جواهراتی از برند سواروفسکی تزیین شده‌اند که قیمت مسلماً بالاتری خواهند داشت. مجموعه اخیری که از استفانو ریچی رونمایی شد، همگی دارای جواهر بودند. گویا استفاده از جواهر در کراوات‌های مردانه، تبدیل به یک‌روند عادی شده است.

برند کراوات مردانه - استفانو ریچی

 

برند کراوات مردانه – EMPA

این برند شاید گران‌ترین نوع کراوات‌ها را داشته باشد. شرکت ایده مخلوط کردن الیاف پارچه با طلا را برای دوختن کراوات‌ها به کار بسته است که باعث شده است قیمت کراوات معمولی این برند ۸۵۰۰ دلار باشد. کراوات‌های ساخته شده این برند، دارای ۸ گرم طلا در هر کراوات هستند.

برند کراوات مردانه - EMPA

 

برند کراوات مردانه – آرمانی

آرمانی برند مشهور و شناخته شده جهانی است که در ایتالیا قرار دارد. قیمت کراوات‌های این برند در حدود ۱۷۰ دلار است. جنس آن‌ها از ابریشم و کیفیتشان مخصوص آرمانی است. باوجود قیمت پایین‌تر از دیگر رقبا، کراوات‌های ارمانی لوکس و خاص هستند.

برند کراوات مردانه - آرمانی 

 

برند کراوات مردانه – سواشیش

گران‌قیمت‌ترین کراوات‌ها را می‌توانید از برند سواشیش تهیه کنید. کراواتی ساخته شده از ابریشم، طلا و قطعاتی از الماس که قیمتی در حدود ۲۲۰ هزار دلار دارند. هر کراوات دارای ۱۵۰ گرم طلا، ۲۷۱ گرم الماس است که به دست طراحان سواشیش الگو پردازی می‌شوند. الماس‌ها توسط گروه تخصصی سواشیش تراشیده و نصب می‌شوند.

 

مطالب مرتبط:

۱- چند نکته و روش برای ست کردن کراوات باریک با لباس ها

۲- چگونه بهترین رنگ و مدل را برای کراوات داماد انتخاب کنیم

۳- برای هر فصل کدام جنس کراوات مناسب است؟

امید جعفری
نویسنده: امید جعفری
امید هستم. اعتقاد دارم لباس ها جان دارند و قبل از خود ما با دیگران سخن می گوید.حرف هایی در گوشی در مورد ما و شما. پس باید در انتخاب انها نهایت دقت را داشته باشیم. چه جایی بهتر از چی بپوشم برای دانستن نکات شیک پوشی می تواند وجود داشته باشد؟


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :