نگاهی به زیباترین لباس‌های بورجو اوزبرک؛ ملوس‌ترین بازیگر ترکیه

بورجو اوزبرک بازیگر ترکیه‌ای است که با بازی در سریال Afili Aşk یا همان عشق تجملاتی به شهرت رسید و جایزه پروانه طلایی را برای بهترین بازیگر زن سریال کمدی -رمانتیک را در سال ۲۰۲۰ دریافت کرد.

بررسی استایل بورجو اوزبرک

او که به تازگی ۳۲ساله شده در سریال حریم سلطان، دختران آفتاب، خانواده شیرم، عشق، منطق، انتقام هم بازی کرده.

بررسی استایل بورجو اوزبرک

او زمانی هم یکی از مدل‌های تبلیغات کوکا کولا، بعد هم یک برند ترک نوشیدنی پرتغالی را تبلیغ می‌کرد و مدتی هم برای لوازم آرایشی فعالیت داشت.

بررسی استایل بورجو اوزبرک

اوزبرک در ترکیه و به واسطه فیلم های‌اش در ایران هم شناخته شده است. نگاهی داریم به استایل و پوشش او که به اندازه بازی های‌اش طرفدار هم دارد.

دخترانه‌پوش

یکی از ویژگی‌های لباس بورجو، دخترانه بودن آن‌هاست، حتی وقتی یک لباس رسمی انتخاب می‌کند هم همین قانون و ویژگی را در نحوه پوشش او می‌بینید.

بررسی استایل بورجو اوزبرک

او در هفته مد مرسدس بنز استانبول یک هودی بلند با جوراب ورزشی ساقدار و نیم بوت‌های جیر پوشیده بود.

بررسی استایل بورجو اوزبرک

اگر درباره هفته مد مرسدس بنز چیزی نمی‌دانید باید بگوییم این هفته مد با نام اصلی نیویورک هر سال در ماه فوریه برگزار می‌شود و همچنین در کشورهای دیگر هم مهمان می‌شود.

لباس کادو پیچ برای شب عید

با توجه به مطلبی که بالاتر گفتیم، نگاهی بیاندازید به پیراهن بورجو که در شب سال نو دو سال پیش پوشیده بود. این لباس از برند Vakko بود، یک شرکت مد ترکیه که منسوجات، کالاهای چرمی و اکسسوری تولید می‌کند.

بررسی استایل بورجو اوزبرک

مدل لباس بورجو را کادو پیچ می‌گویند و قیمتی هم که داشت نسبتا خوب و حتی برای او ارزان بود. دقیقش را بخواهید بدانید: ۶۹۹ لیر یعنی حدود۱۱ میلیون به پول امروز و زمانی که گزارش را می‌نویسیم.

پیراهن ۴ هزار لیری برای دادن جایزه روزنامه نگاری

یکی از لباس‌های مورد توجه او این پیراهنی مشکی بود که لایک و کامنت طرفداران زیادی را برای‌اش به همراه داشت.

بررسی استایل بورجو اوزبرک

این پیراهن را در مراسمی که مربوط به اهدای جایزه به خبرنگاران بود، پوشید. قیمت لباس؛ ۴۰۰۰ لیر اعلام شد.

چرم‌پوشِ شیک مسلک

بورجو به لباس‌های چرم هم علاقه زیادی دارد. او بارها با این لباس‌ها دیده شد؛ کت و شلوار چرم. کت و شلوار لی، پوششی که می‌تواند به شما در عین اینکه استایلی تینیجری بدهد، شیک و خاص باشد، همیشه و در همه جا!

بررسی استایل بورجو اوزبرک

برندپوش وطنی

این بازیگر اهل ترکیه درست است که مدل لباس‌های زیادی شده اما بیشتر وقت‌ها – که البته نمی‌دانیم از روی انتخاب بوده یا اجبار- برندهای داخلی ترکیه را در زمینه لباس تبلیغ کرده است.

بررسی استایل بورجو اوزبرک

در عکسی که می‌بینید او لباسی از برند دیلوین به تن دارد که برند پوشاک برای خانم است و شعارش هم این است: «برای خانم‌هایی که مد روز را دنبال می‌کنند.»

لباس‌هایی طبیعی

یکی از برندهای خارجی که بورجو تبلیغ کرده- البته راه زیاد دوری نرفته- یک برند یونانی به نام لوتوس است. بنیانگذاران این برند و لباس‌ها می‌گویند رمز و راز این کار را سینه به سینه و خانوادگی به آن‌ها رسیده است.

بررسی استایل بورجو اوزبرک

تمام لباس‌های این برند هم در خود یونان تولید می‌شود.

یک دختر غربی با رنگ و بوی شرقی

این هم آخرین استایل انتخابی از بازیگر پر طرفدار ترک. او یک شلوارک لی یخی را با تاپ سفید و پانچویی کوتاه روی‌اش ست کرده است.

بررسی استایل بورجو اوزبرک

این مدل تیپ زدن که به بوهمیایی معروف است، در عین حال که شیک و دخترانه است اما چشم نواز و قابل تحسین هم هست!

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 12 اکتبر 2022

دوسش دارمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :