chadmin در
16,192

15 ست شیک و جذاب برای پوشیدن هودی در پاییز و زمستان؛ اینجوری لباس بپوشید و شیک‌تر شوید!

15 ست شیک و جذاب برای پوشیدن هودی در پاییز و زمستان؛ اینجوری لباس بپوشید و شیک‌تر شوید!

در روزهای سرد پاییز و زمستان که نیاز به پوشیدن لباس گرم‌تری نسبت به تابستان است، هودی‌ها بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرند. از هودی ها می توان هم برای استایل های روزمره و ورزشی و هم تیپ های نسبتاً رسمی استفاده کرد. ست کردن صحیح هودی جذابیت آن را دوچندان کرده و شما را شیک تر نشان می دهد. هودی را می توان با انواع کاپشن، کت، شلوار و … ست کرد. در فصل های بهار و پاییز هودی را می توان به تنهایی یا با رویه های نازک مانند پیراهن های چهارخانه پوشید و در فصل زمستان از رویه های ضخیم تر مانند انواع پافر و کاپشن استفاده کرد. در این مقاله پیشنهادهایی در رابطه با ست کردن صحیح هودی و استایل های متفاوت با آن، داده می شود.

استایل با هودی

هودی به چه لباسی گفته ‎می‌شود؟

به سویشرت های کلاه دار و جلوبسته ای که جنس گرمی داشته و مناسب فصل های بهار و پاییز هستند، هودی گفته می شود. جنس هودی ها معمولاً از پارچه دورس بوده که نسبت به گرم بالا یا پایین آن ضخامت و گرمای متفاوتی دارند. شاید به نظر برسد هودی ها برای استایل های پسرانه مناسب هستند، ولی با ست کردن صحیح آن می توان استایل های دخترانه زیبایی ایجاد کرد.

انواع استایل با هودی

1. استایل هودی ساده دخترانه

برای تیپ های روزمره و یا روزهایی از سال که زیاد سرد نیستند، می توان هودی را به صورت ساده با یک شلوار جین ست کرد. این استایل در میان نوجوانان و پسرها رواج بیشتری داشته و برای پیاده روی و انجام کارهای روزمره به همراه کفش های اسنیکرز بسیار راحت و کاربردی هستند. معمولاً هودی ها کمی بزرگتر از سایز انتخاب شده و شلوارهای لگ یا اسکینی که جذب هستند نیز برای ست کردن با آن مناسب هستند. شلوارهای بگ برای این استایل طرفداران خاصی داشته و همه به سمت آن جذب نمی شوند.

 

2. استایل هودی ساده پسرانه

برای مردان پوشیدن هودی ساده تیپی راحت و روزمره را به همراه دارد که می توان آن را با شلوارهای اسلش، شلوارهای کارگو و گرم کن ست کرد.

استایل هودی ساده پسرانه

3. استایل هودی با کت جین دخترانه

کت های جین با قدهای کوتاه و متوسط را روی یک هودی بپوشید و استایل متنوعی برای خودتان ایجاد کنید. تمام رنگ های هودی را می توان برای این استایل انتخاب کرد؛ ولی رنگ های خنثی به خصوص انواع رنگ طوسی یکی از بهترین و شیک ترین گزینه ها هستند.

4. استایل هودی با کت جین پسرانه

استایل کت جین و هودی فقط مختص دختران نبوده و پسران نیز می توانند از کت های جین ذغالی یا آبی استفاده کنند. پیشنهاد می شود برای هودی از رنگ های تیره و خنثی استفاده شود.


5. استایل هودی با کت چهارخانه

کت های چهارخانه پشمی که استایلی آزاد در تن دارند، به همراه هودی هم برای دختران و هم پسران مناسب هستند. از هودی های کاملاً ساده در زیر کت چهارخانه استفاده کنید که استایل شما را شلخته و به هم ریخته نشان ندهد. شومیزهای نخی چهارخانه را نیز می توان در روزهایی که هوا زیاد سرد نشده روی هودی پوشید که این استایل مختص دختران است. شلوار اسلیم، کفش اسنیکرز یا کتانی سفید از دیگر اجزایی هستند که می توان با این استایل ست کرد

استایل هودی با کت چهارخانه

6. استایل هودی با کت چرم برای خانم‌ها

بسیاری از افراد جسارت پوشیدن کت های چرمی را ندارند ولی پیشنهاد می شود برای داشتن تیپی منحصر به فرد ترکیب کت چرم و هودی را انتخاب کنید. بهتر است هودی های بدون زیپ را برای این استایل انتخاب و رنگ کت را مشکی برگزینید. کت های چرم مشکی را با رنگ های خنثی مانند کرم یا طوسی ست کرده و هودی مشکی را برای این تیپ انتخاب نکنید. شلوار جین ذغالی از بهترین گزینه ها برای این استایل است. کت های بلند چرمی را نیز می توان با هودی ست کرد که در این صورت ممکن است تیپ شما کمی منحصر به فرد و هنجارشکنانه به نظر بیاد ولی در عین بسیار زیبا و خاص خواهد بود.

7. استایل هودی با کت چرم برای آقایان

کاپشن های چرمی برای آقایان نیز می تواند استایلی خاص و متفاوت ایجاد کند، به این شرط که بلندی یا کوتاهی کت را با توجه به اندام و قد خود انتخاب کنید.

8. استایل هودی با بارانی برای خانم‌ها

اگر به دنبال تیپی رسمی یا نیمه رسمی با ظاهری خاص و متفاوت هستید، هودی را با بارانی ست کنید. در دنیای مد حد و مرزی برای ست کردن انواع لباس ها وجود نداشته و با داشتن کمی سلیقه می توانید بهترین استایل ها را داشته باشید. بارانی های کرم رنگ یا کت های ترنچ برای داشتن تیپی رسمی و کلاسیک گزینه های مناسبی هستند که پوشیدن آن ها به همراه هودی نیز ترکیب زیبایی را ایجاد کرده و همچنان تیپ کلاسیک شما را حفظ می کند.

استایل با هودی

9. استایل هودی با بارانی برای آقایان

این استایل برای آقایان شیک پوش بسیار متفاوت و جذاب می باشد. نکته ای که حائز اهمیت است، توجه به اندام و قد برای انتخاب بارانی است. آقایانی که قد کوتاهی دارند، بارانی های کوتاه تر را انتخاب و آن را با هودی رنگ مناسب ست کنید.

10. استایل هودی با کت و پالتو برای خانم‌ها

علاوه بر اینکه می توانید بارانی را با هودی ست کنید، کت های کلاسیک و پالتوها در اندازه های مختلف نیز قابلیت ست شدن با هودی را دارند. پوشیدن پالتوهای کلاسیک با هودی ستی شیک برای شما رقم می زند. کت های اورسایز که امروزه بسیار ترند شده اند نیز با هودی ترکیبی زیبا می سازند. همچنین پالتوهای بلند فوتر را نیز می توان با هودی ست کرد.

11. استایل هودی با کت و پالتو برای آقایان

شاید به اندازه ای که پوشیدن کت یا پالتو همراه با هودی برای خانم ها عادی باشد، این تیپ برای استایل های مردانه کمی غیرعادی به نظر برسد ولی با دانستن اصول ست کردن و انتخاب رنگ می توانید سلیقه خود را به رخ دیگران بکشید.

استایل هودی با کت و پالتو مردانه

12. استایل هودی با کاپشن بامبر دخترانه

کاپشن های بامبر برای استفاده به عنوان استایل های غیر رسمی و روزانه بسیار محبوب هستند و ترکیب آن با هودی بسیار زیبا می شود. برای این استایل می توانید از رنگ های شاد برای هودی یا کاپشن استفاده کنید؛ ولی به هارمونی رنگ توجه داشته و هر دو را از یک رنگ انتخاب نکنید. شلوار جین آبی یا ذغالی گزینه بسیار مناسبی برای ست کردن در این استایل است.

13. استایل هودی با کاپشن بامبر پسرانه

کاپشن بامبر به همراه هودی ستی خاص و شیک را برای آقایان به همراه دارد. نکته ای که توجه به آن استایل را زیباتر می کند این است که یکی از آیتم ها را در تیپ خود نازک انتخاب کنید؛ به عنوان مثال اگر کاپشن شما ضخیم است از هودی نازکتر استفاده کنید. رنگ های خنثی مانند بژ، طوسی، خاکستری و کرمی تنوع زیادی را برای ست کردن ایجاد می کنند.

14. استایل هودی با پافر

یکی از ترندهایی که در سال های اخیر بسیار محبوب شد، ست هودی با پافر بود که همچنان طرفداران خاص خود را دارد. این استایل اسپرت معمولاً همراه با شلوارهای دورس و کفش کتانی ست می شود. این استایل شیک و گرم برای فصل زمستان بسیار کاربردی و مناسب است.

بهترین شلوار برای ست کردن با هودی

ست شلوار مام استایل با هودی

این ست در میان دختران رواج زیادی داشته و می توان آن را با کفش های اسپرت یا ونس سفید ست کرد.

شلو

ست شلوار بگ با هودی

شلوارهای بگ را که این روزها ترند شده اند، می توان با هودی ست کرد. به میزان گشادی هودی توجه کرده و از پوشیدن هودی های تنگ با این شلوارها اجتناب کنید. این ست یکی از استایل های اسپرت و روزمره بوده که در میان نوجوانان و جوانان محبوب است و در فصل پاییز معمولاً با کفش های کتانی پوشیده می شود.

ست شلوار جین با هودی

شلوار جین در تمامی فصل ها کاربردی بوده و با انواع لباس ها قابل ست کردن است. در فصل های سرد مانند پاییز و زمستان بیشتر از شلوارهای جین جذب برای ست کردن با هودی استفاده می شود. با انتخاب شلوار جین دست شما برای انتخاب رنگ هودی باز است.

ست لگ چرم با هودی

لگ چرم معمولاً در فصل زمستان به همراه بوت و نیم بوت پوشیده می شود. پوشیدن لگ چرم با هودی از ترندهای زمستان بوده که هم شامل استایل های اسپرت و هم نیمه رسمی می شود. پوشیدن لگ چرم به شیک شدن استایل شما کمک زیادی می کند.

استایل لگ چرم با هودی

ست لگ چرم و هودی

استفاده از هودی برای ست کردن زوج ها

برای زوج هایی که لباس هایشان را با هم ست می کنند، هودی یکی از گزینه های محبوب است. هودی های ساده برای این کار پرطرفدارتر بوده و بهتر است هر زوج سایز مناسب به خود را انتخاب کند.

نتیجه گیری

یکی از محبوب ترین لباس ها در میان پسران و دختران در فصل های سرد هودی است. می توان گفت در کمد لباس هر کسی یک هودی وجود دارد که نسبت به سلیقه افراد طرح دار یا ساده بوده و رنگ بندی متنوعی دارد. هودی ها فقط برای استایل های ورزشی و غیررسمی استفاده نمی شوند؛ بلکه با داشتن سلیقه و جسارت می توان تیپ های کلاسیک را با هودی ترکیب کرد و استایلی خاص و جدید داشت. هودی ها را می توان با انواع کت، کاپشن، شومیز، پافر و بارانی ست کرد؛ ولی توجه به نکاتی که در مقاله گفته شد برای داشتن استایلی شیک و امروزی ضروری است.

 

منبع: روچی

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :