مهفام میرزایی در
0

توصیه هایی از استایلیست های فرانسوی

توصیه هایی از استایلیست های فرانسوی

فرانسه و فرانسوی ها تاریخ بلند بالایی در عرصه مد دارند. فرهنگ و پوشش پاریسی در چند قرن اخیر به خصوص قبل از جنگ های جهانی و توسعه نفوذ آمریکا همیشه فرهنگ مرجع در غرب بوده و حتی بعد از جنگ هم اصالتش رو حفظ کرده و برند های مهمی رو به جهان معرفی کرده است. زنان جهان همیشه به دنبال رازهای استایل فرانسوی بوده و هستند. آن ها نکاتی را در لباس پوشیدن خود رعایت می کنند که اغلب مردم از آن ها غافل هستند. در این مطلب توصیه هایی از استایلیست های فرانسوی را برای شما جمع اوری کرده ایم تا با خواندن آن ها شما هم استایل خود را ارتقا دهید.

1- عطر ها بسیار مهم هستند
یک خانم فرانسوی هرگز بدون عطر روز خود را آغاز نمی کند. آن ها روش خاصی برای عطر زدن دارند که با روش های عادی بسیار متفاوت است. خانم های فرانسوی عطر را به هوا می زنند و سپس از آن هوا عبور می کنند! با این روش مقدار کم و مناسبی از عطر روی تن می نشیند. حتما امتحان کنید.

توصیه هایی از استایلیست های فرانسوی

2- عطر خاص خود را پیدا کنید
عطر مهم است اما نه هر عطری. اگر هر روز یک عطر متفاوت به خودتان بزنید اصلا فرانسوی نیستید. یک خانم فرانسوی باید عطر ویژه خود را پیدا کند و آن را به بخشی از هویت خود تبدیل کند. حتی عطر ویژه شما می تواند ترکیبی از چند عطر باشد.

توصیه هایی از استایلیست های فرانسوی

3- جدی نباشید
منظور بی شخصیت بودن نیست بلکه سخت نگرفتن زندگی است. شاید این مساله ظاهرا به استایل مرتبط نباشد ولی هست. سخت گرفتن همه چیز در زندگی کارها را دشوار می کند. پس شاد باشید و به روش فرانسوی همه چیز را آسان بگیرید. همه چیز ساده تر و زیباتر خواهد شد حتی استایل شما.

توصیه هایی از استایلیست های فرانسوی

4- کشمیر بپوشید
فرانسوی ها علاقه خاصی به پشم کشمیر دارند و در بیشتر لباس های خود از آن استفاده می کنند. یکی از نماد های یک استایل فرانسوی یک کت کشمیر است. البته به خاطر محیط زیست هم که شده در خرید کشمیر زیاده روی نکنید.

مطالب مرتبط:

1- بافت مو به سبک فرانسوي و آلماني

2- تاريخچه برند لوکس ديور

3- المپيک و مد، بررسي لباس کاروانهاي کشورها

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :