بهراد در
0

مشکلات مو مردانه در تابستان

مشکلات مو مردانه در تابستان

چه جز افرادی باشید که عاشق آفتاب هستید و چه کسایی که به خاطر آفتاب تمام قرار های ملاقاتتون رو توی غروب برقرار می کنید، همه ما یکسری مشکلات مو داریم که اگه بهشون توجه نشه باعث می شه اوضاع وخیم تر شده و عرق بیشتری بکنیم. راهی برای فرار از گرما نیست. پس عاقلانه باهاش مقابله کنید. با چی بپوشم همراه باشید تا مشکلات مو مردانه در فصل تابستون رو بهتون بگیم.

1- موی ضخیم دارید

نه تقصیر شما نیست که موهاتون خیلی ضخیمه و بجای اینکه به پایین رشد کنه مستقیم می ره بالا. بازم تقصیر شما نیست که وقتی چند دقیقه تو آفتاب می مونی سرت بوی عطر های فاسد شده کلوین کلاین رو میده. نه هیچ کدوم تقصیر تو نیست.

ولی وقتی مرتب تمیز و آرایش نمی کنی، متهم ردیف اول و آخر خودتی.

مشکلات مو مردانه در تابستان

2- مو بلندی داری

احتمالا در هفته مد گوچی تو سال 1970 بودی و گفتی دقیقا همین مدل موی مورد علاقه منه. باشه. برای هوای سرد خیلی خوبه ولی تو آفتاب اتفاقات جالبی برات نمی افته. نه؟

یک مورد جانبی درباره این استیل مو این هست که این مدل دم اسبی دخترونه نیست که از مو بند و اینجور چیزا استفاده می کنی. مرد باش.

مشکلات مو مردانه در تابستان

3- از محصولات مراقبت از موی اشتباه استفاده می کنی.

سر هر شخص مثل اثر انگشته اون شخصه. حالا نه به این شدت ولی با هم فرق دارند دیگه. مثلا درسته پدرت از یک شامپو استفاده می کنه و اقتصادی ترین گزینه استفاده از همون ویتامینه ها و شامپو هاست ولی برای خودت میگم که مناسب نیست. چون آفتاب تخریب مو رو تسریع می کنه و اگه مواد معدنی مناسب به موهاتون نرسه، زود زود خراب میشه.

4- از محصولات مراقبت از موی استفاده نمی کنی.

فقط یک سوال دارم. خودت رو پهن کن تو آفتاب ببینم چقدر دووم میاری؟ همون مقدار هم سر می تونه دووم بیاره (حداکثر). پس مسلما به یک سری لوازم بهداشت و مراقبت از مو و پوست سر نیاز داری که زنده بمون. با این آفتاب شید اصلا اغراق آمیز نیست که بگیم برای زنده موندن داریم چنین کاری می کنیم. امیدوارم بعد از ارایه این 4 راهکار دیگه با مشکل مراقبت از مو مردان همراه نباشید و این مقاله هم برای دوستاتون بفرستید.

مشکلات مو مردانه در تابستان

مطالب مرتبط:

1- ۱۰ وسیله‌ی آرایشی بهداشتی مخصوص آقایان

2- چگونه دندان هایی سفید و زیبا داشته باشیم؟

3- مشکلات آرایش تابستانیدیدگاه شما

محسن کسایی در تاریخ 06 آگوست 2016

سلام، سایت خوب و مطالب جذابی دارید. امیدوارم ادامه داشته باشه. 🙂ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :