لباس مشکی‌تان را حتما و حتما با این مدل کفش‌ها ست کنید!

استایل مشکی از آن استایل‌هایی است که هیچ‌وقت دمده نمی‌شود و همیشه شیک و خاص باقی می‌ماند. افراد خوش‌استایل و شیک‌پوش بسیاری را دیده‌ایم که برای لباس مجلسی، رنگ مشکی را انتخاب می‌کنند و بسیاری از سلبریتی‌های محبوب و جذاب هم با پیراهن یا لباسی مشکی روی فرش قرمزها می‌درخشند. وقتی صحبت از انتخاب رنگ مشکی می‌شود؛ اولین سوالی که به ذهنمان می‌رسد؛ این است که با استایل مشکی چه کفشی بپوشیم؟ برای انتخاب رنگ کفش مناسب استایل مشکی، گزینه‌های زیاد و جذابی پیش روی شماست. انتخاب کفش مناسب استایل مشکی می‌تواند؛ آن را بهبود بخشد یا کاملا به هم بریزد. اگر به دنبال رنگ مناسب کفش برای تکمیل استایل مشکی خود هستید؛ به جای درستی آمده‌اید. ما در چی بپوشم همراه شما هستیم تا بهترین رنگ کفش‌هایی که با استایل مشکی ست می‌شوند را به شما معرفی کنیم.

کفش استایل مشکی

کفش مشکی

اگر به استایل‌های مونوکروم، یعنی استایلی که در آن فقط از یک رنگ یا سایه‌ها و تناژهای همان رنگ برای تک تک عناصر استفاده می‌کنند، علاقه دارید؛ ست کردن کفش مشکی با استایل مشکی انتخابی مناسب و به‌جا می‌باشد. داشتن استایل مونوکروم مشکی همیشه زیباست و قرار نیست دمده شود؛ این را با نگاه به استایل سلبریتی‌های شیک‌پوش به‌سادگی می‌توان، پی برد. کفش‌های مشکی را چه با لباس مجلسی ست کنید، چه با استایلی روزمره بسیار برازنده و شیک می‌شود. برای پرشکوه شدن و لوکس شدن این استایل می‌توانید؛ روی اکسسوری‌ها، خصوصا جواهرات تمرکز کنید و با آن ظاهری شیک و جذاب برای خود تدارک ببینید. بزرگ‌ترین مزیت این استایل این است که برای هر مناسبتی از غیر رسمی گرفته تا بسیار رسمی بی برو برگرد عالی است.

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

کفش استایل مشکی

کفش سفید

با ایجاد یک تضاد خاص می‌توانید استایلی چشمگیر و دلپذیر داشته باشید. کفش سفید با استایل مشکی ترکیبی است که به‌سختی می‌توان از آن چشم‌پوشی کرد. برای تکمیل کردن این استایل یک ست مروارید غوغا می‌کند. کفش سفید با استایل مشکی، استایلی کلاسیک و جذاب به‌شمار می‌آید. کفش‌های سفید هم برای لباس‌های مجلسی و رسمی مناسب هستند و هم برای استایل‌های روزمره، شیک می‌شوند.برای موقعیت‌های رسمی کفش پاشنه بلند سفید و برای موقعیت‌های نیمه رسمی و غیر رسمی یک صندل سفید یا کفش اسپورت سفید به‌خوبی استایل مشکی را تکمیل می‌کند. اگر تمایل داشته باشید می‌توانید؛ این استایل را با یک کیف نقره‌ای، بژ یا رنگ‌های متالیک دیگری، خاص‌تر نمایید.

کفش استایل مشکی

کفش قرمز

برای اینکه بخواهید به استایل مشکی خود شور و حال، جسارت، جنب و جوش و جذابیت اضافه نمایید؛ بی‌شک کفش قرمز بهترین گزینه خواهد بود. رنگ قرمز به استایل مشکی شما هویتی خاص می‌بخشد و متفاوت از باقی رنگ‌هاست. کفش قرمز از دیرباز در بین زنان خوش‌پوش محبوبیتی انکارناپذیر داشته‌است. این را هم اضافه کنیم که اگر رنگ قرمز را دوست دارید اما می‌خواهید، استایل شما کمتر جلب توجه کند؛ تناژهای تیره‌تر آن مانند، شرابی، زرشکی و… را برگزینید و از استایل خیره‌کننده خود لذت ببرید.

کفش استایل مشکی

کفش سیاه و سفید

اگر برای استایل مشکی خود یک کفش سیاه و سفید تهیه کنید؛ رنگ مشکی آن با استایل مشکی شما گره می‌خورد و رنگ سفید آن یک تضاد جذاب به ظاهرتان می‌افزاید. همچنین ممکن است فکر کنید کفش‌های خال خالی دمده شده‌اند اما اگر استایل مشکی خود را با یک کفش مشکی که خال‌هایی سفید دارد، ست کنید؛ متوجه جذابیت آن می‌شوید. با تدارک دیدن این استایل، می‌توانید کنتراستی جذاب و ظریف به ظاهرتان بدهد.

کفش استایل مشکی

کفش نقره‌ای

اگر دوست دارید، پاسخی پر زرق و برق به این سوال که «با استایل مشکی چه کفشی بپوشیم؟» بدهیم؛ بهترین گزینه ترکیب استایل مشکی با اکسسوری‌ها و کفش نقره‌ای می‌باشد. ب‌طور کل کفش‌های متالیک انتخابی جسورانه و جذاب هستند که کمی درخشش و زرق و برق را به استایل خنثی شما می‌افزایند و شما را برای یک مهمانی رسمی آماده می‌کنند. طلایی، نقره‌ای و برنز از رنگ‌های متالیک محبوبی هستند که با رنگ مشکی جلوه‌ای شیک و پرشکوه دارند. اگر از کفش‌های متالیک (به ویژه نقره‌ای) در استایل مشکی خود استفاده کنید به نقطه کانونی استایل شما تبدیل می‌شوند و بیشتر توجه‌ها به سمت آن می‌روند.

کفش استایل مشکی

کفش طلایی

اکسسوری‌های طلایی و کفش طلایی با یک لباس مجلسی مشکی محشر می‌شود. اگر می‌خواهید بانویی جسور، امروزی و جذاب به نظر برسید؛ داشتن یک جفت کفش طلایی در کمد لباستان واجب است. یک استایل مشکی با کفش طلایی استایلی پر زرق و برق و لوکس را می‌سازد که برای موقعیت رسمی توصیه می‌شود. از آنجایی که رنگ‌های متالیک و اکسسوری‌های پر زرق و برق امسال ترند هستند؛ انتخاب کفش طلایی به شما کمک می‌کند، استایلی به‌روز داشته باشید. فقط دقت کنید که رنگ طلایی کفش شما قدیمی و یا خیلی روشن نباشد.

کفش استایل مشکی

کفش نود

آیا کفش‌های نود با استایل مشکی ست می‌شوند؟ باید بگوییم، بله قطعا پوشیدن کفش نود با استایل مشکی انتخابی هوشمندانه است. سعی کنید رنگ نودی را انتخاب کنید که با پوستتان همخوانی داشته باشد؛ چرا که به این طریق پاهای شما کشیده‌تر دیده می‌شود و در نتیجه تصور می‌شود که قدی بلندتر و اندامی جذاب‌تر دارید. کفش‌های نود از ملزومات کمد لباس خانم‌های شیک‌پوش می‌باشد و از جمله کفش‌های جاودانه به‌شمار می‌روند پس اگر هنوز یکی از آن‌ها را ندارید؛ برای خریدش اقدام کنید. سایه‌های بژ و رزگلد هم به‌خوبی با استایل مشکی ست می‌شوند و ظاهری زنانه و ظریف به شما می‌بخشند.

کفش استایل مشکی

کفش سبز

کفش استایل مشکی

گزینه‌های متنوع بسیاری برای ست شدن با استایل مشکی وجود دارند اما کفش‌های سبز انتخابی منحصربه‌فرد هستند که شما را متمایز می‌نمایند. اگر می‌خواهید، استایلی رسمی‌تر و شیک‌تر داشته باشید، کفش سبز متالیک را انتخاب کنید و اگر استایلی کلاسیک را می‌پسندید کفش‌های سبز جیر پیشنهاد می‌شود. هر کدام را که برگزینید؛ استایلی شگفت‌انگیز خواهید داشت.

کفش استایل مشکی

کفش صورتی

ترکیب زیبای پیراهن مشکی با رنگ صورتی خصوصا سرخابی، شما را شبیه به عروسکی زیبا می‌کند. اگر به استایل‌های فانتزی و در عین حال شیک علاقه دارید؛ صورتی همان رنگی است که در جست و جوی آن هستید. کفش صورتی حس و حالی دخترانه و دلربا به استایل مشکی شما می‌دهد. امسال پنتون رنگ قرمز پرشین یا Viva Magenta را به‌عنوان رنگ سال انتخاب کرده‌است که بی‌شباهت به رنگ سرخابی نیست و کفشی به این رنگ هم می‌تواند گزینه‌ای شیک و مدرن برای ست کردن با استایل مشکی شما باشد.

کفش استایل مشکی

کفش قهوه‌ای

اگر برای استایل نیمه رسمی و غیر رسمی، به دنبال کفشی هستید که با لباس مشکی شما ست شود؛ رنگ قهوه‌ای و سایه‌های آن خوب است. استفاده از یک کیف قهوه‌ای متناسب با کفش شما، به جذاب‌تر کردن استایلتان کمک می‌کند. کفش‌های قهوه‌ای کمی سنتی هستند و با بسیاری از لباس‌ها ست می‌شوند و پر کاربرد به‌شمار می‌روند. این استایل برای قدم زدن در خیابان، یک قرار دوستانه و یا استایل مناسب کنار ساحل پیشنهاد می‌شود.

کفش استایل مشکی

سخن پایانی

رنگ مشکی از آن رنگ‌های خنثی‌ای است که دست شما را باز می‌گذارد و رنگ‌های بسیاری را می‌توان با آن ست کرد. ما در اینجا در مورد اینکه با استایل مشکی چه کفشی بپوشیم بهتر است، صحبت کردیم اما لازم است بدانید که این موارد ذکر شده کفش‌هایی هستند که با استایل مشکی جذاب‌تر و خیره‌کننده‌تر می‌شوند و به سایر رنگ‌ها ترجیح داده می‌شوند. شما می‌توانید؛ استایل مشکی خود را با کفش‌هایی که رنگ‌های شاد و تند دیگری چون زرد، نارنجی، آبی کبالتی و… دارند و یا رنگ‌های متالیک جذاب و تک رنگ مختلف ست نمایید و در آن‌ها بدرخشید. امیدوارم با خواندن این متن ایده‌های جالبی بدست آورده باشید که هر وقت تصمیم گرفتید کفش متناسب با استایل مشکی‌تان را پیدا کنید؛ الهام‌بخشتان باشد. نظر شما چیست؟ شما کدام رنگ را بیشتر می‌پسندید؟

نسیم بهاری
نویسنده: نسیم بهاری


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :