محمد رضا اهوارکی در
0

قبل از لباس پوشیدن این سوال‌ها را از خودتان بپرسید

قبل از لباس پوشیدن این سوال‌ها را از خودتان بپرسید

خانم هایی که قصد دارند همیشه خوشتیپ باشند و خوشتیپ بمانند باید قبل از تیپ زدن این نکات و این سوال ها را در نظر بگیرند. این سوال ها صرفا برای این نیست که پرسیده شوند و باید در نهایت به نفع شما باشند و تحولی در تیپ شما ایجاد کنند. با چی بپوشم همراه باشید تا با این سوالات آشنا شوید.

قبل از لباس پوشیدن این سوال‌ها را از خودتان بپرسید

۱- نقطه ی مرکزی تیپ شما کجاست؟

به عبارت دیگر با تیپتان می خواهید به دیگران بگویید روی کدام قسمت وقت بیشتری گذاشته اید؟ باید جلوی آینه قرار بگیرید سپس کمی قدم بزنید و دوباره به صورت ناگهانی جلوی آینه بیایید به گونه ای که اولین بار است تیپتان را می بینید. در مرحله ی بعد از خود بپرسید آیا همانطور که انتظار داشتم بود یا خیر.

قبل از لباس پوشیدن این سوال‌ها را از خودتان بپرسید

۲- آیا همه ی آیتم های شما دقیقا اندازه هستند؟

این را قبلا بارها در میان نکات مقاله هایمان به شما گفته ایم. تیپتان را برانداز کنید و ببینید آیا لباس هایتان اندازه هستند یا خیر. در صورت اندازه نبودن لباس ها شما با جدی ترین مشکل روبه رو هستید و باید آن را برطرف کنید.

۳- از دیده شدن لکه ها و پارگی ها جلوگیری شده است؟

همیشه قبل از بیرون رفتن یکبار تیپتان را از سرتا پا بنگرید و به دنبال نخ های کوچک آویزان و لکه یا هرچیزی که می تواند بیرون از منزل آبروی شما را ببرد باشید. پس از پیدا کردن آن را رفو کنید.

قبل از لباس پوشیدن این سوال‌ها را از خودتان بپرسید

۴- آیا می توانید ژاکت تان را بدون اینکه بقیه ی تیپتان بهم بریزد از تن درآورید؟

اگر همیشه طوری تیپ می زنید که به خاطر درآوردن شال یا روسری تان کل تیپتان بهم می ریزد و مانتوتان دیگر جذابیت قبل را ندارد در تیپتان تجدید نظر کنید.

۵- آیا احساس قدرت می کنید؟

کلمه های “خوبه” , “بد نیست” و ” خوشگله” را فراموش کنید. فشن یعنی اینکه لباسی که در آن هستید و یا تیپی که زده اید به شما احساس قدرت دهد. وقتی خودتان را در آن تیپ می بینید بدون نظر دیگران و احساس درونی خودتان اینگونه باشد که این بهترین تیپ است.

فرض کنید قرار است به یک مهمانی بروید. آیا در وهله ی اول این حس به شما القا می شود که مطمئنا تیپی بهتر از من وجود دارد؟ یا این حس که هرچقدر هم تیپ های زیبا وجود داشته باشد تیپ من هم یکی از آن هاست.

اگر حس اول را دارید در تیپتان تجدید نظر کنید.

مطالب مرتبط:

1- چگونه لباس هایتان را نو نگاه دارید؟

2- عصر شکوفایی مد در گجت های پوشیدنی

3- چرا باید جوراب مخفی بپوشیم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :