تمام مردان مشهوری که دامن به پا کرده‌اند؛ جذابیت با چاشنی جسارت!

وقتی صحبت از استایل آقایان می‌شود، معمولا لباس‌هایی مانند کت و شلوار به ذهنمان می‌آید، اما کم نبودند سلبریتی‌هایی که ثابت کرده‌اند محدود به قوانین جنسیتی خاصی برای استایلشان نیستند و می‌توانند هرطور که دلشان می‌خواهد، لباس بپوشند. اخیرا تصاویری از برد پیت منتشر شده که او را با دامن و استایلی متفاوت نشان می‌دهد. به بهانه دیده شدن این استایل، نگاهی به استایل مردان مشهوری داشته‌ایم که با دامن ظاهر شده‌اند. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید.

مردان مشهور با دامن

اسکار آیزاک

مردان مشهور با دامن

بازیگر مشهور هالیوود، در اکران سریال «شوالیه ماه»، با کت و دامنی دیده شد که توجه همه را به خود جلب کرد. این استایل اسکار، به هیچ وجه از جذابیت‌های او کم نکرده بود و حتی به شدت مورد استقبال قرار گرفت.

جی بالوین

مردان مشهور با دامن

 

خواننده کلمبیایی، یکی دیگر از اسامی لیست مردان دامن‌پوش است. او استایلی تماما سیاه با دامن انتخاب کرده بود.

مارک جیکوبز

مردان مشهور با دامن

مارک جیکوبز از آن دسته طراحانی است که بارها با استایل‌های متفاوت و حتی دامن دیده شده و از داشتن چنین استایل‌هایی هراسی ندارد. در این تصویر او در یک مهمانی در لندن در سال 2022 است.

هری استایلز

مردان مشهور با دامن

هری استایلز را هم در سال‌های اخیر بارها با استایل‌های متفاوت دیده‌ایم. حتی او به عنوان فردی شناخته می‌شود که استایل مردانه و زنانه را به زیبایی با هم ترکیب می‌کند. این استایل او مربوط به اجرای کنسرتش در هالووین سال 2021 است.

لیل ناز اکس

مردان مشهور با دامن

او را نیز می‌توانیم سلبریتی بدانیم که از پوشیدن دامن هیچ هراسی ندارد و بارها با دامن‌های مختلف دیده شده. این استایل او مربوط به سال گذشته است. کیف طرح سگ او نیز به اندازه دامنش جلب توجه میکرد.

پیت دیویدسون

مردان مشهور با دامن

این استندآپ کمدین آمریکایی هم در مراسم مت گالای امسال با دامن و کت سفید رنگ دیده شد.

کید کادی

مردان مشهور با دامن

این خواننده و بازیگر آمریکایی هم در مراسم CFDA Fashion Awards سال 2021 با استایلی متفاوت با دامن دیده شد.

بیلی پورتر

مردان مشهور با دامن

این بازیگر را بارها با پیراهن روی فرش قرمز دیده‌ایم و پوشیدن دامن به هیچ وجه از این بازیگر بعید به نظر نمیرسد. تصویری که از او می‌بینید مربوط به استایل او در مراسم اسکار سال 2020 است.

جرد لتو

مردان مشهور با دامن

جرد لتو هم به عنوان یکی از جسورترین بازیگران در استایل شناخته می‌شود. او از پوشیدن دامن و پیراهن هراسی ندارد. حتی یکبار توییت کرده بود که «مرد باید دامن بپوشد.» تصویری که از او می‌بینید مربوط به سال 2014 هست. روزهایی که شاید کمتر از امروز پوشیدن دامن برای آقایان، باب بود.

جیدن اسمیث

مردان مشهور با دامن

برخلاف پدرش، ویل اسمیث، که معمولا با استایل‌های رسمی دیده می‌شود، جیدن اسمیث معمولا استایل‌های خاص و متفاوتی دارد. او از کودکی تاکنون بارها با دامن دیده شده.

برد پیت

 

مردان مشهور با دامن

در آخر هم نگاهی به استایل جدید برد پیت داشته‌ایم. او برای اکران فیلم جدید «قطار سریع‌السیر» دامنی از جنس لینن به تن کرده بود و کت قهوه‌ای‌اش را دقیقا با آن ست کرده بود.

نظر شما درباره دامن پوشیدن آقایان چیست؟

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :