4 لباس ضروری برای خانم‌های خوش تیپ

0

بسیاری تصور می کنند خانم های خوش لباس به منبع لایزالی از لباس ها دسترسی دارند و به همین دلیل است که همیشه شیک و زیبا لباس می پوشند. اما این تصور اشتباه است. خوش تیپ بودن ارتباط زیادی به وضع مالی افراد ندارد بلکه به سلیقه و دانستن این بستگی دارد که چه لباس هایی برای خوش تیپ بودن ضروری هستند؟ در این مطلب 4 لباس ضروری برای خانم‌های خوش تیپ را معرفی خواهیم کرد که اگر می خواهید خوش لباس و مرتب باشید آن ها را در کمد خود داشته باشید.

حداقل یک پالتوی شیک

پالتویا بارانی شیک و خوش دوختی که به شما بیاید بسته به فصل به تعداد کافی برای هر خانم خوش لباسی ضروری است. این لباس از اجزای ضروری هر استایل است که باعث می شود استایل شما جمع و جور و مرتب به نظر برسد.

4 لباس ضروری برای خانم‌های خوش تیپ

شلوار جین در رنگ های مختلف

شما قبل از هر چیز باید مدل شلوار جینی را که بیش از همه مدل ها به اندام شما می آید پیدا کنید. پس از این که بهترین گزینه را پیدا کردید از آن مدل حداقل سه رنگ مختلف را تهیه کنید که این سه رنگ معمولا جین روشن، متوسط و تیره را شامل می شود. به این ترتیب برای هر استایلی یک شلوار جین مناسب خواهید داشت.

4 لباس ضروری برای خانم‌های خوش تیپ

یک مانتوی ساده

مانتویی که تقریبا برای همه موقعیت ها از کار و اداره گرفته تا تفریح و گردش آخر هفته مناسب باشد جز ضروری کمد لباس خانم‌های خوش تیپ است. این مانتو لزوما نباید ساده باشد بلکه می تواند طرح دار، رنگی و از جنس های مختلف باشد فقط کافی است استایل خود را با آن هماهنگ کنید.

کفش در رنگ های مختلف

هر خانم خوش لباسی استایل مخصوص کفش خود را می شناسد. این استایل می تواند راحتی، اسپورتی، خانمانه و یا رسمی باشد. اگر شما نیز استال کفش خود را می شناسید از آن در رنگ های مختلف تهیه کنید و در کمد کفش های خود داشته باشید.

4 لباس ضروری برای خانم‌های خوش تیپ

مطالب مرتبط:

1- اشتباه بزرگ در خريد لباس و راه حل هاي آن

2- 5 راز خريد موفق لباس

3- اصول خريد شلوار جين مناسب

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :