تحریریه چی بپوشم در
18,208

5 پارچه‌ای که خوراک سرهمی دوختن هستند؛ نوروز امسال این مدل سرهمی‌ها را بپوشید و دلبری کنید!

5 پارچه‌ای که خوراک سرهمی دوختن هستند؛ نوروز امسال این مدل سرهمی‌ها را بپوشید و دلبری کنید!

در صنعت مد و فشن آیتم های زیادی وجود دارد که می تواند در استایل شما تحول ایجاد کند. کافی است کمی به مد علاقه داشته باشید، یا صفحه ها و مجله های فشن را دنبال کنید. بعد از کمی جستجو متوجه این موضوع می شوید که برای داشتن یک استایل زیبا باید از لباس های تکراری و همیشگی فاصله بگیرید. برای مثال یکی از آیتم هایی که می تواند در استایل شما تنوع ایجاد کند، سرهمی یا اورال است. سرهمی سالیان زیادی است که به عنوان یک لباس خاص زنانه در فروشگاه ها وجود دارد. اما نکته مهم اینجا است که افراد کمی جسارت استفاده از آن را دارند. اگر شما جزو افراد جسور بوده و برای داشتن یک استایل زیبا حاضر به ریسک هستید، این آیتم جذاب برای شما است. نکته ای که برای داشتن این آیتم خاص باید مد نظر داشته باشید، پارچه سرهمی زنانه شما است.

امروز و در اینجا قصد داریم شما را با چند پارچه سرهمی زنانه معروف و پرکاربرد آشنا کنیم. در کنار آشنا شدن با پارچه سرهمی زنانه، با مدل های سرهمی زنانه و استایل هایی که می توانید در کنار یک اورال جذاب داشته باشید را نیز، بررسی خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

سرهمی های زنانه اسپرت با پارچه جین جذاب

پارچه جین را همه ما به خوبی می شناسیم. پارچه جین جزو پارچه های آهار دار است. اما بافت این پارچه و ضخامت آن در مدل های مختلف پارچه جین متفاوت است. بعضی از آن های ضخیم و خشک بوده و بعضی دیگر نازک یا به اصطلاح کاغذی است. مدل های آهاردار و خشک پارچه جین چروک پذیری بسیار کمی دارد. این مدل از پارچه جین، برای مدل هایی که نیاز به یک پارچه با ایستایی بالا دارد بسیار مناسب است. از مدل کاغذی و ظریف این پارچه برای دوخت مدل هایی که به پارچه ریزش دار، با انعطاف بالا نیاز دارد استفاده می شود. از پارچه جین در تولید لباس های مختلفی استفاده می شود. اما یکی از بیشترین کاربردهایی که این پارچه دارد، برای تولید سرهمی زنانه است. یکی از پرطرفدارترین پارچه سرهمی زنانه پارچه جین است.

سرهمی های زنانه اسپرت با پارچه جین جذاب

 

در سراسر دنیا از این پارچه برای دوخت انواع اورال ها استفاده می شود. در کشور خودمان نیز می توانید نمونه های مختلف سرهمی زنانه، با پارچه جین را پیدا کنید. از آنجایی که پارچه جین انواع مختلفی دارد و ممکن است نتوانید سرهمی مورد علاقه خود را پیدا کنید، بهتر است اقدام به دوخت آن با مدل دلخواه خودتان کنید. سرهمی های زنانه جین در انواع آستین دار و بدون آستین دوخته می شود. از پارچه جین می توانید برای دوخت انواع چین و پیلی بر روی سرهمی خود استفاده کنید. همچنین می توانید از مدل های جلو بسته، دکمه دار و زیپ دار نیز در سرهمی زنانه خود بهره ببرید. با سرهمی جین خود می توانید یک استایل اسپرت و خاص را تجربه کنید. انواع کفش های اعم از اسپرت، چکمه و صندل را می توانید با سرهمی جین خود ست کرده و از زیبایی آن لذت ببرید.

لینن، پارچه سرهمی زنانه خنک و زیبا

پارچه لینن یکی از پارچه های پرفروش و پرمخاطب در روزهای گرم سال است. الیاف پارچه لینن از جنس کتان می باشد. از آنجایی که جنس این پارچه از الیاف طبیعی بوده و پلاستیک کمی دارد، از ایجاد بوی بد در لباس شما جلوگیری می کند. این پارچه از جمله پارچه های دوست دار محیط زیست است. همچنین به دلیل تنفس پذیری بالایی که پارچه لینن دارد، باعث ایجاد احساس خنکی در روزهای گرم سال می شود و تعریق اضافی بدن شما تبخیر می کند. پس یکی از بهترین انتخاب ها برای پارچه سرهمی زنانه، پارچه لینن است. پارچه لینن جزو پارچه هایی با آهار متوسط است و دست شما را در انتخاب مدل باز می گذارد. همچنین طرح و رنگ خاص این پارچه سلیقه تمامی افراد را پوشش می دهد. پس در زمان خرید، شما را با مشکل روبرو نخواهد کرد.

لینن، پارچه سرهمی زنانه خنک و زیبا

 

پارچه سرهمی زنانه شما باید دارای مشخصات بخصوصی باشد. این خصوصیات باعث می شود بتوانید مطابق با سلیقه خود سرهمیتان را بدوزید و در آن احساس خوشایندی داشته باشید. یکی از این ویژگی ها قابلیت استفاده از پارچه برای دوخت انواع مدل های سرهمی زنانه است. پارچه لینن این خصوصیت را دارد. از پارچه لینن می توانید برای دوخت سرهمی های اورسایز زنانه استفاده کنید. بهتر است پارچه لینن را به صورت جذب و تنگ ندوزید. لینن بافت درشتی دارد و در صورتی که تحت فشار قرار گیرد ممکن است موجب پارگی پارچه بشود. اگر مایل باشید می توانید به وسیله یک کمربند سرهمی خود را در قسمت کمر جمع کنید تا فرم زیباتری پیدا کند. برای ست کردن سایر آیتم های استایل خود با این سرهمی ها می توانید از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید و از استایل کژوال خود لذت ببرید.

پارچه مخمل کبریتی

پارچه مخمل کبریتی همانطور که از اسم آن مشخص می باشد، زیر مجموعه پارچه مخمل است. با این تفاوت که بر روی آن رگه های موازی وجود دارد. همین رگه ها ظاهر پارچه مخمل کبریتی را به یک ظاهر لوکس تبدیل کرده و از آن یک پارچه پرفروش ساخته است. اگر پارچه مخمل کبریتی را با سر انگشتان خود لمس کنید به خوبی متوجه بافت برجسته آن خواهید شد. اما چیزی که پارچه مخمل کبریتی را از سایر پارچه ها متمایز می کند زیبایی ظاهر آن نیست. نکته مهمی که در پارچه مخمل کبریتی وجود دارد کیفیت و دوام بالای آن است. زمانی که برای خرید این پارچه اقدام می کنید با انواع مختلفی از این پارچه روبرو خواهید شد. اما باید توجه داشته باشید، کیفیت تمام این پارچه ها یکسان نیست. از این رو سعی کنید پارچه مخمل کبریتی را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید.

بلرسوت مخمل کبریتی

 

پارچه مخمل کبریتی جزو پارچه های نرم لطیف، اما با آهار متوسط است. از اینرو بهتر است این پارچه را برای مدل های اورسایز امتحان نکنید. بیشترین کاربرد پارچه مخمل کبریتی برای سرهمی های جذب با یقه های مردانه است. پارچه مخمل کبریتی کشسانی زیادی ندارد. از اینرو بهتر است آن را به شکل جلو باز تهیه کنید. می توانید از زیپ یا دکمه در جلوی سرهمی خود بهره ببرید. بهتر است در قسمت آستین های سرهمی خود از مچی یا کش بافت استفاده کنید. اگر به دنبای یک پارچه سرهمی زنانه برای مهمانی ها و دورهمی های خود هستید، پارچه مخمل کبریتی گزینه بسیار مناسبی می تواند باشد. سرهمی شما در کنار نیم بوت های چرمتان می توانید برای شما یک استایل رسمی و جذاب را فراهم کند.

ساتن، یک پارچه سرهمی با ظاهری مجلسی

پارچه ساتن جزو پارچه های شیک و فاخر به حساب می آید. درصد بالایی از لباس های مجلسی با پارچه ساتن تولید شده و در بازار عرضه می شود. علت آن هم ظاهر سلطنتی این پارچه است. برای داشتن یک استایل مجلسی در قدم اول نیاز به یک پارچه شاین دار، با ظاهری متفاوت داریم. پارچه ساتن این ویژگی را دارد و می تواند یک ظاهر فوق العاده را برای ما فراهم کند. جدای از ظاهر زیبا پارچه ساتن کیفیت و تنوع رنگی بالایی نیز دارد. از اینرو می توانید مطابق با سلیقه تان، پارچه سرهمی زنانه خود را انتخاب کنید. مطمئنا در کمد لباس خود لباسی با پارچه ساتن دارید. این لباس ها بدون اینکه ذره ای در ظاهرشان تغییری ایجاد شود، سالیان سال با شما خواهند بود. بعد از انتخاب ساتن به عنوان پارچه سرهمی زنانه، می توانید از بابت دوام آن اطمینان خاطر داشته باشید.

ساتن، یک پارچه سرهمی با ظاهری مجلسی

ممکن است برای حضور در مهمانی های بزرگ مانند عروسی، بخواهید در استایل خود کمی تنوع ایجاد کنید. پیراهن های بلند در عین ظاهر زیبایی که دارند، ممکن است نتوانند توجه شما را جلب کنند. در این موارد می توانید سرهمی های ساتن را امتحان کنید. بعد از انتخاب این سرهمی ها نتیجه شما را شگفت زده خواهد کرد. پارچه ساتن ریزش و لختی زیادی دارد. از این رو می توانید انواع مدل های ریزش دار را با آن بدوزید. دوخت آستین های شنل دار، برای سرهمیتان، تجربه ای است که فقط با پارچه ساتن می توانید امتحان کنید. از آنجایی که این پارچه را برای داشتن یک استایل مجلسی انتخاب کردید، بهتر است سایر آیتم های استایل خود را نیز متناسب با آن در نظر بگیرید. کفش های پاشنه بلند و کیف دستی های کوچک یکی از بهترین انتخاب ها برای تکمیل استایل خیره کننده شما خواهد بود.

سرهمی های کرپ، انتخاب شیک پسندان

پارچه کرپ از جمله پارچه هایی است که اگر بخواهیم آن را معرفی کنیم، نیاز به یک زمان طولانی خواهیم داشت. اما اگر بخواهیم به طور خلاصه به ویژگی های این پارچه بپردازیم، به عنوان اولین نکته از ظاهر شیک و زیبای آن می توانیم صحبت کنیم. در کنار این زیبایی، پارچه کرپ جزو پارچه های با کیفیت بوده و اگر از آن به درستی نگهداری کنید، هیچگونه آسیبی نمی بیند. به طور مثال اگر این پارچه را در تماس مستقیم با حرارت اتو قرار دهید، ممکن است رد اتو بر روی آن بماند. اما اگر به وسیله یک پارچه واسطه و با درجه حرارت مناسب آن را اتوکشی کنید، می تواند ساعت ها بدون اینکه چروکی بر روی آن ظاهر شود، باقی بماند. پارچه کرپ انواع متفاوتی دارد. از کرپ حریر گرفته تا کرپ های گرم بالا مثل کرپ کنزو، همگی در دسته بندی پارچه کرپ قرار دارند.

اگر می خواهید کرپ را به عنوان پارچه سرهمی زنانه خود انتخاب کنید، بهتر است از پارچه هایی با آهار و ضخامت متوسط بهره ببرید. به طور مثال پارچه کرپ کنزو می تواند گزینه مناسبی برای دوخت سرهمی شما باشد. دست شما برای دوخت سرهمی زنانه با پارچه کرپ باز است. می توانید مدل های کوتاه سرهمی را با پارچه کرپ امتحان کنید. با این مدل سرهمی ها می توانید یک استایل اسپرت و دخترانه داشته باشید. از این مدل سرهمی می توانید برای تولد، یا دورهمی های خودمانی استفاده کنید. اما اگر می خواهید سرهمی شما ظاهر رسمی تری داشته باشد، بهتر است آن را به شکل بلند دوخته و در آن از انواع یقه های انگلیسی، مردانه و آمریکایی بهره ببرید. این سرهمی ها را می توانید با کفش های پاشنه بلند ست کنید و از استایل کلاسیک خود لذت ببرید.

منبع: پارچه نگار

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :