chadmin در
0

چهار گام تا انتخاب گوشواره های بلند و کشیده

چهار گام تا انتخاب گوشواره های بلند و کشیده

گوشواره های بلند و آویزان یکی از قدیمی ترین و در عین حال کلاسیک ترین انواع گوشواره به شمار می آید. انتخاب گوشواره به عوامل بسیاری بستگی دارد که از آن میان می توان به رنگ پوست، مدل مو، نوع لباس و… اشاره نمود. چهار گام تا انتخاب گوشواره های بلند و کشیده عنوان مقاله ای است که کارشناسان چی بپوشم برای آموزش به شما در نظر گرفته اند.

single_content ad banner

1- ابتدا رنگ پوست را مشخص کنید

یکی از مهم ترین فاکتورها برای انتخاب گوشواره مناسب، رنگ پوست شماست. توجه داشته باشید که اگر رنگ پوست شما سرد است از گوشواره هایی به رنگ های صورتی، ارغوانی، آبی و قرمز استفاده کنید. در مقابل اگر رنگ پوست شما گرم است از رنگ هایی چون: قهوه ای، نارنجی، سبز، زرد و فیروزه ای استفاده نمایید.

2- مدل موهای شما چگونه است؟

اگر موهای شما صاف و بلند می باشد انتخاب گوشواره های آویزان و بلند بهترین انتخاب به نظر می رسد و بعلاوه اینکه این دست از گوشواره ها ظاهر شما را زنانه تر می کند.

3- در چه مناسبتی استفاده کنم؟

همانگونه که در مورد قبلی به آن اشاره نمودیم استفاده از این دست گوشواره ها، شما را بیش از قبل ظریف و جذاب نشان می دهد بنابراین می تواند یک انتخاب مناسب برای مراسم هایی چون نامزدی و عروسی باشد. به هرحال  توجه داشته باشید این نوع گوشواره ها هرگز از مد نخواهند افتاد.

4- با چه نوع لباسی بپوشم؟

اگر از گوشواره های بلند و کشیده استفاده می کنید به یاد داشته باشید که از لباس های یقه باز، یقه V و بدون بند استفاده نمایید تا گوشواره شما نمایان باشد.

مطالب مرتبط:

1- انتخاب گوشواره مناسب با توجه به فرم صورت

2- چگونه لباس مجلسی مناسب انتخاب کنم؟

3- 8 مدل موی مجلسی برای بانوان

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :