محمد رضا اهوارکی در
0

۷ مدل ریش برتر المپیک ریو ۲۰۱۶

۷ مدل ریش برتر المپیک ریو ۲۰۱۶

المپیک ریو سراسر حاشیه است! از لباس کاروان ورزشی ایران تا لباس ورزشی سایر کشورها گرفته، تا اتفاقات تروریستی در محل برگزاری و حالا هم ریش ورزشکاران حاضر در دهکده بازی ها. ۷ مدل ریش برتر المپیک ریو ۲۰۱۶ با چی بپوشم همراه باشید. 

۱- ریش کامل سنتی Joe Kovacs در رشته ی پرتاب وزنه

تنها نکته ی داشتن این ریش تقارن آن است. قسمت زیرین ریش باید به خوبی تراشیده شود تا موجب بهتر دیده شدن ریش شما شود. اگر موی روی گردن را نتراشیده باشید می تواند توهم بزرگ بودن چانه تان را ایجاد کند. برای تقارن بیشتر دم خط ها را کوتاه تر کرده و قسمت چانه را پر پشت تر قرار دهید.

۷ مدل ریش برتر المپیک ریو ۲۰۱۶

۲- ریش بزی Michael Tinsley دوی ۴۰۰ متر

ابتدا شما باید ریشتان را به مدت یک هفته بلند کنید. سپس ریش تراش را برداشته و دست به کار شوید. شکلی تقریبا دایره ای باید در قسمت چانه ی شما ایجاد شود. بقیه ی قسمت های صورت به خوبی بتراشید تا این قسمت بهتر دیده شود. برای بهتر دیده شدن آن می توانید سبیل را کوتاه تر کرده و ریش را به نسبت بلندتر بگذارید.

۷ مدل ریش برتر المپیک ریو ۲۰۱۶

۳- سبیل نظامی Andy Bisek کشتی فرنگی

نکته ی این سبیل چیست؟ نکته ی خاصی ندارد شما باید خیلی راحت اجازه دهید که سبیلتان بلند شود. وقتی به اندازه ی کافی بلند شد کافیست از یک شانه ی چوبی استفاده کنید. ابتدا موی چسبیده به لبتان را بتراشید و سپس قسمت های اضافه یا زیاد بلند شده را. طول آن باید دقیقا بالای خط لب شما تمام شود فقط حواستان باشد خط صاف نیندازید و خط لبتان را به صورت منحنی دنبال کنید.

۷ مدل ریش برتر المپیک ریو ۲۰۱۶

۴- ریش پر پشت Seth Weil رشته قایقرانی

تنها چیز باارزشی که نیاز دارید زمان است. برای اینکه ظاهری پر تر به ریش تان بدهید باید به آن شکل بدهید. ولی از همه ی کارهای حاشیه ای که بگذریم باید صبر زیادی داشته باشید اگر این مدل ریش را می پسندید. علاوه بر صبر نظم خاص شما در کوتاه کردن های ریز و به موقع که باعث تمیز شدن آن می شود. ضمنا برای تمیز کردن آن از شامپوهای بدون سولفات استفاده کنید.

۷ مدل ریش برتر المپیک ریو ۲۰۱۶

۵- خط ریش باریک Stuart McNay قایقرانی ۴۷۰ متر

برای اینکه این ریش را بهتر از آب دروارید باید از محافظ ۰.۵ ریش تراش استفاده کنید. اولا حواستان باشد که حتما قسمت چانه را تراشیده اید ولی در این کار زیاده روی نکرده باشید. زیرا که به قسمت های اصلی خط ریش آسیب می رساند. در این مدل به دلیل کوتاه بودن مو خارش های شدید را حس می کنید .

۷ مدل ریش برتر المپیک ریو ۲۰۱۶

۶- ریش تمیز Jeff Porter دوی با مانع

با تیغ صاف ریش تراش باید به این مدل ریش برسید. ابتدا صوررتتان را با آب گرم بشویید و سپس با حوله خشک کرده و روی آن خمیر ریش بمالید. در مرحله ی بعد با انگشت شست و اشاره قسمتی از پوست را کشیده و با استفاده از ریش تراش آن را کوتاه کنید.

۷ مدل ریش برتر المپیک ریو ۲۰۱۶

۷- ریش کم حجم Daniel Dennis کشتی فرنگی

این مدل کمی پر تر از مدل قدیمی تر آن است و در قسمت گونه ها هم کمی بالاتر قرار می گیرد. لبه های آن زیاد تیز نیست و به صورت تقریبا نامنظم تراشیده می شود. حداقل دو هفته برای بلند کردن آن زمان لازم است و برای تمیز کردنش شماره ی تراشنده تان را باید روی ۴ تنظیم کنید. اگر می خواهید ظاهری تمیز تر به آن بدهید شماره را روی ۳ تنظیم کنید. خط ریش طبیعیتان را دنبال کنید و طول آن را مداوم باید چک کنید. برای تمیز کردن بالای لبتان ریش تراش را بدون محافظ به کار ببرید و آن قسمت را سفید کنید. شستشو و مراقبت از ریش خیلی در این مرحله مهم است. از شامپو بچه یا شامپو های مخصوص موی نرم استفاده کنید.

۷ مدل ریش برتر المپیک ریو ۲۰۱۶

مطالب مرتبط:

1- ۵ وسیله برای اصلاح صورت مردان

2- مشکلات مو مردانه در تابستان

3- مدل مو مردانه ۲۰۱۶دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :