بازیگر مشهور آمریکایی از الناز شاکردوست تقلید کرد!

سیدنی سوئینی را می‌توانیم یکی از محبوب‌ترین بازیگران یک سال اخیر بدانیم که با ایفای نقش در سریال محبوب Euphoria به محبوبیت در سراسر جهان رسید. این بازیگر که چهره شیرین و بسیار جذابی هم دارد، بارها به واسطه استایل‌های خاص و متفاوتش هم مورد تحسین قرار گرفته. او برای ایونت ویژه فصل سوم سریال Euphoria با استایل یک بچه مدرسه‌ای شیک حاضر شد و توانست توجه همه را به خود جلب کند. کیف او در این استایل ما را یاد کیف الناز شاکردوست در اکران فیلم سینمایی ابلق می‌انداخت. در ادامه نگاهی به استایل این بازیگر محبوب داشته‌ایم.

کیف سیدنی سوئینی

کت مدرسه‌ای با پاپیون

سیدنی سوئینی در این ایونت کت مشکی رنگی پوشیده بود که در سر آستین‌هایش سه رنگ آبی، قرمز و سفید دیده می‌شود و پیراهن مشکی رنگ کوتاهی از زیر آن پوشیده بود. زیر پیراهن، بوز سفیدی پوشیده بود که یقه‌هایش پیدا بود و پاپیون مشکی، زیبایی یقه را چندین برابر کرده بود. سایر آیتم‌های استایل او شامل یک جفت جوراب مشکی بلند تا زیر زانو، و کفش‌های براق مشکی بود.

کیف سیدنی سوئینی

مو و میکاپ ساده

سیدنی سوئینی برای میکاپ صورتش، آرایش ساده صورتی‌رنگ انتخاب کرده بود. او از یک رژ لب مات صورتی استفاده کرد و برای گونه‌هایش هم به سراغ رژگونه صورتی کمرنگ رفت. این رنگ‌ها معمولا انتخاب مناسبی برای پوست‌های رنگ روشن هستند.

کیف سیدنی سوئینی

موهای سیدنی در کمال سادگی فرق وسط باز شده بود و دو سنجاق طلایی، سعی بر آن داشتند که سادگی موها را تا حدی خنثی کنند.

کیف سیدنی سوئینی

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

کیفی مشابه کیف خانم باریگر ایرانی

 

کیف سیدنی سوئینی

چند ماه پیش، الناز شاکردوست با کیفی که به شکل یک سگ طراحی شده بود در اکران فیلم ابلق حاضر شد. این کیف الناز شاکردوست همانموقع به شدت مورد بحث قرار گرفت. حالا اینبار بازیگر مشهور آمریکایی را با کیفی کمی شبیه به همان کیف می‌بینیم. کیف این بازیگر سنگ‌های مرواریدی داشت و درخشش خاصی به استایل سیدنی می‌بخشید.

کیف سیدنی سوئینی

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :