مصی روشن در
3,094

«تو خوشگلی و تو دلبری حتی به زیر روسری» را در این تصاویر سلبریتی‌ها ببینید!

«تو خوشگلی و تو دلبری حتی به زیر روسری» را در این تصاویر سلبریتی‌ها ببینید!

در تمام دنیا طیف وسیعی از افراد مشهور غیرمسلمان در مناسبت‌های مختلف روسری سر کرده‌اند آنها گاهی برای احترام به فرهنگ کشوری که به آن سفر کرده بودند روسری بسته بودند یا اینکه فقط می‌خواسته‌اند آن را امتحان کنند. از طرفی با اینکه حجاب یک تصویر نمادین برای زنان مسلمان است ولی حالا دیگر روسری در دنیای مد هم جایگاه ویژه‌ای دارد و بسیاری از طراحان مد روسری‌های وسوسه‌انگیز و ظریف طراحی می‌کنند.

روسری سلبریتی‌های خارجی

خیلی از مدل‌ها هم به‌عنوان الهام‌بخش ایده‌های جدید انواع روسری‌ را سر می‌کنند بنابراین امروزه روی فرش‌های قرمز شاهد انواع لباس‌های مذهبی و روسری هستیم و بعضی از سلبریتی‌ها هم از پوشیدن روسری همگام با مد استقبال کرده‌اند.

روسری سلبریتی‌های خارجی

آدری هپبورن با روسری های سه گوش و کوچک

بی‌شک وقتی صحبت از سرکردن روسری توسط سلبریتی‌ها می‌شود به سرعت چهره چندتایی از افراد مشهور مربوط به دهه‌های قبل جلوی چشم‌مان می‌آید. نمادهایی مثل آدری هپبورن، بانوی اول جکی کندی و الیزابت تیلور، همگی از زنان تأثیرگذار دهه 1960 بودند که اکسسوری اصلی آنها روسری بود. ادری هپبورن روسری های کوچک سه گوش زیادی سر کرد و همیشه هم درخشان بود.

روسری سلبریتی‌های خارجی

جمیفر یک روسری پوش قدیمی

لباس‌های قدیمی جنیفر لوپز هنوز هم امروزی هستند. سبک لباس پوشیدن او مدتهاست موضوع بحث  صنعت مد بوده است. جی لو نه یک بار بلکه چندین بار از انواع حجاب ساده استفاده کرده. او موفق شده حتی با روسری و اسکارف ظاهر خیلی شیکی داشته باشد و زیبا به نظر برسد.

روسری سلبریتی‌های خارجی

پاریس هیلتون با روسری سفید و عبای سرخابی

پاریس هیلتون عکس‌هایی از خود در حالی که یک عبای سرخابی تیره با یک روسری سفید پوشیده بود به اشتراک گذاشت. او با دانیلا لوپز اوسوریو در مسجد شیخ زاید ابوظبی عکس گرفته بود.

روسری سلبریتی‌های خارجی

هیلتون به شوخی گفت که او به یکی از لوسترهای بزرگ برای خانه بعدی خود نیاز دارد، زیرا او تحت تأثیر فضای باشکوه مسجد قرار گرفته بود.

آنجلینای محجبه در سفرهای خاورمیانه

آنجلینا جولی، بازیگر سرشناس هالیوود، چندین بار شال پوشیده است. آنجلینا که مادر شش فرزند است که دو تای آنها اهل خاورمیانه، ویتنام و کامبوج، هستند معمولا در سفرهای خود به خاورمیانه با روسری و شال دیده می شود. این بازیگر گفته: «با حجاب از جذابیت شما کم نمی شود.»

روسری سلبریتی‌های خارجی

جیجی و کندال جنر و روسری پر بازدید

جیجی حدید به همراه کندال جنر به امارات متحده عربی سفر کردند وعکس باحجاب آنها خیلی مورد توجه قرار گرفت و بسیار هم خبرساز شد. در این عکس جیجی یک روسری یا شال سفید و خاکستری سر کرده و کندال حجاب کامل دارد.

روسری سلبریتی‌های خارجی

اما جیجی از آن مدل‌هاییست که بارها انواع حجاب داشته است و عکس او  با پوشش سر تزئین شده با انواع سنگ‌ها روی جلد مجله Vogue Arabia قرار گرفته است.

کیت میدولتون و بازدید از مسجد با شال سفید

خانم ها همیشه ترجیح می دهند از سبک‌های حجاب ساده که حس کلاسیک دارد استفاده کنند. شال نخی سفید یکی از رایج‌ترین مدل‌های حجاب راحت است. است. کیت میدلتون، دوشس کمبریج، با این شال بسیار زیبا به نظر می‌رسید او موقع بازدید از مسجدی در کوالالامپور مالزی شال سفید سرش کرده بود.

روسری سلبریتی‌های خارجی

یکی دیگراز پوشش‌های ساده و بسیار جذاب کیت مربوط به سفر سلطنتی او در سال 2019 به پاکستان است. او در بازدید از مسجد بدشاهی در لاهور، پوششی مشابه با لباس سنتی زنان پاکستان داشت که سراپا سبز آبی بود و حجابی شبیه شال هم جزیی از این پوشش بود.

روسری سلبریتی‌های خارجی

بد نیست بدانید پرنسس دایانا هم عکس های زیادی با روسری دارد. مثلا او در مصر شال سفید سرش کرده بود.

روسری سلبریتی‌های خارجی

خاطره روسری لیندسی لوهان

در سال 2017 روسری سر کردن لیندسی لوهان هم خیلی مورد توجه قرار گرفت. او در مصاحبه‌ای با برنامه «صبح بخیر بریتانیا» گفت که بعد از پرواز از ترکیه در مسیر نیویورک، توسط زنی ناشناس در فرودگاه هیترو لندن به خاطر همین روسری متوقف شد و زن به او گفته بود که روسری‌اش را بردارد.

روسری سلبریتی‌های خارجی

آوریل لاوین با حجاب در مراسم افتتاحیه المپیک

آوریل لاوین در مراسم افتتاحیه المپیک به میزبانی امارات اجرا داشت. زیبایی و ظرافت فرهنگ مسلمانان ظاهراً این خواننده را تحت تأثیر قرار داده بود که در نهایت منجر به این شد که آوریل در یک پست  قدردانی خود را نسبت به لباس مسلمانان نشان دهد و عبا و شال بپوشد که البته این پوشش خیلی ظاهر جذابی به او داده بود.

روسری سلبریتی‌های خارجی

آوریل تمام این تجربه را واقعا جادویی می‌دانست. پست‌های حجاب آوریل بعد از کشتار مسلمانان در نیوزیلند به اشتراک گذاشته شد. بنابراین او با این کار ریسک بزرگی کرد اما علاقه‌اش را نشان داد.

روسری پوشی دختر ترامپ

ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ، در زمان ریاست جمهوری پدرش که عضو کابینه او بود برای مجمع جهانی زنان به امارات متحده عربی سفر کرد. ایوانکا در این سفر با رهبران زن در زمینه تجارت صحبت کرد او همچنین در مورد توانمندسازی زنان سخنرانی کرد. او در این سفر از بزرگترین مسجد کشور دیدن کرد و در طول بازدید از مسجد جامع شیخ زاید ابوظبی چند عکس گرفت که او را با نشان نشان می‌داد.

روسری سلبریتی‌های خارجی

اگرچه پوشیدن حجاب در امارات ضروری نیست اما کندال جنر، سلنا گومز، جیجی حدید، ریحانا، کیم کارداشیان، کریس جنر، پاریس هیلتون و ژاکلین فرناندز از جمله افراد مشهوری هستند که در بازدید از مسجد جامع شیخ زاید ابوظبی باحجاب بودند.

هیلاری کلینتون و حجاب سیاسی

در میان زنان سیاستمدار هیلاری کلینتون هم از آن گروهیست که چند بار از شال و روسری استفاده کرده. شال آبی نفتی با کت آبی او بیشتر از بقیه مورد توجه قرار گرفت ولی حضور او با اوباما در قاهره هم در لحظاتی با سرکردن شال کرم قهوه‌ای همراه بوده است. او بارها از روسری برای پوشاندن گردن یا وارد کردن رنگ به لباسش استفاده کرده است.

روسری سلبریتی‌های خارجی

روسری اکسسوری ملکه انگلستان

ملکه انگلستان هم از آن دسته زنان پرقدرت و مشهوریست که اکسسوری اصلی او روسری‌ است. او از تماشای مسابقه اسب سواری گرفته تا استقبال از باراک اوباما روسری سرش کرده است.

روسری سلبریتی‌های خارجی

کیم کارداشیان و لباس خبرساز و باحجاب

کیم کارداشیان و مادرش در یک فروشگاه در دبی دیده شدند. این فروشگاه مجموعه‌های زیبایی از عباها و حجاب‌های مختلف را به نمایش گذاشته بود و کیم هم نتوانست آنها را امتحان نکند! این کار کیم در سراسر جهان خبرساز شد و عکس‌های با حجاب او در اینترنت توجه زیادی را به خودشان جلب کردند. در این مجموعه حجاب، کیم و مادرش راحت و زیبا به نظر می رسیدند.

روسری سلبریتی‌های خارجی

البته طرفداران کیم همیشه می‌خواستند ببینند او با حجاب چگونه به نظر می‌رسد، بنابراین چندین عکس فتوشاپ شده باحجاب او در اینترنت وجود دارد که البته واقعی نیستند.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :