نیلوفر شهدوست در
1,057

پربحث‌ترین استایل‌ها در سالی که گذشت؛ تصاویری که متعجبتان می‌کند!

پربحث‌ترین استایل‌ها در سالی که گذشت؛ تصاویری که متعجبتان می‌کند!

دنیای سلبریتی‌ها با دنیای مردمان عادی فرق می‌کند. هیاهو بخشی جدانشدنی از روز و روزگارشان است و بسیاری از آنها از این حواشی و شلوغی‌ها لذت می‌برند. حتی بعضی از آنها برای اینکه معروف‌تر شوند، حاضر هستند که دست به کارهای عجیب‌وغریبی بزنند. یکی از روش‌های رایج هم استفاده از استایل‌هایی است که نگاه همه را به‌سمت خود جلب می‌کند. گاهی استایل‌های پربحث هنرپیشه‌ها نتیجه تلاش و شیطنتی عمدی از سوی خودشان است و گاهی هم از پیش نمی‌دانند که انتخابشان قرار است به تیتر نخست اخبار دنیا بدل شود. با نگاهی به استایل‌های پربحث آدم‌های معروف در این مقاله، از پرحاشیه‌ترین تیپ‌ها خواهیم گفت.

single_content ad banner

استایل‌های پربحث سال 2022

۱.ماشین‌گان کلی (Machine Gun Kelly)

استایل‌های پربحث سال 2022

از خواننده‌ای که در بخشی از لقبش، خود را مسلسل (machinegun) می‌نامد، نمی‌توانیم انتظار استایل‌های معمولی و عادی داشته باشیم. می‌توانیم؟ این رپ‌خوان معروف در یکی از مراسم و جشن‌های مرتبط با موسیقی با کت‌وشلوار بسیار عجیبی ظاهر شد. او لباسی بنفش به‌تن داشت که با جرقه‌هایی فلزی تزئین شده بود. حتما این استایل عجیب، مسلسل رپ‌خوان را حسابی به دردسر انداخته است. شما چه فکر می‌کنید؟ با اجرای ایده‌های به‌شدت عجیب در استایل افراد مشهور موافق هستید؟

۲. تیموتی شالامی (Timothée Chalamet)

 

استایل‌های پربحث سال 2022

شالامی از هنرپیشه‌های نسل جدید است که در آثار بسیار خوبی نقش‌آفرینی کرده است. او هنرپیشه باهوش و خلاقی است. ظاهرا این ویژگی‌ها را در انتخاب استایل‌ها هم به‌کار می‌گیرد. شاید استایل‌هایش طرفداران پرشماری نداشته باشد اما بسیار آوانگارد و پیشرو در این زمینه عمل می‌کند. او از آن هنرپیشه‌های مردی است که دوست ندارد، خط و مرزی میان جنسیت‌ها در انتخاب لباس بکشد. تیموتی در جشنواره ونیز ۲۰۲۲، یکی از عجیب‌ترین و پربحث‌ترین استایل‌هایش را به‌نمایش گذاشت. او لباسی به تن داشته که معمولا از سوی مردان انتخاب نمی‌شود. هم مدل لباس و هم رنگ و طرحش بیشتر مناسب زنان است. شما در استایل با ایده‌های تیموتی موافق هستید؟ به‌نظرتان چنین چیزی از سوی عموم افراد دنیا پذیرفته می‌شود؟

۳.جنل مونی (Janelle Monáe)

استایل‌های پربحث سال 2022

جنل مونی از هنرپیشه‌ها و خوانندگان معروف آمریکایی است که به استایل‌های عجیب و خیره‌کننده علاقه زیادی دارد. فرش قرمزهای سال ۲۰۲۲ هم از تیپ‌های خاص او بی‌نصیب نماندند. او از رنگ‌ها و طرح‌ها طوری برای طراحی لباس‌هایش استفاده می‌کند که حضوری جذاب و موردتوجه پیدا کند. در تصویر بالا هم جنل مونی را با لباسی با پلیسه‌های فراوان می‌بینیم. قسمت بالاتنه لباس یادآور گلی سرخ است. دو رنگ سبز و قرمز بخش‌های مختلف این استایل هم مؤید همین طرح بوده‌اند. در واقع، او انگار گلی رز را با لباسش به‌نمایش گذاشته است. ژست‌های خاص او هم مکمل انتخاب‌های عجیبش هستند و باعث می‌شوند که تصاویر زیادی از او در دنیای اخبار ثبت شود.

۴.جرد لتو (Jared Leto)

استایل‌های پربحث سال 2022

از میان هنرپیشه‌های مشهوری که دوران جوانی‌شان را در سال‌های ۹۰ میلادی طی می‌کردند، در حال حاضر هنرپیشه‌های مطرح میانسال متعددی نظیر مت دیمون، جود لاو و بن افلک و… همچنان مشغول به کار هستند. جرد لتو هم یکی از همان جوان‌ها بود که انگار هیچ‌گاه هم‌پای هم‌سنین خودش دنیای جوانی را به‌سمت و سوی میانسالی ترک نکرد. لتو همچنان با ظاهر همان سال‌های خود مشغول به فعالیت است. شاید یکی از رموز حفظ جوانی‌اش، تنوعی است که در زندگی‌اش وجود دارد. ما درباره ابعاد مختلف زندگی‌اش بی‌خبریم اما می‌دانیم که این تنوع در استایل‌های او وجود دارد. جرد لتو سلطان انتخاب استایل‌های پرچالش و جنجالی است. در تصویر بالا هم او را با یکی از همین استایل‌ها می‌بینیم. با احترام به دوست‌داران جرد لتو و استایلش باید بگوییم که این استایل عجیب یادآور پرده‌های تور پنجره‌های بزرگ است. البته یکدستی این تیپ مونوکروم واقعا چشم‌نواز است.

۵.کایلی جنر (Kylie Jenner)

استایل‌های پربحث سال 2022

هرجا بحث از جنجال است، نام یکی از کارداشیان‌ها یا جنرها هم می‌درخشد. قبول دارید؟ استایل کایلی جنر در مت‌گالای ۲۰۲۲ هم نگاه‌های زیادی را به‌سمت خود جلب کرد و معروف شد. مت گالا همیشه پذیرای استایل‌های عجیب سلبریتی‌ها است اما این‌بار، کایلی مرزهای متفاوت‌بودن را پشت سر گذاشت و با لباس عروسی ظاهر شد که در هیچ دسته‌بندی خاصی قابل قرارگرفتن نیست. آن کلاه اسپرت روی سر کایلی جنر در همراهی با تور و دامنی پف‌دار، تصویر عجیبی را رقم زده است. شما حاضر هستید برای مراسم ازدواجتان چنین لباسی بپوشید؟ نکته مهم دیگری که درباره استایل‌های عجیب سلبریتی‌ها به ذهن می‌رسد، این است که انگار بعد از فروکش‌کردن موج کرونا در دنیا، نوعی برون‌ریزی در مردم اتفاق افتاده است. طراحان لباس، هنرپیشه‌ها و افراد معمولی از مدهای عجیب و رنگ‌ها و طرح‌های پرزرق‌وبرق استقبال کرده‌اند. شاید همه این‌ها از اثرات احساسات فروخورده‌ای باشد که کووید-۱۹ به جهان تحمیل کرد.

۶.برد پیت (Brad Pitt)

استایل‌های پربحث سال 2022

یکی از خوش‌تیپ‌های بی‌چون‌وچرای هالیوود، بی‌شک برد پیت است. او در طی سالیان طولانی فعالیت خود توانسته هم کیفیت حضورش در آثار مطلوب را حفظ کند و هم حضور مؤثر و جذابی روی فرش قرمز‌ها داشته باشد. اما برد پیت در ۲۰۲۲، مثل بسیاری از هنرپیشه‌ها و افراد مشهور استایل‌هایی برای خود انتخاب کرد که نگاه‌های متعجب را به‌ سمت خود می‌کشاند. برد پیت با دامن، کت و پیراهن مردانه‌ای چروک روی یکی از فرش قرمزها ظاهر شد. این استایل با همراهی بوت و جوراب، پاهای عضلانی پیت را به‌شدت جلوه‌گر می‌کرد. این پوشش مخالف با بسیاری از ایده‌های قبلی دنیای مدوفشن بود. با این حال، بسیاری از افراد برد پیت را تحسین کردند و معتقد بودند که افراد مشهوری مانند او می‌توانند با اقداماتی این‌چنینی نقش مهمی در ایجاد برابری‌های جنسیتی، دست‌کم در حوزه استایل داشته باشند. چنین استایلی هنوز برای بسیاری از نقاط دنیا عجیب است. از خاص و پربحث‌بودن آن و البته نقاط منفی‌اش که بگذریم، نکته‌ای مثبت در آن وجود دارد. چه نکته‌ای؟ ترکیب رنگ‌های این استایل خاص و زیبا است.

در آخر

دنیای شهرت با بازی‌های عجیب‌وغریبی همراه است. پوشش، رفتارها، واکنش‌های افراد و همه‌چیز در آن زیر ذره‌بین است و می‌تواند موجب خلق میلیاردها دلار پول شود. برای همین است که پوشش یک هنرپیشه در جشنواره‌ای در آن سر دنیا می‌تواند هیاهوی زیادی در سراسر جهان به‌پا کند. در واقع، صنعت تبلیغات دستش را در دست هالیوود و دنیای سلبریتی‌ها می‌گذارد و با همکاری هم مدام خبر، هیاهو و البته پول تولید می‌کنند. لباس‌های خاص و جنجالی افراد مشهور هم بخشی از همین دنیایی است که گفتیم. از میان لباس‌های عجیب و خاص افرادی که در این مقاله گفتیم، کدام‌یک عجیب‌تر بودند؟ موردی در میانشان بود که خوشتان بیاید؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :