الناز شاکردوست با کیف عجیب غریبش جلب توجه کرد! خاص بودن هم عالمی دارد!

شب گذشته تصاویری از الناز شاکردوست در اکران مردمی فیلم تی تی منتشر شد که استایل خاص و متفاوت خانم بازیگر را نشان میداد. آیتمی که در استایل او به شدت جلب توجه میکرد، کیف منحصر به فرد او بود. کیفی که ظاهرا به شکل سگ طراحی شده بود و کاملا متفاوت از کیف‌هایی بود که پیش از این در دست شاکردوست دیده بودیم. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا نگاهی به استایل متفاوت خانم بازیگر داشته باشیم.

کیف جنجالی الناز شاکردوست

کت و شلوار ست، مانند اکران قبلی

کیف جنجالی الناز شاکردوست

در مراسم اکران قبلی تی تی، که تصاویر آن به شدت هم دست به دست شد، الناز شاکردوست را با کت و شلوار ستی دیدیم که رنگ پاستلی داشت. این استایل انتخاب بسیار درست و مناسبی برای مراسم اکران بود. این کت و شلوار جذاب و خوش دوخت از برند مشهور راد بود. این برند کت و شلوارهای خاص و جذابی برای آقایان و بانوان طراحی می‌کند و در سال‌های اخیر توانسته محبوبیت ویژه‌ای بدست آورد. کت و شلوار پاستلی الناز شاکردوست شلوار راسته داشت و به استایل او حالت رسمی‌تر میداد.

استایلی که این بازیگر دیشب برای مراسم اکران انتخاب کرده بود، ست کت و شلواری بود که هم به واسطه پارچه آن و هم به واسطه فرم شلوار، برخلاف ست کت و شلوار پاستلی اول، حالت رسمی نداشت و بیشتر کژوال به نظر میرسید. اگرچه طراحی کت و شلوار به نوعی بود راحت و خنک به نظر میرسید، اما جنس پارچه به نظر گرم میرسید و انگار چندان تابستانی هم نبود.

کیف جنجالی الناز شاکردوست

شلوار واید از ترندی‌ترین شلوارها در یکی دو سال اخیر بوده است. الناز شاکردوست هم بدون شک با آگاهی به همین موضوع چنین استایلی را انتخاب کرده. هرچند که به نظر میرسد این شلوارها با پارچه‌هایی که جنس لَخت‌تری دارند، جذاب‌ترند.

کیف جنجالی الناز شاکردوست

کیف جنجالی با طرح سگ

آیتمی که به شدت در استایل الناز شاکردوست جلب توجه میکرد، کیف او بود. این کیف به شکل یک سگ طراحی شده بود و از برند ایرانی مادام لولو انتخاب شده بود. این برند کیف‌های چرم خاصی را طراحی می‌کند که از هر کیف تنها 3 یا 4 عدد موجود است و هر کیف کاملا شخصی‌سازی می‌شود.

کیف جنجالی الناز شاکردوست

انتخاب چنین کیفی باعث شده بود که استایل او از یکنواختی خارج شود و توجه همه را به خانم بازیگر جلب کند، اما انگار این مدل کیف‌ها انتخاب چندان مناسبی برای اکران نیستند. شاید الناز شاکردوست می‌توانست کیف رسمی‌تری را برای این مراسم انتخاب کند. هرچند که در چنین شرایطی قطعا توجه کمتری به استایل او جلب میشد.

کیف جنجالی الناز شاکردوست

پوشیدن صندل به روال سابق

به نظر میرسد که الناز شاکردوست علاقه شدیدی به پوشیدن صندل دارد. این بازیگر در مراسم اکران قبلی هم کفش‌های صندل انتخاب کرده بود و در این مراسم اکران هم صندل‌های مشکی و سفید را ترجیح داده بود. البته که صندل یکی از بهترین انتخاب‌های کفش برای فصل تابستان است و این جسارت خانم شاکردوست در ست کردن صندل با مدل‌های مختلف لباس و به خصوص شلوار ستودنیست. هرچند که اینبار شلوار واید تا حدی از کامل دیده شدن صندل جلوگیری میکرد. نظر شما درباره استایل این بازیگر چیست؟

کیف جنجالی الناز شاکردوست

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :