معرفی انواع مدل مانتو دانشجویی

0

فصل دانشگاه نزدیک است و اکثر خانم‌ها به دنبال خرید یک مانتو مناسب رسمی برای دانشگاه هستند. اما اینکه چه مانتویی مناسب دانشگاه است و چه جنس و مدلی باید داشته باشد سوالی است که ذهن بسیاری از خانم‌ها را به خود مشغول کرده است. بدون شک تیپ ظاهری هر خانم برای خودش و اطرافیانش بسیار مهم است و پوشیدن یک مانتو شیک و جذاب علاوه بر این که در خود فرد احساس اعتماد به نفس ایجاد می‌کند برای اطرافیانش هم قابل توجه و زیبا است. با چی بپوشم همراه باشید تا نگاهی به بهترین مدل‌های مانتو دانشجویی بی‌اندازیم.

 

مانتو دانشجویی کمر‌دار

یکی از انواع مدل مانتو دانشجویی که ظاهری ساده و در عین حال رسمی و کلاسیک دارد، مانتو کمر‌دار است. مانتو کمردار استایل فرد را بسیار زیبا نشان می‌دهد و می‌توان با دو طرح بلند و یا کوتاه از آن استفاده کرد. مانتو کمر‌دار به صورت کتان و یا نخی در بازار موجود است که بهترین جنس آن برای روزهای پاییزه کتان است.

مانتو دانشجویی کمر‌دار

 

مانتو دانشجویی جین

یکی دیگر از انواع مانتو دانشجویی که به تازگی بسیار مد شده است و اغلب دختر خانم‌های اسپرت پوش برای دانشگاه از این مدل استفاده می‌کنند، مانتو جین است. مانتو جین با طرح‌های مختلف و تنالیته رنگ آبی متفاوت طراحی می‌شوند که می‌توان آن را با انواع شلوار جین و کفش اسپرت ست کرد.

 

مانتو دانشجویی اورسایز

امروزه بسیاری از دانشجوها از سبک اورسایز برای پوشش مانتو استقبال کرده‌اند. مانتو دانشجویی اورسایز نسبت به سایر مانتوهای رسمی آزاد‌تر است و بیشتر طرفداران سبک اسپرت از آن استفاده می‌کنند و برای دانشگاه نیز می‌تواند مناسب باشد. مانتو اورسایز را معمولا با انواع شلوار جین و یا شلوار مام استایل به علاوه اسنیکر یا کفش‌های اسپرت ست می‌کنند.

مانتو دانشجویی اورسایز

 

مانتو دانشجویی چهارخانه

یکی از انواع مدل مانتو دانشجویی که برای فصل پاییز هم می‌تواند مناسب باشد، مانتو چهارخانه است. مانتوهای چهار خانه اسپرت هستند و رنگبندی متنوعی دارند. معمولا این نوع مانتو هم با پارچه نخی و هم کشمیر طراحی می‌شود که مدل مانتو دانشجویی چهارخانه کشمیر برای دانشگاه در فصل پاییز بسیار مناسب است. معمولا مانتو چهارحانه را با انواع شلوار جین جذب ست می‌کنند.

مانتو دانشجویی چهارخانه

 

مانتو دانشجویی سنتی

امروزه سبک‌های متنوعی در طراحی مانتو وجود دارد و هر کس بنا به سلیقه خود می‌تواند طرح مورد علاقه خود را انتخاب کند. دختر خانم‌های دانشجویی که طرفدار سبک سنتی هستند می‌توانند از انواع مانتو سنتی که نسبتا بلند هستند و با طرح‌های سنتی یا گل‌دار طراحی شده‌اند در دانشگاه استفاده کنند.

مانتو دانشجویی سنتی

 

نکات لازم در خرید مانتو دانشجویی

مانتو دانشجویی طرح‌دار انتخاب کنید

رایج‌ترین نوع مانتو رسمی برای خانم‌های دانشجو مانتوهایی بدون طرح و بسیار ساده است اما امروزه طراحان دوخت ایرانی انواع مانتوی دانشجویی طرح‌دار و رسمی طراحی کرده‌اند که علاوه بر زیبایی، احساس اعتماد به نفس و شیک پوشی را در خانم‌ها ایجاد می‌کند. شما می‌توانید از انواع مانتو طرح‌دار و حاشیه‌دار که با انواع پارچه‌های سنتی مانند طرح کاشی‌کاری، بته جقه و یا طرح‌های گل‌دار تزیین شده است را به عنوان مانتو دانشجویی در محیط‌ رسمی دانشگاه استفاده کنید.

مانتو دانشجویی طرح‌دار انتخاب کنید

به رنگ‌ها توجه کنید

امروزه روانشناسان بر رنگ‌ها تاکید بسیاری دارند و به گفته آن‌ها رنگ‌ها با روحیه انسان رابطه  مستقیم دارد از این رو در محیط‌های رسمی مانند دانشگاه نیز می‌توان با استفاده از رنگ‌های شاد روحیه خوبی در خود و اطرافیان ایجاد کرد. از این رو استفاده از مانتوی دانشجویی با رنگ شاد و ملایم نیز به دانشجویان توصیه می‌شود.

به رنگ‌ها توجه کنید

هماهنگی مانتو دانشجویی و مقنعه

انتخاب مقنعه مناسب در کنار مانتو تاثیر زیادی بر روی ظاهر و استایل دانشجو می‌گذارد. هنگام خرید باید توجه داشته باشید که رنگ مقنعه با رنگ مانتو شما تناسب داشته باشد. معمولا داشجوها از مقنعه مشکی استفاده می‌کنند اما می‌توان برای مانتوهای جین از مقنعه سرمه‌ای نیز استفاده کرد.

 

مطالب مرتبط:

۱- ۴۵ مدل مانتو اسپرت و مجلسی جدید برای پاییز ۹۷

۲- راهنمای ست کردن مانتو به رنگ سبز با شال و روسری

۳- نو کردن مانتوهای قدیمی با این راهکارها

chadmin
نویسنده: chadmin


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :