محمد رضا اهوارکی در
0

اصول پوشیدن بوت مردانه

اصول پوشیدن بوت مردانه

بهترین و ارزان ترین راه برای ارتقای تیپ تان خرید و پوشیدن بوت است. بوت از مواردی است که هم در موقعیت های رسمی و هم غیررسمی می توانید بپوشید. در همه فصول (البته منظورمون هوای سرده) هم کمک حال شما خواهد بود. مساله اینجاست که اصولی نپوشیدن بوت ها به کلی می تواند تیپ شما را بهم بریزد. از این رو پیشنهاد می کنیم با اصول پوشیدن بوت مردانه آشنا شوید. 

  • برای رسمی تر دیده شدن بوت خود باید شلواری را با آن بپوشید که ۵ سانت از قوزک پای شما پایین تر باشد. این راه باعث دیده شدن بوت شما بعنوان یک کفش رسمی می شود. راه دیگر انجام این کار پوشیدن شلوار هایی است که پاچه ی آن تا خورده باشد.
  • اصول پوشیدن بوت مردانه
  • یکی از روش های خوشتیپ تر دیده شدن با بوت پوشیدن شلوار رنگی است. تمام چیزی که نیاز خواهید داشت یک جفت بوت انگلیسی رنگ پوست به همراه یک شلوار رنگی در همان خانواده است.

اصول پوشیدن بوت مردانه

  • برای تیپ های غیررسمی به دنبال بوت های کوهنوردی باشید. این بوت ها به راحتی با شلوار رنگی ها ست می شوند. برای زیباتر شدن تیپتان می توانید پاچه ی شلوار را درون بوت بگذارید.

اصول پوشیدن بوت مردانه

  • بوت های دربی حتی با شلوار پارچه ای هم می آیند و می توانید در محل کار از آن ها استفاده کنید.

اصول پوشیدن بوت مردانه

  • تیپ رسمی دیگری که با بوت می توان زد پوشیدن یک جفت بوت چلسی به همراه شلوار جین است. یک اورکت یا ژاکت بلند روی آن بپوشید و تیپ را زیباتر کنید.

اصول پوشیدن بوت مردانه

مطالب مرتبط:

1- آشنایی با بوت مردانه

2- ۳ راه انتخاب بوت مناسب

3- چجوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :