زیباترین بازیگر ترکیه با نامناسب‌ترین لباس، روی فرش قرمز ونیز رفت!

اگر از طرفداران سریال‌های ترکی باشید، حتما بورجو اوزبرک، بازیگر سریال‌های مشهوری از قبیل «دختران آفتاب» و «عشق تجملاتی» را می‌شناسید. این بازیگر یکی از پرطرفدارترین و مشهورترین بازیگران ترکیه به حساب می‌آید و در لیست بازیگران ترکی که بیشترین دنبال‌کننده را در اینستاگرام دارند هم رتبه قابل توجهی دارد. این بازیگر زیبا و محبوب به تازگی در کنار چند بازیگر ترک دیگر از جمله صالح بادامچی و گوکچه بهادر، روی فرش قرمز فیلم ونیز رفته اما نوع پوشش او طرفدارانش را به دو گروه تبدیل کرده است. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا نگاهی به پوشش این بازیگر روی فرش قرمز فستیوال ونیز داشته باشیم.

بورجو اوزبرک در فستیوال ونیز

لباسی زیبا با طراحی متفاوت

بورجو اوزبرک روی فرش قرمز هفتاد و نهمین دوره جشنواره فیلم ونیز، با لباس کوتاه مشکی رنگی از برند مشهور amor garibovic ظاهر شد. حقیقت این است که لباس این بازیگر از هر لحاظ زیباست و هیچکس هم روی زیبایی لباس کامنت منفی نداده است. لباس این بازیگر دارای دو لایه است. لایه زیرین پیراهن مشکی کوتاهی است که روی قسمت شکم دارای سنگدوزی‌های جذابی بوده و در قسمت آستین‌ها هم با داشتن آستین‌های بسیار بلند(بلندتر از قد لباس) کاملا متفاوت ظاهر شده است. لایه رویی و دوم لباس بخشی است که روی سرشانه‌ها و یقه لباس را پوشانده و جذابیت بیشتری هم به مدل لباس بخشیده است.

بورجو اوزبرک در فستیوال ونیز

طراحی لایه دوم لباس به نوعی است که می‌تواند سرشانه‌ها را درشت‌تر از حالت نرمال نشان دهد، اما چون بورجو اوزبرک سرشانه‌های ظریفی دارد، شلوغی این لباس در قسمت سرشانه‌ها زننده و درشت به نظر نمی‌رسد. زیبایی لباس همچنین با کفش‌ها و گوشواره‌های زیبایی بورجو اوزبرک، که با سنگدوزی‌های لباس او هم تناسب دارد، چندین برابر شده است.

بورجو اوزبرک در فستیوال ونیز

مناسب فرش قرمز نبود!

تمام نکات گفته شده، بُعد مثبت لباس بورجو اوزبرک هستند، اما نکته مهم این است که این لباس به هیچ وجه مناسب فرش قرمز نیست. آن هم فرش قرمز فستیوال بزرگی مثل فستیوال ونیز.

بورجو اوزبرک در فستیوال ونیز

پیش از این بارها درباره اینکه چه لباسی برای فتوکال و چه لباسی مناسب فرش قرمز است، خوانده‌اید. تمام افرادی که روی فرش قرمز حاضر می‌شوند ملزم به پوشیدن لباس رسمی هستند. لباسی که تن بورجو اوزبرک دیده می‌شود به هیچ وجه و از هیچ نگاهی رسمی نیست. بله لباس، طراحی زیبایی دارد و اتفاقا به خوبی هم روی اندام این بازیگر محبوب ترک نشسته، اما همه افراد ملزم به رعایت dress code مخصوص فرش قرمز هستند. این بازیگر می‌توانست برای فرش قرمز چنین فستیوال بزرگی به سراغ پیراهن‌های رسمی‌تر و بلند برود.

بورجو اوزبرک در فستیوال ونیز

همه سلبریتی‌ها در سراسر دنیا این کدها را رعایت می‌کنند. حتی سلبریتی‌هایی که به هیچ وجه عادت به پوشیدن لباس‌های رسمی ندارند هم روی فرش قرمز با لباس‌های رسمی ظاهر می‌شوند. فرد با رعایت نکردن این dress codeها در واقع استایل خودش را زیر سوال می‌برد. کاری که بورجو اوزبرک دقیقا انجام داده است.

لباس تن بازیگر دیگری هم بوده!

لباسی که روی فرش قرمز فستیوال ونیز بر تن بورجو اوزبرک می‌بینید، همانطور که پیشتر هم اشاره کردیم از برند amor garibovic است. این لباس را پیش از بورجو اوزبرک، امینا جاهوویچ هم پوشیده بود. این بازیگر را حتما از سریال مشهور «عمر گل لاله» به یاد دارید.

بورجو اوزبرک در فستیوال ونیز

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :