chadmin در
197

9 اشتباه مهلکی که استایل کت و شلوار را کاملا به هم می‌ریزد؛ آقایان خوشپوش عید امسال این اشتباهات را نکنید!

9 اشتباه مهلکی که استایل کت و شلوار را کاملا به هم می‌ریزد؛ آقایان خوشپوش عید امسال این اشتباهات را نکنید!

کت و شلوار پوشیدن و تیپ رسمی داشتن به آقایان جذابیت خاصی می‌دهد. آنهایی که همیشه استایلشان به سمت رسمی نرمش دارد اگر یکسری نکات را رعایت نکنند اشتباه بزرگی مرتکب شده‌اند!

اشتباهات استایل با کت و شلوار

اینکه شما کت و شلوار را با پیراهن مردانه ست کنید و کفش رسمی هم بپوشید کافی نیست. فاکتورهایی در این میان هستند که از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند و برای باکلاس‌تر به نظر رسیدن شما رعایتشان خیلی مهم است.

  • کت و شلوار با جوراب سفید؟!

9

یکی از مهلکترین اشتباهاتی که می‌توانید انجام بدهید همین است! جوراب سفید تمام استایل شما را به هم خواهد ریخت! لطفا دور این جوراب را خط بکشید! یک خط بزرگ قرمز رنگ و هرگز به سمتش نروید!

بهترین انتخاب برای شما جورابی است که همرنگ یا نزدیک به رنگ کفش یا کراواتتان باشد. حتی رنگ آن مشابه کت و شلوارتان باشد ولی به سراغ جوراب سفید نروید!

  • مارک آستینو بکن!!

9

روی آستین تمام کت و شلوارها لیبل برند آن وجود دارد. این قسمت به راحتی با قیچی یا بشکاف جدا خواهد شد. شاید شما پول گزافی برای خرید کت و شلوارتان داده باشید اما دلیل ندارد که مارک آن را به همه نشان بدهید! حتما این مارک را جدا کنید.

  • دکمه پایین کتو می‌بندی؟!

9

کت‌های مردانه معمولا 2 دکمه یا 6 دکمه هستند. همیشه یادتان باشد که دکمه پایین کت را باز بگذارید. ربطی هم به تعداد دکمه‌ها ندارد! شما در هر شرایطی دکمه پایین را نبندید! احسنت بر شما!

  • آستین پیراهنت رو مخفی نکن!

9

آستین کت شما باید اندازه باشد. اندازه مناسب آن هم به صورتی است که حدود 1 تا 2 سانت از آستین پیراهنتان مشخص باشد. اصلا نباید آستین شما زیر کت پنهان بماند.

  • اندازه شلوارت مهمه!

9

شلوار شما اگر بلند باشد و چند چین روی کفش شما بخورد هم ظاهری شلخته به شما خواهد داد و هم قدتان کوتاهتر به نظر خواهد رسید. پس حتما نسبت به اندازه قد شلوار حساس باشید!

شلوار شما باید کمی روی کفشتان قرار بگیرد یا اینکه تا مچ باشد. این بستگی به نوع و سبک لباس شما هم دارد.

  • دکمه‌هاتو ببند!

9

منظور دکمه پیراهن است! اشتباه نکنید! اگر اهل کراوات زدن نیستید لطفا دکمه‌های بالایی پیراهنتان را ببندید و آن را باز نگذارید که ظاهری بس شلخته و نامرتب خواهید داشت.

  • پیراهن اندازه خودت بپوش!

9

درست است که شما کت می‌پوشید و پیراهنتان زیر آن مخفی است اما این دلیل نمی‌شود پیراهن گشاد بپوشید! پیراهن شما باید دقیقا سایز خودتان باشد. اگر گشادتر انتخاب کنید هم زیر کت چروک ایجاد می‌کند و ظاهرش به هم می‌ریزد و هم اینکه شما را چاقتر نشان می‌دهد! قطعا هیچ کدام اینها مطلوب شما نیست!

  • لباس زیرت پیدا نباشه!

9

یکی از بدترین صحنه‌ها همین می‌تواند باشد که یقه زیرپوش شما از پیراهنتان بیرون زده باشد! دکمه‌های پیراهن را ببندید یا اینکه از زیرپوشی استفاده کنید که یقه بازتری داشته باشد!

  • حواست به قد کراوات باشه!

9

کراوات زدن با کت و شلوار یکی از بهترین استایل‌ها را برایش ما خواهد ساخت. اما قد کراوات خیلی مهم است. کراوات شما نباید از کمربندتان بلندتر باشد یا اینکه تا نافتان برسد! بهترین اندازه برای کراوات تا لبه کمربند است.

 

منبع: راهنماتو

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :