محمد رضا اهوارکی در
0

جواهراتی که روی بدن شما رشد می کنند!

گیاهان در زیبایی منزل و شاداب کردن آن تاثیر به سزایی دارند. مخصوصا اگر آب دهی به آن ها هیچ وقت فراموش نشود. اما به نظر شما این گونه گیاهان می توانند به عنوان گونه ای از جواهرات به شمار آیند؟ اگر اهل امتحان کردن چیزهای نو هستید پیشنهاد می کنم این مطلب را بخوانید و با کارشناسان چی بپوشم همراه شوید.

به لطف خلاقیت و نوع آوری سوزان مک لری شما این شانس را دارید که از این گونه موارد به عنوان زیور آلات  استفاده کنید. این گونه گیاهان خاصی که در این زیور آلات به کار برده شده بسیار کم هزینه هستند در حدی که شاید هفته ها آب ندادن به آن ها موجب پژمردگیشان نشود. انواع گردن بند ها، گوشواره ها و دستبند ها و حتی تاج های بسیار زیبای عروس ساخته شده به وسیله ی این گیاهان را در تصاویر زیر مشاهده می کنید.

 

جواهراتی که روی بدن شما رشد می کنند!

جواهراتی که روی بدن شما رشد می کنند!

چیزی که این لوازم را خیلی خاص تر و شیک و با جذبه نشان می دهد این است که مثلا بعد از دو الی چهار هفته که به رشد این جواهر آلات روی بدنتان اهمیت بدهید وقتی به مقدار کافی رشد کردند می توانید آن ها را از دستگیره ی فلزیشان جدا کرده و به صورت جداگانه به رشد آن ها در باغچه ها تا سالیان دیگر ادامه دهید. برای هدیه دادن به عزیزان می تواند مورد خوبی باشد.

در این سایت اینترنتی می توانید انواع این زیور آلات را ببینید.

مطالب مرتبط :

1- 5 قانون استفاده ا زانگشتر و حلقه

2- چگونه زیور آلات نقره ای را تمیز کنیم؟

3- معرفی رایج ترین اکسسوری های مردانه

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :