حانیه محمد علی در
0

10 ایده برای ست کردن لباس‌های سفید و مشکی

10 ایده برای ست کردن لباس‌های سفید و مشکی

با توجه به گفته‌های طراحان بزرگ، رنگ سفید و مشکی در کنار یکدیگر یکی از زیباترین ست‌ها را به وجود می‌آورند. بعضی از اشخاص علاقه دارند با به تن کردن لباس‌هایی به رنگ‌های مختلف، سرزندگی و نشاط خاصی را القا کنند. ولی به یاد داشته باشند که این دو رنگ سفید و مشکی، به تنهایی ساده و مینیمال به نظر می‌رسند اما وقتی با هم ترکیب می‌شوند زیبایی چشمگیری را پدید می‌آورند. 10 ایده برای ست کردن لباس‌های سفید و مشکی!

1- ست‌های راه راه

ترکیب یک بلوز ساده در کنار یک کت، کاپشن و یا ژاکت بلند راه راه بسیار پیشنهاد می‌شود. اگر اندام لاغری دارید، لباس‌هایی با خط‌های افقی برای شما مناسب است ولی کسانی که اندام توپری دارند با پوشیدن لباس‌هایی با خط‌های عمودی، لاغرتر و خوش اندام‌تر به نظر می‌رسند.

10 ایده برای ست کردن لباس‌های سفید و مشکی

2- شلوار جین مشکی

هر خانمی در کمد لباس خود، باید شلوار جین مشکی داشته باشد. شلوارهای جین، مابین سبک کلاسیک و مدرن قرار دارند و با بیشتر مدل‌های پیراهن‌ و بلوز ست می‌شوند و زیبایی دلنشینی را به شخص القا می‌کنند.

10 ایده برای ست کردن لباس‌های سفید و مشکی

3- شلوار سفید

شلوار سفید یکی از گزینه‌های فوق العاده، محسوب می‌شود و زیبایی و جلوه‌ی غیر قابل انکاری دارد. شلوارهای سفید معمولا برای فصل‌های بهار و تابستان که رنگ‌های شاد، بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد، مناسب هستند. همچنین اگر می‌خواهید ست لباسی متفاوت‌تر و جذاب‌تر داشته باشید، رنگ سفید را با همراه با جزئیات مشکی استفاده کنید.

10 ایده برای ست کردن لباس‌های سفید و مشکی

4- ترکیب بلوز و شلوار ساده

همیشه ست‌های ساده، سبکی مینیمال و زیبا را دارا هستند. ترکیب یک بلوز طرح کلاسیک سفید به همراه شلوار راسته مشکی و به پا کردن کفش‌های پاشنه بلند، بسیار شما را موقر نشان می‌دهد. این طرح‌های ساده و در عین حال دلنشین برای موقعیت‌های رسمی بسیار مناسب هستند.

5- کت و شلوارهای سفید و مشکی

اگر شما به دنبال لباسی شیک و مدرن هستند از کت و شلوار‌های طرح دار سفید و مشکی بهره ببرید. کت و شلوارهای این دوره برخلاف دوره کلاسیک، حتما نباید ساده و به یک رنگ باشند بلکه طرح‌های متفاوت‌شان با استقبال زیادی از مردم مواجه شده است. تغییر همیشه خوب بوده است، پس سعی کنید حتی با عوض کردن سبک لباس پوشیدن‌تان، روحیه جدید و با نشاطی بسازید.

10 ایده برای ست کردن لباس‌های سفید و مشکی

6- پیراهن‌های سفید و مشکی

انتخاب یک پیراهن، شامل رنگ‌های سفید و مشکی می‌تواند یک انتخاب جسورانه محسوب شود. برای زیباتر به نظر رسیدن می‌توانید از یک کت کوتاه چرم به همراه کیف و کفشی به همان جنس نیز استفاده کنید.

7- کت سفید و مشکی

در طرح‌های مدرن از کت، علاوه بر پوشیدن بر روی بلوز، بر روی پیراهن‌های کوتاه و یا حتی بلند نیز استفاده می‌شود. دختران جوان که انتخاب‌هایی بی‌پروا دارند بسیار از آن استقبال کرده‌اند و به استایلی محبوب بین آن‌ها تبدیل شده است.

8- دامن‌های سفید و مشکی

اگر از پوشیدن شلوار خسته شده‌اید و به دنبال تنوع هستید، به تن کردن دامن، بسیار پیشنهاد می‌شود. اما به یاد داشته باشید که برای ست کردن جزئیات دیگر با دامن‌تان باید دقت و توجه لازم را به کار ببرید تا استایلی زیبا و چشمگیر داشته باشید. معمولا در این فصل پوشیدن یک دامن کوتاه همراه با بلوز نیم تنه و یک کت کوتاه بر روی آن، بسیار جذاب به نظر می‌رسد.

9- تی شرت‌های سفید و مشکی

اگر برای دورهمی‌های دوستانه و یا گردش، به بیرون از خانه می‌روید. به تن کردن تی شرت‌های ساده مدرن سفید یا مشکی همراه با شوار جین جذب و یک کفش اسپرت بسیار مناسب است.

10 ایده برای ست کردن لباس‌های سفید و مشکی

10- کفش‌های سفید و مشکی

کفش‌های سفید یا مشکی تقریبا به تمام ست‌های لباس می‌آید. اما اگر شما جزو آن دسته افراد سخت گیری هستید که به ترکیب رنگ‌ها بسیار اهمیت می‌دهید، این کفش‌ها را همراه با ست سفید و مشکی استفاده کنید. برای برقراری تعادل سعی کنید رنگ یکی از جزئیات ست‌تان با رنگ کفش‌تان هماهنگ باشد.

مطالب مرتبط:

۱- اصول رنگ بندی لباس ها

۲- ست کردن رنگ لباس

۳- رنگ هایی که بعد از برنزه کردن باید بپوشید

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :