سیر تکاملی استایل تیموتی شالامی؛ جوان خوشپوش هالیوود

تیموتی شالای بازیگر محبوب و البته پر کار این روزهای هالیوود، 26 ساله شد. این بازیگر از همان سن کم و باآغاز شهرتش سعی کرد نشان دهد که در پوشش جسارت زیادی دارد و می‌تواند خاص‌ترین لباس‌ها را بپوشد. موفق هم بود. حالا چند سالی است که تیموتی همیشه در لیست خوشتیپ‌ترین بازیگران مرد حضور داشته و طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد. در ادامه به بررسی سیر تکاملی استایل تیموتی شالامی پرداخته‌ایم. با چی بپوشم همراه باشید:

سال 2013

سیر تکاملی استایل تیموتی شالامی

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

این بازیگر در اولین روزهای دیده شدن نیز همه سعی خود را می‌کرد که با استایل‌های خاص و منحصر به‌فرد در مراسم مختلف ظاهر شود. تیموتی 17 ساله در مراسم مهمانی پیش از SAG AWARDS سال 2013 پیراهن و شلوار مشکی ساده را با یک کراوات گل‌گلی خاص ست کرده بود.

سال 2014

سیر تکاملی استایل تیموتی شالامی

در سال 2014 و با شروع اکران‌های متعدد فیلم interstellar این بازیگر سعی کرد نشان دهد که جسارت پوشیدن لباس‌های خاص‌تر را دارد. او در موزه هنرهای مدرن کت سبز رنگ و تیشرت سفید رنگ خود را با یک شلوارک مشکی و کفش‌های ونسِ رنگ و رو رفته خود ست کرد.

سال 2015

سیر تکاملی استایل تیموتی شالامی

این بازیگر با گذر زمان و بالاتر رفتن سنش، رسمی و شیک‌تر لباس پوشیدن را یاد گرفت. او در یک مراسم کت و شلوار کلاسیک و ساده طوسی رنگی را از برند دیور انتخاب کرده بود. زیبایی این کت و شلوار کلاسیک با یقه‌اسکی مشکی تیموتی شالامی جذاب‌تر شده بود.

سال 2017

سیر تکاملی استایل تیموتی شالامی

تیموتی شالامی در سال 2017، درخشان‌تر از همیشه و با دو فیلم مشهور lady bird و call me by your name به سینما و فرش قرمز بازگشت. او در مراسم جوایز گاتهام، کت و شلوار شیک مخملی را به تن کرده بود که جذابیت آن را نیم بوت‌های براق و جذاب او تکمیل می‌کرد.

سال 2018

سیر تکاملی استایل تیموتی شالامی

اکران‌های متعدد فیلم Beautiful Boy در شهرهای مختلف، فرصت مناسبی بود تا تیموتی ثابت کند در حوزه مد و استایل، حرف زیادی برای گفتن دارد. حالا او کت و شلوارهای خاص‌تری می‌پوشید و رنگ‌های شادتری را در استایل خود به کار می‌برد. ماند همین استایل گل گلی در لندن.

سال 2019

سیر تکاملی استایل تیموتی شالامی

سال 2019 را شاید بتوانیم سال درخشش تیموتی شالامی از لحاظ استایل بدانیم. او در جشنواره فیلم ونیز کت و شلوار نقره‌ای خاصی که توسط حیدر آکرمن طراحی شده بود را به تن کرده بود و با همین کت و شلوار توجه همه را در این فستیوال به خود جلب کرد.

سال 2020

سیر تکاملی استایل تیموتی شالامی

پاندمی کرونا سبب شد که سال 2020 بیشتر فیلم‌ها به صورت آنلاین اکران شوند و اهدای جوایز نیز به صورت آنلاین صورت پذیرد. البته مراسم اسکار سال 2020 به صورت حضوری بود و تیموتی شالامی بار دیگر با استایل خاص از پرادا و سنجاق سینه‌ای از کارتیه در مراسم حضور یافت.

سال 2021

سیر تکاملی استایل تیموتی شالامی

مراسم مت گالای سال 2021 فرصت مناسبی بود که بار دیگر تیموتی خوشپوشی خود را به رخ مردم جهان بکشد. او در این مراسم رنگ سفید را به عنوان رنگ اصلی استایل خود ترجیح داد و حیدر آکرمن، به عنوان استایلیست او در این مراسم ظاهر شد. این استایل نیز تا مدت‌ها زبانزد بود.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :