ویدئویی که شما را به 30 سال پیش می‌بَرَد؛ از شلوار پیل‌دار تا فُکُل خانم جوان

در مطلب زیر با اتکا به ویدئویی که از یک محفل خصوصی و البته قدیمی منتشر شده، پلی زدیم به تحلیل تیپ و استایل حاضرین در این ویدئو؛ نگاه جزئی‌ به پوشش‌ها در این ویدئو را با استایل آقای در حال رقص شروع می‌کنیم. مرد جوانی که با جدیت کامل در حال رقص و احتمالا دلبری از خانم‌هاست. ویدئو شاید مربوط به ۲۵ سال پیش باشد، اما شلوار و پیراهن مرد جوان این روزها هم، تن بسیاری از پسرها و حتی دخترها دیده می‌شود.

پیراهن‌های چهارخانه و گشاد را می‌توانیم از آیتم‌های پرطرفدار چند سال اخیر بدانیم. حتی به جرئت می‌توانیم بگوییم که این پیراهن‌ها برای بسیاری از دختران کشورمان جایگزین مانتو شده‌اند و اتفاقا کژوال‌تر و جذاب‌تر از بسیاری از مانتوها هستند. شلوار پیل‌دار و محبوبیت این روزهایش در میان جوان‌ها هم که نیازی به توضیح ندارد. نوید محمدزاده یکی از آن آدم معروف‌هایی است که از این مدل شلوارها استقبال کرده و شما هم بارها او را با شلوارهای پیل‌دار دیده‌اید.

جایی خوانده بودم که مد و فشن دور یک دایره و در یک چرخه منظم در حال حرکت است و به همین خاطر هم لباس‌های ۲۵ سال پیش دوباره مد شده‌اند، اما لباس‌های ۱۵ سال پیش به نظرمان خنده‌دار می‌آیند!

کمربندی که در محکم‌ترین حالتش است

بله شلوارهای پیل‌دار این روزها محبوبیت زیادی دارند، اما مطمئن نیستم که بستن کمربند، آن هم اینقدر محکم، طرفدار داشته باشد. شلوارهای پیل‌دار این روزها آزادتر هستند و از قسمت کمر هم بیش از حد جذب نمی‌شوند. اما می‌بینید که آقا پسر رقاص داخل ویدئو، کمربند را چقدر محکم به کمرش بسته. شاید همین نکته باعث شده استایل او کمی خنده‌دار به نظر برسد و برایمان غریب باشد.

روسری‌هایی که سر دختربچه‌ها شده‌اند

ویدئویی که از یک مهمانی کاملا خصوصی ایرانی منتشر شد

تقریبا تمام خانم‌های داخل ویدئو روسری به سر دارند. آیتمی که در آن سال‌ها محبوبیت زیادی داشت، چون اصلا شالی در کار نبود و انتخاب خاص دیگری جز روسری نداشتند. اما نکته عجیب داستان اینجاست که حتی دختربچه‌هایی که احتمالا کمتر از 9 سال دارند هم روسری به سر دارند که احتمالا این موضوع هم به همان محبوبیت زیاد این آیتم در استایل بازمیگردد!

شومیزی بلند با سرشانه‌های اپل‌دار

لباس‌های اپل‌دار شاید از معدود آیتم‌های دهه 60 و 70 باشند که به چرخه مد بازنگشته‌اند. هنوز هم آن سرشانه‌های بزرگ و درشت مانتوها و لباس‌های زنانه برایمان خنده‌دار هستند. در همین ویدئو هم خانمی را می‌بینیم که شومیز بلند آبی رنگی با سرشانه‌های اپل‌دار پوشیده. خود خانم به نظر لاغر است، اما به سرشانه‌های او نگاه کنید. بپذیرید که باید از بازنگشتن اپل به چرخه مد خوشحال باشیم.

موهای پوش‌دار و سشوار کشیده‌شده

ویدئویی که از یک مهمانی کاملا خصوصی ایرانی منتشر شد

در آن سال‌های ۶۰ و ۷۰، فرقی نداشت که شما چقدر مو داشتید، موهایتان بلند بود یا کوتاه، به هر حال آن موها باید با سشوار پوش و پُف داده می‌شدند تا جایی که سرتان بزرگتر از بدنتان به نظر برسد. موها یا از جلو پوش داده میشدند و یا از پشت بالاتر از حالت نرمال بسته می‌شدند تا جایی که انگار چیزی از زیر روسری قرار داده‌اند تا سرشان بلندتر از حالت نرمال دیده شود. در همین قاب هم می‌بینید خانم‌هایی را که موهای پف‌دارشان حتی از زیر روسری هم پیداست.

منبع: برترین‌ها

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :