بهراد در
0

اکسسوری های تایید شده توسط متخصصین

اکسسوری های تایید شده توسط متخصصین

مردان هم از اکسسوری های مختلف استفاده می کنند. نه فقط رپر ها بلکه خیلی از افراد معروف هم از انگشتر و دستبند و غیره استفاده می کنند. اگر شما هم جز کسانی هستید که برای بار اول قصد انتخاب یک اکسسوری مناسب رو دارید ولی نمی خواهید که بار آخرتان باشه، باید بدونید که بهترین راه استفاده از اکسسوری های تایید شده توسط متخصصین هستش. چطور باید فهمید کدام اکسسوری های تایید شده توسط متخصصین هستند؟ با چی بپوشم همراه باشید.

درسته مرد ها هم از اکسسوری مثل انگشتر، ساعت، دستبند و حتی گردنبند استفاده می کنند و کسی هم بیشتر از ستاره های سینما و خوانندگان (حداقل تا جایی که ما می دونیم) بیشتر از این لوازم استفاده نمی کنه. اینکه کدوم مورد بهتره و کدوم بدتر، دقیقا به سلیقه شما بستگی داره چون مسلما قیافه شما با Jay Z یکی نیست. تازه استفاده از این اکسسوری ها یک منفعت دیگه هم داره و آونهم این هست که فقط بدلیل اینکه ستارگانی چون استاتهام، استالونه و جی زی و غیره ازشون استفاده کردن، کلی محبوبیت دارند.

بهتره اگه دنبال اکسسوری هستی، این لیست رو مد نظر قرار بدی.

اکسسوری های تایید شده توسط متخصصین اکسسوری های تایید شده توسط متخصصین اکسسوری های تایید شده توسط متخصصین اکسسوری های تایید شده توسط متخصصین

اکسسوری های تایید شده توسط متخصصین اکسسوری های تایید شده توسط متخصصین اکسسوری های تایید شده توسط متخصصین

خیر، مورد چهارم نه ناخون گیر هست و نه در خودنویس. گیره کراوات هستش.

مطالب مرتبط:

1- محبوب ترین اکسسوری کیت میدلتون چیست؟

2- چرا باید پوشش پلاستیکی اکسسوری ها را جدا کنید؟

3- چهار اکسسوری محبوب این تابستان

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :