محمد رضا اهوارکی در
0

2 راه ساده برای پوشیدن رولباسی بچه گانه

2 راه ساده برای پوشیدن رولباسی بچه گانه

شاید شما دلتان بخواهد که کل بهار و تابستان را در خانه با تی شرت ها و لباس های بهاره تان و یا دامن هایتان سر کنید ولی آن رولباسی های طرح کودکانه ای که در کمد لباس هایتان هست هم کلی راه برای زیباتر نشان دادن استایل شما در خودش جای داده است. کافیست به این لباس هم مانند بقیه ی لباس های کمدتان نگاه کنید و برای ست کردنش تلاش کنید.در این پست قصد داریم دو راه ساده برای ست کردن این لباس به شما معرفی کنیم. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

1- پوشیدن این لباس در مهمانی

برای مهمانی ها یک مدل ساده ولی فوق جذاب در اختیار شما قرار می دهد. کافیست برخوردی زیرکانه و شبیه به خانم های مدرن قرن 21 داشته باشید. صندل های قرمز و رژلبی ست شده با آن، در حالی که یک دامن طرح دار و یک کیمونوی ژاپنی به تن کرده اید، تمام چیزی است که استایل شما را منحصر به فرد می کند. نیم رخ تان را هم با بستن کمربندی پر زرق وبرق و یک کیف دستی آهنی شیک کامل کنید.

2 راه ساده برای پوشیدن رولباسی بچه گانه

2- پوشیدن این لباس در مهمانی های آخر هفته و یا خانوادگی 

یک ژاکت زیبای پسرانه و شبیه به ژاکت های دهه ی 70  از روی این لباس فوق العاده است. شالی خوش رنگ و ست شده با لباس بسیار مناسب است. صندل های با رنگ ساده و کلاسیک بهتر از کتانی جواب می دهد و یک کیف یا کوله پشتی چرمی هم استایل شما را کامل می کند. بقیه ی وسایل را از رنگ های صورتی و ترکیب های آن انتخاب کنید.

2 راه ساده برای پوشیدن رولباسی بچه گانه

مطالب مرتبط:

1- 6 طراح معروف لباس در لباس های طراحی شده ی خودشان

2- 7 راز خانم های شیک پوش

3- آشنایی با طراح اولین برند در حوزه ی حجاب

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :