مهفام میرزایی در
0

چطور گردنبند چوکر بسازید

چطور گردنبند چوکر بسازید

چوکر یکی از انواع مختلف گردنبند است که از دهه 90 میلادی باب شده بود و این روز ها دوباره به دنیای مد بازگشته است. این گردنبند با بیشتر انواع یقه های لباس مجلسی سازگار است و همه افراد چه خانم های با گردن بلند و چه کوتاه می توانند از آن استفاده کنند البته این گردنبند ها چون مدل جدید هستند قیمت بالایی دارند. اگر شما هم از علاقمندان به این مدل گردنبند هستید ولی نمی خواهید هزینه اضافی پرداخت کنید. در این مطلب به شما یاد خواهیم داد که چطور گردنبند چوکر بسازید. شما این کار را با سه روش و با وسایل ساده و عادی یاد خواهید گرفت.

چطور گردنبند چوکر بسازید

روش اول:
در این روش از یک کش سیاه پهن و یا یک روبان مشکی ساده و یک مهره یا مدال زیبا استفاده می کنیم. کش یا روبان را از مدال یا مهره رد می کنیم و دور گردن خود می پیچیم. سپس طول مناسب را پیدا کرده و با یک سنجاق قفلی مشکی آن را محکم می کنیم. این ساده ترین روش ساختن گردنبند چوکر است.

روش دوم:
در این روش دو رشته کش نازک که هر کدام یک و نیم برابر دور گردن شما طول دارند و تعداد زیادی مهره نیاز داریم. کش ها را از مهره ها رد می کنیم وقتی به طول مورد نیاز رسید انتهای آن را گره می زنیم. در صورت نیاز تعداد مهره ها را کم و زیاد می کنیم.

روش سوم:
در این روش از یک مدال یا گردنبند ساده استفاده می کنیم. آن را دور گردن خود می پیچیم و در محل مناسب چوکر قرار داده و دو انتهای آن را با سنجاق قفلی محکم می کنیم تا در محل صحیح بایستد و سر نخورد.

چطور گردنبند چوکر بسازید

مطالب مرتبط:

1- چگونه گردنبند مناسب هر يقه پيدا کنيم؟

2- راهنماي خريد گرنبند

3- راه هاي تميز کردن گردنبند مرواريددیدگاه شما

محمد عبد نیک فر جام در تاریخ 12 فوریه 2023

حتما باید چوکر مان مشکی باشدارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :