حنانه طلا در
1,666

نقش‌های منفی را دوست ندارید؟ این چند زن زیبا نظرتان را عوض می‌کنند؛ زیباترین زنان کره‌ای که اگر هیولا هم باشند دوستشان داریم!

نقش‌های منفی را دوست ندارید؟ این چند زن زیبا نظرتان را عوض می‌کنند؛ زیباترین زنان کره‌ای که اگر هیولا هم باشند دوستشان داریم!

تا به حال به این فکر کرده‌اید که اگر نقش‌های منفی نباشند نقش‌های مثبت نیز فرصتی برای قهرمانی پیدا نمی‌کنند؟ هر داستانی یک آدم بد دارد. نقش شروری که همه از او بیزار می‌شوند. اما در سریال‌های کره‌ای نه تنها نقش‌های اصلی و مثبت داستان جذاب هستند، برخی نقش‌های منفی نیز محبوبیت زیادی پیدا می‌کنند. این نقش‌های منفی گاهی به دلیل مهارت بازیگر و پیچیدگی کاراکترشان آنقدر به‌یادماندنی می‌شوند که به اندازه‌ی نقش‌های مثبت در دل بینندگان جای باز می‌کنند.

single_content ad banner

جذاب‌ترین آدم‌های بد کیدراما

به‌یادماندنی‌ترین نقش منفی که در کتابی خوانده‌اید یا در فیلم و سریال‌ها تماشا کرده‌اید را به یاد دارید؟ در ادامه لیستی از به‌یادماندنی‌ترین نقش‌های منفی زن کیدراما را می‌توانید ببینید.

کیم جی وون

اگر سریال «وارثان» را دیده باشید بی‌شک می‌دانید که شرور‌ترین نقش منفی در این کیدراما کیست. کیم جی وون در این سریال نقش یو ریچل را داشت و آنقدر در ایفای نقش این کاراکتر موفق بود که به منفورترین شخصیت این مجموعه تبدیل شد. اما اگر ریچل در این کیدراما نبود چه کسی داستان را اینقدر هیجان انگیز می‌کرد؟

جذاب‌ترین آدم‌های بد کیدراما

چه سوبین

سوبین با بازی در نقش وون سوآه در سریال «تشویق کن» یکی از ماندگارترین نقش‌های خود را ایفا کرد. او به قدری در ایفای این نقش خوب عمل کرد که به یکی از آیکونیک‌ترین نقش‌های منفی کیدراما تبدیل شد و به اندازه‌ی کاراکترهای اصلی محبوبیت به دست آورد.

جذاب‌ترین آدم‌های بد کیدراما

کیم سو یون

سریال «پنت هوس» یکی از قوی‌ترین سریال‌های کره‌ای است که شهرت بین المللی پیدا کرد. بی‌شک تمام بازیگران این سریال بیشترین مهارت را در ایفای نقش‌هایشان داشتند اما کیم سو یون با بازی در نقش چون سو جین به یکی از درخشان‌ترین شیطان‌های تاریخ کیدراما تبدیل شد.

جذاب‌ترین آدم‌های بد کیدراما

کیم گیو ری

کیم گیو ری در سریال «زن مجرد حیله گر» نقش گوک یو جین را ایفا می‌کرد . او یکی از شرورترین کاراکترهای منفی کیدراماست که زندگی قهرمان داستان را به تنگنا کشاند. حتی وقتی تمام تماشاچیان توقع داشتند که بعد از رد شدن از طرف چا جونگ وو، گوک یو جین تسلیم شود و دست از کارهای کینه توزانه‌ی خود بردارد؛ هرگز چنین اتفاقی نیفتاد.

جذاب‌ترین آدم‌های بد کیدراما

هان بو ریوم

خواهر دوقلوی بد ذاتی که با حضورش در سریال «جادویی برای طلا»، تاثیر منحصر به فردی در داستان داشت و به یکی از جذاب‌ترین نقش‌های منفی زن در دنیای فیلم و سریال کره تبدیل شد. هان بو ریوم نقش چا هی جو را در این سریال ایفا می‌کرد.

جذاب‌ترین آدم‌های بد کیدراما

هان سوهی

شکی نیست که هان سوهی همیشه بازیگر فوق‌العاده‌ای بوده است اما او بعد از بازی در نقش یو دا کیونگ ثابت کرد که نه تنها در نقش مثبت بلکه در نقش‌های منفی نیز بسیار موفق عمل می‌کند. او در سریال «دنیای متاهلی» مشکلات زیادی برای زوج اصلی داستان ایجاد کرد و نفرت عمومی را بر علیه کاراکتر خود برانگیخت.

جذاب‌ترین آدم‌های بد کیدراما

چو سو هیانگ

طرفداران سریال «مدرسه ۲۰۱۵» به خوبی می‌دانند که چو سو هیانگ چه استعدادی در ایفای نقش‌های منفی دارد. سو هیانگ در این سریال نقش یک قلدر مدرسه را داشت و به آزار دانش‌آموزان ضعیف‌تر مدرسه می‌پرداخت. او با بازی در این نقش تنفر بسیاری از تماشاچیان را به کاراکتر خود جلب کرد.

جذاب‌ترین آدم‌های بد کیدراما

سونگ هه کیو

این لیست بدون نام مون دونگ اون کامل نخواهد بود. گلوری یکی از بهترین کیدراماهای اخیر است که تمام بازیگران آن حرفه‌ای و فوق العاده‌اند، اما یونگ هه کیو جذاب‌ترین کارکتر را در این مجموعه داشت. این کارکتر انتقام‌جو و کینه‌توز به یکی از جذاب‌ترین کاراکترهای زن کیدراما تبدیل شد و محبوبیت زیادی از سوی تماشاچیان کسب کرد.

جذاب‌ترین آدم‌های بد کیدرامادیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :