او بازیگر خاصی است که مت گالا تنها با او معنا پیدا می‌کند!

جرد لتو حرفه بازیگری را از دهه 1990 با یک مجموعه تلوزیونی به نام به اصطلاح زندگی من (My So-Called Life) آغاز کرد.  او با نقش آفرینی در فیلم زندگی نامه‌ی پرفونتین برای اولین بار مورد تحسین قرار گرفت. عملکرد این بازیگر توانای هالیوود در فیلم “باشگاه خریداران دالاس” در نقش یک زن ترنس جوایزی که عبارتند از اسکار، گلدن گلوب و انجمن بازیگران فیلم به عنوان بهترین بازیگر مکمل مرد را برای او به ارمغان آورد. اگر طرفدار سبک فیلم‌های قهرمانی باشید حتما او را در نقش جوکر در فیلم جوخه انتحاری دیده‌اید. همچنین اخیرا بازی او در فیلم خاندان گوچی نیز مورد توجه قرار گرفته است.

ad banner

علاوه بر این جرد لتو در حوزه موسیقی هم موفق بوده است، او در گروه موسیقی ترتی سکندز تومارس به همراه برادرش شنن فعالیت می‌کند. چهره زیبای این بازیگر قدرتمند در سال‌های 1996 و 1997 به عنوان یکی از 50 چهره زیبای جهان در مجله People انتخاب شد.

از آن‌جایی که هر ساله بازیگر برنده اسکار در مراسم مت گالا با استایل‌هایش می‌درخشد، تصمیم گرفتیم استایل‌های این هنرمند 51 ساله را در این مقاله گرد هم آوریم.

جرد لتو در مت گالا

با گوچی و کارتیه در مت گالا 2016

تم مراسم مت گالا 2016 مد در عصر تکنولوژی بود. این اولین بار بود که او در مراسم مت گالا حضور پیدا می کرد. در این مراسم او کت و شلوار کرم براق از برند گوچی را بر تن داشت. کت او حالت تشریفاتی داشت و از پشت کمی دنباله داشت. سفیدی جلیقه و پیراهن او بر رنگ کت و شلوار تاکید داشتند. در این استایل، کفش‌های کلاسیک ورنی با عصا هماهنگ انتخاب شده‌اند تا وجه تمایز ظاهر او باشند و آن را از سبک قدیمی خارج کنند. اکسسوری که به یقه بسته شده و دکمه سر آستین‌ها از برند کارتیه استایل لوکس او را تکمیل کردند. موهای او نیز ساده به عقب شانه‌ شده‌اند. با این استایل لتو فردی از خانواده سلطنتی بریتانیا به نظر می‌رسید.

جرد لتو در مت گالا

باز هم گوچی در مت گالا 2017

خواننده اصلی گروه ترتی سکندز باز هم با برند گوچی همکاری خود را ادامه داد و با لباسی در این مراسم حضور یافت که بسیاری از حاضران در آن جمع احساس کردند او قصد دارد تصویری از مسیح را به نمایش بگذارد. تم این مراسم به سبک طراحی برند ژاپنی – فرانسوی کوم د گخسون اشاره دارد. این برند سبکی آوانگارد دارد که نه بر اساس مد است نه می شود آن را در روش طراحی به سبک هنرمندانه قرار داد. کت و شلوار آبی خاکستری لتو یقه پهنی با روی مخمل مشکی داشت و روی هر دو یقه کت سنجاقی به شگل گربه طلایی و پر نگینی وصل شده بود. از سوی دیگر شال بلند پر نقش و نگار و تاج طلایی که بر سر گذاشته بود به شکوه هنری آن اضافه کرده بودند. موها و ریش بلند لتو هم کاملا مطابق استانداردهای موضوع مراسم مت گالا بودند.

جرد لتو در مت گالا

همکاری سه باره با گوچی در مت گالا 2019

شاید عجیب‌ترین تم مت گالا به مراسم سال 2019 بر می گردد. تم این مراسم با نام “کمپ : یادداشتی در حوزه مد” بیان شد به طوری که بتوان عناصر رفتاری مثل کنایه، طنز و شوخ طبعی، تقلید و تزویر را به شکلی اغراق آمیز تنها با استایل به نمایش گذاشت.

جردلتو لباس مجلسی بلند و قرمز رنگی از برند ایتالیایی گوچی بر تن داشت. بر روی این پیراهن تارهایی پر از نگین‌ نیز تنیده بودند. عنصری که بیش از همه جلب توجه می‌کند و ممکن است در نگاه اول کمی شما را بهت زده کند، جسمی شبیه یک سر بریده است‌. این سر دقیقا شبیه خود لتو طراحی شده‌ است.

جرد لتو در مت گالا

این بار با مدیر خلاقیت گوچی در مت گالا 2022

جوکر جوخه انتحاری همچنان غیر منتظره ترین پوشش ممکن را در مت گالا ۲۰۲۲ به نمایش گذاشت. او با وفاداری تمام باز هم کت و شلواری کرم رنگ با طرح گلدوزی از برند گوچی را برای این مراسم پوشید. یقه‌ی نیمه کت و دکمه‌های آن که یک طرف بسته می‌شوند با دستکش چرم و کفش جیر ساده مشکی هماهنگی دارند. همچنین پاچه شلوار به شکلی است که روی کفش می‌افتد. از اکسسوری‌های جذاب این استایل می‌توان به گیره مو کریستالی، عینک، پاپیون قرمز و کیف دستی قهوه‌ای جیر اشاره کرد که به طرز عجیبی ظاهر لتو را از کلیشه درآوردند.

جرد لتو در مت گالا

تم مراسم مت گالا ۲۰۲۲ گلچین کردن لباس‌ها و پوشش آمریکایی‌ها در دوره‌های مختلف زمان بود.   این بار لتو سرش را همراه خودش ندارد بلکه دو قلوی خود را به مراسم آورده است و او کسی نیست جز دوست صمیمی لتو و مدیر خلاقیت گوچی، الکساندرو میکله. او دقیقا شبیه لتو با ریش و موی بلند ظاهر شده است. هدف از این پوشش همسان به دلیل تقویت سبک یک شکل لباس پوشیدن دوقلوها بود. آن دو یکی از جذاب‌ترین لحظات مت گالا را رقم زدند.

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

رقیه باقری
نویسنده: رقیه باقری
«فشن محو می‌شود و از بین می‌رود، اما استایل جاودان است و همیشه زنده می‌ماند.» سخن ایو سن لورن طراح مد نیز باید در ذهن همه ما نقش ببندد، زیرا امروزه به جای اینکه استایل یونیک و منحصر به فرد خود را بسازیم، سعی می‌کنیم با ترند‌هایی که بزرگان تعیین می‌کنند پیش برویم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :