مهفام میرزایی در
0

چرا باید پوشش پلاستیکی اکسسوری ها را جدا کنید؟

چرا باید پوشش پلاستیکی اکسسوری ها را جدا کنید؟

محصولات مختلفی ممکن است در انتهای پروسه تولید با پوشش های پلاستیکی محافظت شوند مثل تلفن همراه، تبلت، تلویزیون، صندلی های اتومبیل و اکسسوری ها مثل کیف و کفش و کمربند و جواهرات. این پوشش ها برای جلوگیری از آسیب دیدن محصول در مراحل پس از تولید و بسته بندی و عرضه در فروشگاه ها است پس اصولا بعد از خرید و شروع استفاده باید این پوشش ها را جدا کرد. اما افرادی هیچ وقت به این کار اقدام نمی کنند. توجیه آن ها هم افزایش دادن عمر محصول و نو ماندن آن برا مدت طولانی تر است. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید این مطلب را بخوانید تا بدانید که چرا باید پوشش پلاستیکی اکسسوری ها را جدا کنید؟

چرا باید پوشش پلاستیکی اکسسوری ها را جدا کنید؟

1- مردم خیال می کنند شما خسیس هستید
اگر این دلیل برای شما کافی نیست پس ادامه مطلب را نخوانید! افرادی با پوشش های پلاستیکی روی کیف و کمربند خود به شدت خسیس به نظر می رسند و مردم ممکن است تصور کنند که شما کف خانه تان روزنامه پهن کرده اید و داخل جعبه می خوابید! پس همین الان سراغ لوازم خود رفته و پلاستیک ها را بکنید.

2- آن ها به هر حال کثیف خواهند شد
خیلی از افراد که وسواس پاکیزگی دارند خیال می کنند با این کار لوازمشان تمیزتر خواهد ماند ولی در هر حال پوش های پلاستیکی هم قابلیت جذب کثیفی و گرد و خاک را دارند و میان خراش هایی که رویشان می افتد کثیفی و میکروب جمع شده و این میکروب ها را به دستان شما انتقال می دهند. اما اگر این پلاستیک ها را نکنید حتی نمی توانید کیف یا هر وسیله دیگر خود را تمیز کنید. پس برای تمیزتر ماندن حتما باید از شر آن پوشش ها پلاستیکی خلاص شوید.

3- تازگی محصول را از دست خواهید داد
اگر تهمت خسیس بودن به اندازه کافی بد نیست به این فکر کنید که همه پولی که برای خرید محصول و استفاده از آن به عنوان یک محصول نو و براق و دوست داشتنی را از دست خواهید داد. برای از دست رفتن چنین فرصتی هیچ توجیهی وجود ندارد.

چرا باید پوشش پلاستیکی اکسسوری ها را جدا کنید؟

4- نمی توانید به طور کامل از آن استفاده کنید
زدن یک عینک آفتابی با پوشش پلاستیکی روی شیشه هایش چه حسی دارد؟ قطعا دید کافی نخواهید داشت! برای همه محصولات این شرایط وجود دارد. پس چه کسی بینایی را فدای نو ماندن عینک یا مشخص بودن مارکش می کند؟

5- لوازم تان تقلبی به نظر می رسند
پلاستیک روی محصولات باعث می شود آن ها شبیه زباله به نظر برسند و باعث نمی شوند که برای همیشه تمیز و به دور از خط و خش باقی بمانند. پس همین حالا دست به کار شوید و برای همیشه از شر پوشش های پلاستیکی روی مارک کیف، شیشه عینک، سگک کمربند و … خلاص شوید.

مطالب مرتبط

1- راه های تشخیص کفش نایک اصل و تقلبی

2- راه های تشخیص کیف لویی ویتون اصل و تقلبی

3- چگونه کیف دستی انتخاب کنم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :