chadmin در
0

راهنمای ست کردن مانتو به رنگ سبز با شال و روسری + پیشنهاد خرید

راهنمای ست کردن مانتو به رنگ سبز با شال و روسری + پیشنهاد خرید

آیا تا به حال به جادوی رنگ‌ها فکر کرده‌اید؟ رنگ‌ها می‌توانند به طور عجیبی بر روی زیباتر دیده شدن پوشش ما کمک کنند. اما گاهی برخی رنگ‌ها فراموش می‌شوند و افراد کمتر به سراغ آن‌ها می‌روند. یکی از رنگ‌های شاداب و سرزنده که می‌تواند در زیباتر دیده شدن پوشش شما و نیز روحیه شما تاثیرگذار باشد، رنگ سبز است. انتخاب رنگ سبز به عنوان یک رنگ مکمل و ترکیب آن با لباس‌هایتان می‌تواند سرزندگی و نشاط را در شما ایجاد کند. مانتو سبز را با چه رنگ شال و روسری و کیف و کفشی ست کنیم؟

 

 

رنگ سبز

رنگ سبز نیز مانند سایر رنگ‌ها دارای طیف رنگی مختلفی است و شما می‌توانید با طیف‌های مختلف از رنگ سبز، انواع رنگ‌ها دیگر را ست کنید و در پوشش خود از آن استفاده کنید. در ادامه درباره اینکه مانتو سبز با چه رنگ‌هایی می‌تواند ست شود توضیح می‌دهیم.

 

مانتو سبز تیره در کنار رنگ قهوه‌ای

شما می‌توانید با استفاده از ترکیبی از رنگ سبز تیره و قهوه‌ای یک پوشش ایده‌آل و شیک برای خود ایجاد کنید. به طور مثال می‌توانید یک مانتو سبز تیره را با کفش‌های قهوه‌ای خود ست کنید و یا از یک اکسسوری قهوه‌ای مانند کیف چرم در کنار شال و روسری قهوه‌ای استفاده کنید.

مانتو سبز تیره در کنار رنگ قهوه‌ای

مانتو سبز روشن در کنار رنگ زرد روشن

یکی از رنگ‌های شاد و سرزنده دیگر زرد است که ترکیب آن با رنگ سبز، تلفیق بسیار مناسبی ایجاد می‌کند. شما با استفاده از این دو رنگ در کنار هم احساس شادی را در خود چند برابر می‌کنید و همچنین جذاب‌تر از قبل دیده می‌شوید.

البته نا گفته نماند که قرار گرفتن رنگ سبز تیره در کنار زرد خردلی نیز ترکیب فوقالعاده شیک و کلاسیکی را به وجود می‌آورد که برای خانم‌هایی که دوست دارند در مهمانی‌ها بدرخشند، مناسب است. به طور مثال استفاده از یک مانتو سبز تیره در کنار شال و روسری به رنگ خردلی می‌تواند استایل را بسیار شیک و ایده‌آل جلوه دهد.

مانتو سبز روشن در کنار رنگ زرد روشن

 

ست کردن مانتو سبز با رنگ نارنجی

رنگ نارنجی یکی از مکمل‌های قوی برای رنگ سبز است. به طور کلی شما می‌توانید انواع طیف رنگی نارنجی را با انواع مختلفی از طیف رنگی سبز ست کنید و برای خود پوششی بسیار شاداب و زیبا خلق کنید. ترکیب این دو رنگ چه برای پوشش مهمانی و چه استفاده از آن در پوشش روزمره بسیار شیک و لوکس می‌باشد که استفاده از آن به خانم‌های جوان بسیار توصیه می‌شود.

 

 

ست کردن مانتو سبز با رنگ نارنجی

ست کردن مانتو سبز با رنگ قرمز

اگر جزو آن دسته از خانم‌هایی هستید که اصولا سبک کلاسیک را برای پوشش خود ترجیح می‌دهید، استفاده از دو رنگ سبز تیره و قرمز با هر طیف رنگی یک گزینه کلاسیک بسیار شیک است. رنگ قرمز توجه افراد را بیشتر جلب می‌کند و از طرفی نیازی نیست که حتما رنگ قرمز زیاد دیده شود شما تنها با استفاده از یک کیف قرمز در کنار پوشش سبز خود نیز می‌توانید جلوه ترکیب این دو رنگ در کنار هم را به خوبی حس کنید.

ست کردن مانتو سبز با رنگ قرمز

ست کردن مانتو سبز با رنگ سفید

به طور کلی رنگ سفید یکی از رنگ‌هایی است که در کنار هر رنگی که قرار بگیرد جلوه خاصی به آن می‌دهد و زیبایی آن را دو چندان می‌کند. اگر از رنگ سفید و سبز تیره در پوشش خود استفاده کنید می‌توانید نهایت برازندگی و شیک بودن را در پوشش خود حس کنید و به زیبایی در هر مکان و زمانی بدرخشید.

ست کردن مانتو سبز با رنگ سفید

ست کردن مانتو سبز و مشکی

به طرز حیرت‌آوری رنگ سبز تیره به خوبی با رنگ مشکی ست می‌شود. از آن‌جایی که اغلب خانم‌ها در پوشش خود از رنگ مشکی استفاده می‌کنند می‌توانند برای جلوه دادن به پوشش خود و خاص کردن آن از رنگ سبز تیره نیز کمک بگیرند تا از یک نواختی رنگ مشکی کم کنند.

 

 

ست کردن مانتو سبز و مشکی

ست کردن مانتو سبز با رنگ صورتی

ممکن است رنگ صورتی مورد علاقه بسیاری از خانم‌های جوان باشد، در نتیجه این خانم‌ها می‌توانند پوشش صورتی رنگ خود را با رنگ سبز ترکیب کنند و به زیبایی پوشش خودشان جلوه دیگری دهند. رنگ سبز از آن جهت که تیره‌تر از صورتی است می‌تواند جزئیات را بیشتر جلوه دهد.

ست کردن مانتو سبز با رنگ صورتی

ست کردن مانتو سبز با رنگ بنفش

ممکن است در نگاه اول ست کردن رنگ بنفش و سبز تعجب‌آور باشد اما اگر از این دو رنگ در پوشش خود استفاده کنید می‌توانید نتیجه رضایت بخش آن را به خوبی مشاهده کنید. این دو رنگ در کنار هم می‌توانند بسیار مناسب و کلاسیک باشند.

ست کردن مانتو سبز با رنگ بنفش

ست کردن مانتو سبز با رنگ آبی 

از آبی تیره گرفته تا آبی نیلی، تمامی طیف رنگی آبی نیز در کنار رنگ سبز به خصوص سبز تیره می‌تواند بهترین پوشش برای خانم‌های خوش سلیقه و جذاب باشد. تنها کافی است تا کمی مهارت در ست کردن رنگ‌ها داشته باشید تا بتوانید انواع رنگ‌هایی که مکمل یکدیگر هستند و در کنار هم جلوه می‌کنند را استفاده کنید.

ست کردن مانتو سبز با رنگ آبی 

انواع طیف رنگی سبز در کنار هم

طیف رنگی سبز بسیار گسترده است به طور مثال سبز زیتونی، سدری، تیره، روشن و … که همگی آن‌ها به تنهایی زیبایی خاص خود را دارند اما استفاده از چند طیف تیره و روشن سبز در کنار هم نیز می‌تواند یک پوشش بسیار مناسب برای خانم‌ها باشد.

 دیدگاه شما

ساناز در تاریخ 07 سپتامبر 2018

خیلی باحاله
دستت درد نکنه عزیزم

ملینا در تاریخ 07 سپتامبر 2018

وای عالی هستید شما
من واسه پاییز و دانشگاه یه مانتوی سبز زیتونی خریده بودم نمیدونستم چطور باید ست کنم
خیلی مطالب شما کمک کننده هستنارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :