مصی روشن در
1,762

بی شک او خوشپوش‌ترین مجری دنیاست؛ زنی که زیباترین کت و شلوارها را می‌پوشد!

بی شک او خوشپوش‌ترین مجری دنیاست؛ زنی که زیباترین کت و شلوارها را می‌پوشد!

الن دی جنرس، بازیگر و کمدین مشهوری امریکایی است که بیش از «سه هزار» قسمت، با افراد مشهور صحبت کرده است؛ راز موفقیت او و برنامه اش-جدای از بازیگر و کمدین بودن خودش و جذابیت مهمان‌های پر طرفدار و مشهورش، به شیوه‌ ارتباط او با مخاطبانش ربط دارد.

الن دی جنرس

مخاطبان و طرفدارانی که شاید برایتان جالب باشد که بدانید بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای می‌توانند تماشاچی برنامه او شوند که هر بار یک ستاره مشهور را دعوت می کند. البته با این شرط که «بلیت» گیرشان بیاید! که البته عمدتا همه صندلی‌ها «به‌طور کامل رزرو شده» شده است.

الن دی جنرس

در بین این همه طرفدار که در اینستاگرام به تعداد ۱۳۶ میلیون می‌رسند، افراد زیادی هم هستند که از سبک او در پوشش الگو می‌گیرند. الن در این سال ها یک برند هم با نام اختصاری خودش دارد؛ «ED» و تحت این برند امریکایی از سال ۲۰۱۵ مجموعه‌ای از پوشاک، لوازم جانبی، وسایل خانه، نوزاد و اقلام مورد نیاز حیوانات خانگی را تولید و ارایه می‌کند.

الن دی جنرس

آنچه قرار است بخوانید درباره سبک پوشش این شخصیت مشهور است که چهار کتاب هم نوشته و خلاصه حسابی تا ۶۵ سالگی دستاورد داشته است.

الن: من خودم هستم!

الن در مصاحبه با ماهنامه امریکایی Harper’s Bazaar درباره اینکه چطور همیشه استایلی عالی و مورد توجه دارد؛ می‌گوید: «من زیاد به این موضوع فکر نمی‌کنم – این سبک پوشش من برای برنامه چیزی است که من هستم و نه متفاوت از من! در اصل لباس راحتی می‌پوشم و واقعاً در دسته‌بندی خاصی قرار نمی‌گیرم. اما از آنجایی که من چیزهای بسیار زنانه را دوست ندارم و چیزهای بسیار مردانه را هم دوست ندارم؛ به این مدل پوشش می‌رسم.»

الن دی جنرس

جالب اینکه الن هم مانند بسیاری دیگر از ما وقتی به گذشته باز می‌گردد، از دیدن سبک پوششی که دارد احساس خوبی پیدا نمی‌کند.

الن دی جنرس

الن دی جنرس

الن همین موضوع را دلیل راه انداختن خط تولید لباس ED می‌داند و توضیح می‌دهد: «فکر می‌کنم با تولید لباس‌های مورد نظر خودم، چیزی را که دوست داشتم پیدا کردم، چون تا پیش از آن واقعاً لباس‌هایی که در فروشگاه‌ها بود؛ من را راضی نمی‌کرد. الان وقتی مونتاژی از کلیپ برنامه‌های قدیمی را هر چند وقت یکبار پخش می‌کنیم؛ من از لباسی که پوشیدم خجالت می‌کشم. تازه تنها موضوع خجالت کشیدن نیست؛ من با دیدن خودم واقعا وحشت می‌کنم!»

الن دی جنرس

الن که به نظر نمی‌رسد تا این حد نسبت به پوشش گذشته خود ناراضی باشد، توجیه اینکه در آن سال‌ها همه این طور بوده‌اند و حتی «خوشتیپ» به حساب می‌آمدند، قبول ندارد و با ناراحتی می‌گوید: «اکثر مردم تا این اندازه بدشانس نیستند که مجبور باشند اسناد سال‌های گذشته را (در مقابل دیگران) مرور کنند. اما من به خاطر برنامه‌ای که دارم همیشه در این تله می‌افتم. مدل موهای بد، لباس‌های بد را می‌بینم و نمی‌توانم با گفتن اینکه در آن زمان این مدل خوب بود؛ توجیهش کنم. به نظرم این جور لباس پوشیدن بد بود، خیلی بد!»

الن دی جنرس

حرکت از سمت سایز بزرگ تا سایز متناسب

الن که از سبک لباس‌های گشاد به سمت لباس‌های به سایز خودش رسید، دلیل این نارضایتی را نه فقط در نگاه به گذشته بلکه به خاطر اجبار خودش در آن زمان به پوشیدن لباس‌هایی می‌داند که به خاطر مردم و یا به خاطر برنامه می‌پوشید.

الن دی جنرس

الن در مصاحبه با مجله هارپر که بالاتر حرفش را زدیم می‌گوید: «من لباسی را می‌پوشیدم که فکر می‌کردم باید در تلویزیون بپوشم یا لباسی را باید می‌پوشیدم که مردم آن را تایید می‌کردند، در حالیکه این دو موضوع هرگز دلیل خوبی برای انتخاب لباس نیست. هر کس باید بتواند خودش را همان طور که هست ابراز کند و آنطور که می‌خواهد لباس بپوشد.»

الن دی جنرس

با رسیدن به این نقطه بوده که الن، احساساتش را جایگزین نگاه دیگران و مدیا می‌کند و نه تنها به سبکی که دوست دارد و با آن راحت است می‌رسد که خط تولید لباسش را هم راه می‌اندازد.

الن دی جنرس

کلاسیک اما با مهر و امضای شخصی

از نظرات و تحلیل‌های الن که بگذریم؛ ظاهر او کلاسیک، ساده و بی‌زمان است. به این معنی که شما نمی‌توانید بگویید استایلی که او دارد کاملا به روز و یا از مد افتاده است.

الن دی جنرس

یا این حال، ساده انگاری است اگر این تصور را داشته باشید که «خب سبک کلاسیک همه چیزش مشخص است و نیازی به فکر کردن و توی دردسر افتادن برای انتخاب لباس وجود ندارد.» چون به هیچ وجه این طور نیست، خصوصا زمانیکه شما بخواهید مهر و امضای خودتان را بر سبک کلاسیک پوشش‌تان داشته باشید.

الن دی جنرس

وقتی بخواهید شبیه به یک استایل مشخص باشید اما ایده و سبک خودتان را هم به کمد لباس‌تان وارد کنید؛ وارد یکی از سخت‌ترین مسیرهای انتخاب لباس شده اید. در این جاست که باید برای ملزومات متناسب تهیه و با اضافه کردن نشانه‌هایی از سلیقه شخصی خودتان؛ سبک کلاسیک مورد نظرتان را از کسل‌کنندگی بیرون بیاورید.

الن دی جنرس

لاکچری اما نه ولخرج

اِلن اکثرا کت و شلوار می‌پوشد و اکثرا هم مدلهای گران قیمت و سفارشی از برندهای Dolce and Gabbana و Gucci را انتخاب می‌کند. خب وقتی شما هم در حسابتان ۳۸۰ میلیون دلار پول داشته باشید- که البته برخی برآوردها ۵۰۰ میلیون دلار هم آن را اعلام کرده اند- و در فهرست پردرآمدترین افراد مشهور جهان باشید؛ برند پوشی یکی از دم دست‌ترین کارهای زندگی‌تان می‌تواند باشد.

الن دی جنرس

اما شیک پوشی و برند پوشی به هیچ وجه لازم و ملزوم هم نیستند و شما می‌توانید برای دل خودتان گاهی ولخرجی کنید اما ولخرجی که خروجی خوبی داشته باشد، چطور؟ با خرید حداقل یک کت و شلوارِخوب، یک کت چرم مصنوعی، یک جفت چکمه عالی و یک ساعت خوب! که سال‌های سال قابل استفاده هستند؛ به جای اینکه مدام دنبال اضافه کردن تی شرت‌های مد روز، دستمال گردن‌های رنگارنگ، کفش‌های کتانی بامزه و عینک آفتابی‌های فانتزی به کمد وسایل‌تان باشید.

الن دی جنرس

کفش اما نه هر کفشی

اگر از شما خواستند در میان عکس‌هایی که تنها کفش افراد در آن پیدا هستند، الن دی جنرس را پیدا کنید، اصلا استرس نگیرید چراکه او سال‌های سال است یک مدل کفش می‌پوشد؛ «کفش تخت»

الن دی جنرس

او با ۱ متر و ۷۱ سانت قد، در تمام این سال ها- حتی همان سال‌هایی که از تصاویر آرشیو شده‌شان گریزان است- کفش‌های اسپرت و تخت پوشیده است. حتی اگر سری هم به فروشگاهش بزنید می‌بینید که سردمدار هر مدل کفشی برای آن‌ها کفش‌های تخت اما طبی و تایید شده از نظر رعایت ارگونومی است.

وفادار به موهایِ پیکسی!

الن دجنرس توانسته در این سال‌های یک سبک معین برای خودش بسازد و در این میان مدل موهای او هم نقش زیادی داشته اند. الن سال هاست که موهایش را مدل «پیکسی» می‌زند. این مدل موی، در پشت و دور سر کوتاه و در بالای سر کمی بلندتر و دارای چتری خیلی کوتاه هم هست.

الن دی جنرس

البته رسیدن به این مدل مو، از یک تجربه بد ناشی می‌شد. زمانیکه الن موهایش را رنگی زد که به آن‌ها آسیب جدی وارد کرد تا جایی که مجبور شد سرش را بتراشد تا موهایی تازه داشته باشد.

الن دی جنرس

اما این مدل مو همچنان در سال ۲۰۲۳ روی خط مد است و به اکثر چهره‌ها می‌آید. پس اگر می‌خواهید موهایتان را کوتاه کنید حتما نگاهی به آن بیاندازید.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

سحر در تاریخ 07 می 2023

مرسی از سایت خوبت واقعیتش جز محدوو افرادی هستی که توی سایتشون اطلاعات درست و به درد بخوری میزارن و توهین نمیکنن..از شعورت بیشتر ممنونمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :