گوگولی‌ترین پسر هالیوود، بار دیگر مرزهای جسارت را جابجا کرد!

تیموتی شالامی با فرش قرمز غریبه نیست و بارها ثابت کرده حرفی برای گفتن در دنیای مد و فشن دارد. او با استایل‌های نفس گیری که وی فرش قرمز دارد علاوه بر کارگردان‌های سینما، توجه فعالان و منتقدان مد را به خود جلب کرده است. این بازیگر خوش تیپ این بارهم مانند فرش قرمز سال‌های 2019 و 2020 ترفندهای جدیدی را از آستینش بیرون کشید.

استایل تیموتی در ونیز 2022

تیموتی، ونیز را به آتش کشید

تیموتی شالامی بازیگر خوش استایل 26 ساله با لباسی سفارشی از حیدر آرکرمن روی فرش قرمز جشنواره ونیز 2022 قدم گذاشت. تیموتی برای اکران اولیه فیلم «استخوان‌ها و همه» روز جمعه در این جشنواره شرکت کرد. در نگاه اول استایل براق به رنگ قرمز بازیگر فیلم «مرا با نام خود صدا کن» چشم را خیره می‌کند. رنگ قرمز خونی لباس و طراحی نیمه برهنه آن با کاراکتر او در فیلم جدیدش کاملا همخوانی دارد.

استایل تیموتی در ونیز 2022

استایل جذاب ستاره فیلم «تل ماسه» شامل تاپ هالتر، شلوار جذب رسمی و نیم بوت چرم مشکی بود. یقه هالتر به شکلی هنرمندانه با بندهای بلند به گردن گره زده شده، به حالت آزاد و با ساختارشکنی تمام بدون پشت به بدن تیموتی نشسته است. نکته قابل توجه دیگر این بود که شلوار دقیقا برای شالامی دوخته شده بود و جای کمربند نداشت.

استایل تیموتی در ونیز 2022

اکسسوری خاص کاراکتر «پسر زیبا»

استایل تیموتی در ونیز 2022

شالامی در بدو ورود عینک دودی چشم گربه‌ای از برند ری‌بن را بر چشم‌ها داشت تا آن‌ها را در برابر فلاش دوربین‌هایی که به سمت او خیره ماندند، محافظت کند. انگشترهای کارتیر نیز دیگر اکسسوری تیموتی در این استایل بود.

حواسمان به کفش تکراری هست

استایل تیموتی در ونیز 2022

جالب است بدانید این نیم بوت‌های چرمی لژ دار وسترن همان کفش‌هایی است که تیموتی در همین مراسم در سال 2019 پوشیده بود. واقعیت این است که این کفش انتخاب مناسبی برای هر دو استایل محسوب می‌شود.

استایل تیموتی در ونیز 2022

بازتاب جنجال استایل تیموتی شالامی در فرش قرمز ونیز

رسانه‌های اجتماعی از پوشش آخرین مد تیموتی بازماندند و یکی از طرفداران خبرنگار او در توئیتر نوشت: «لطفا لحظه‌ای مکث کنید و از او برای به نمایش گذاشتن آخرین فاکتورهای مد برای مردم قدردانی کنید، دلمان برای حضور تیموتی روی فرش قرمز تنگ خواهد شد.»

استایل تیموتی در ونیز 2022

یکی از دوستان طراح او درباره استایل جسورانه او نوشت: «باز تیموتی شالامی از خواب بیدار شد و تصمیم گرفت به حیات کاری ما پایان دهد.»

استایل تیموتی در ونیز 2022

از دیگر طرفداران او در این باره اعلام کرد: «شالامی اغلب مرزهای مد و فشن را جابه جا می‌کند.» او به این کار مشهور شده است.

طراحی مد فارغ از موضوع تفکیک جنسیت

تعداد هنرمندان هالیوود که با استایل‌هایی متفاوت روی فرش قرمز ظاهر شدند در حال افزایش است. این نوع استایل‌ها معمولا با الگوبرداری از قالب لباس‌های زنانه مثل دامن یا رنگ صورتی باربی و سایر مدهای سنتی زنانه  همراه بودند. از جمله مردان مشهوری که در این راه قدم گذاشتند می‌توان به هری استالیز، بیلی پورتر، لیل ناس ایکس و اسیپ راکی اشاره کرد.

استایل تیموتی در ونیز 2022

ظاهر سفارشی تیموتی برای جشنواره فیلم ایتالیا که تا حدودی از کلکسیون بهاره 2018 حیدر آکرمن الهام گرفته شده بود رگه‌هایی از فاکتورهای استایل زنانه در بر داشت.

استایل تیموتی در ونیز 2022

رقیه باقری
نویسنده: رقیه باقری
«فشن محو می‌شود و از بین می‌رود، اما استایل جاودان است و همیشه زنده می‌ماند.» سخن ایو سن لورن طراح مد نیز باید در ذهن همه ما نقش ببندد، زیرا امروزه به جای اینکه استایل یونیک و منحصر به فرد خود را بسازیم، سعی می‌کنیم با ترند‌هایی که بزرگان تعیین می‌کنند پیش برویم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :