محمد رضا اهوارکی در
0

با این 5 لباس شب در مهمانی بدرخشید!

با این 5 لباس شب در مهمانی بدرخشید!

شاید شما وقت کافی برای مطالعه ی دقیق و حرفه ای در این زمینه را نداشته باشید ولی ما کار شما را آسان‌تر کرده ایم و با نتیجه گیری از مطالعات انجام شده در این زمینه به صورت علمی به شما می گوییم که چه مدل هایی از لباس شب شما را جذاب تر می کند. با چی بپوشم همراه باشید. 

single_content ad banner

۱- کفش پاشنه بلند

مطالعات نشان می دهد خانم هایی که کفش پاشنه بلند می پوشند احتمال این که توسط مرد مورد علاقه‌شان انتخاب شوند نسبت به خانم هایی که پاشنه بلند نمی پوشند بیشتر است.

لباس شب

۲- لباس شب قرمز

این مورد جدید نیست و همه با آن آشنایی دارند. لباس های قرمز برای خانم ها از اهمیت بالایی برخوردار است و در آقایان هم جلب توجه بیشتری می کند.

لباس شب

۳- لباس شب مشکی

این مورد اساس علمی ندارد ولی متخصصان مد و فشن بر این عقیده اند که لباس های مشکی و حتی آیتم های سرتا پا مشکی جلب توجه بیشتری نسبت به رنگ های دیگر می کنند.

لباس شب

۴- لباس شب 

مطالعات انجام شده در دانشگاه ولز نشان می دهد که آقایان توجه بیشتری به دستان خانم ها دارند و از این رو پوشیدن لباس های آستین کوتاه نسبت به لباس های مجلسی آستین بلند بهتر خواهد بود.

لباس شب

۵- لباس شب تنگ و چسبان

بر اساس مطالعات انجام شده توسط محققان نیوزلیند آقایان اندام شبیه به ساعت شنی با کمری باریک تر و بالاتنه ای حجیم تر را ترجیح می دهند. از این رو پوشیدن لباس های تنگ و چسبان مجلسی انحنای بدن شما را بیشتر نشان می دهد و اگر در قسمت کمر باریکی کمرتان به اندازه ی کافی نیست یا چاق هستید از روش هایی که باعث ایجاد توهم فرم ساعت شنی به شما می دهد استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

1- خانم ها چگونه کت بلیزر بخرند؟

2- قبل از لباس پوشیدن این سوال ها را از خودتان بپرسید

3- ۸ آیتمی که بهتر است در باشگاه نپوشید!

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :