پاییز امسال چه رنگهایی در کمد لباس‌هایمان داشته باشیم؟

یکی از دوست داشتنی‌ترین خصوصیات فصل پاییز این است که این فصل، پر است از رنگهای گرم، خیره کننده، زیبا، و آرامش بخش. ترندهای رنگی فصل پاییز امسال نیز تلفیقی هستند از این رنگ‌های کلاسیک و مدرن و جذاب. امسال علاوه بر رنگ‌های محبوب همیشگی مثل رنگ قرمز و آبی تیره که هیچوقت از مد نمی‌افتند، رنگ‌های گرم و روشنی مثل زرد خردلی نیز بسیار مد می‌شوند. در مقاله امروز قصد داریم تا رنگ های پاییزی و محبوب روزهای سرد و پایزی امسال را به شما معرفی کنیم. با چی بپوشم همراه باشید!

 

مطالب مرتبط:

۱- راهکارهایی برای ست کردن رنگ لباس

۲- بهترین مدل‌های کت پاییزی برای امسال کدامند؟

۳- معرفی انواع مدل مانتو دانشجویی 

 

تناژهای مختلف رنگ سبز، از جمله رنگ سبز زیتونی

یکی از دلایلی که باعث شده است تا رنگ سبز زیتونی به رنگی ماندگار و محبوب تبدیل شود و هیچوقت هم از مد نیوفتد، این است که با استفاده از این رنگ می‌توانید چندین استایل متنوع خلق کنید. رنگ سبز زیتونی جزو دسته رنگ‌های خنثی محسوب می‌شود؛ یعنی شما می‌توانید به راحتی آن را تقریبا با هر رنگ دیگری ست کنید. از رنگ کرم گرفته تا نارنجی روشن، کرم شتری، مشکی، و غیره. پس اگر به دنبال رنگ زیبایی هستید که هیچوقت از مد نیوفتند و با ترندهای رنگی امسال نیز هماهنگ باشد، ما به شما رنگ سبز زیتونی را پیشنهاد می‌کنیم.

تناژهای مختلف رنگ سبز، از جمله رنگ سبز زیتونی

 

تناژهای تیره رنگ قرمز

یکی از محبوبترین و شیکترین رنگ‌هایی که در روزهای سرد فصل پاییز، در کوچه . خیابان بسیار شاهد آن هستیم، رنگ قرمز و زرشکی است. پاییز امسال رنگ قرمز و به خصوص تناژهای تیره آن بسیار ترند می‌شوند. این رنگ زیبا ترکیبی است از رنگ قرمز و رنگ بنفش، که تناژ رنگ‌های زمینه آن کاملا گرم است. برای اینکه یک استایل شیک و رمانتیک خلق کنید، می‌توانید رنگ قرمز را با تناژهای روشن‌تر رنگ قرمز ست کنید و لذت ببرید!

تناژهای تیره رنگ قرمز

 

رنگ زرد خردلی

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید لباس‌هایتان جلب توجه کنند، بهتر است به سراغ رنگ‌های روشن و خیره کننده بروید. درست است که در فصل‌های سرد، رنگ‌های تیره‌تر مد می‌شوند، اما پاییز امسال رنگ‌های روشنتر و گرمتری مثل زرد خردلی نیز بسیار ترند می‌شوند. این رنگ خاص و جذاب، شما را یاد مد دهه ۸۰ می‌اندازد و بسیار نوستالژیک محسوب می‌شود. پس اگر دوست دارید که استایلی منحصر به فرد و شیک خلق کرده و توجه همه را به خود جلب کنید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که به سراغ رنگ زرد خردلی بروید.

رنگ زرد خردلی

تناژهای تیره رنگ نارنجی، از جمله رنگ پرتقالی تیره

یکی دیگر از رنگ های مد پاییز ۲۰۱۸ رنگ نارنجی است. فصل پاییز یعنی فصل رنگ‌های گرم و زمینی. یکی از این رنگ‌های زیبا رنگ پرتقالی تیره است که جزو تناژهای تیره رنگ نارنجی محسوب می‌شود. این رنگ منحصر به فرد کاری می‌کند تا شما در روزهای تاریک و سرد فصل پاییز حسابی بدرخشید! رنگ‌هایی که با رنگ پرتقالی تیره هماهنگ هستند عبارتند از رنگ آبی تیره و رنگ هلویی. انتخاب هرکدام از این رنگ‌ها کاملا به این بستگی دارد که شما دوست دارید رنگ‌های استایلتان تیره باشند و یا روشن.

تناژهای تیره رنگ نارنجی، از جمله رنگ پرتقالی تیره

 

رنگ آبی تیره

رنگ آبی تیره از آن دسته رنگ‌هایی است که در همه جای دنیا از محبوبیت خاصی برخوردار است و جزو رنگ های مد پاییز ۲۰۱۸ نیز قرار گرفته است.  استفاده از این رنگ زیبا و کلاسیک در لباس‌های پاییزی، باعث می‌شود تا شما استایلی شیک، جذاب، و موقر داشته باشید؛ به خصوص اگر این رنگ را با رنگ‌های جذاب دیگری از جمله قرمز بورگاندی (برای مثال، یک کفش تخت و یا یک نیم بوت به این رنگ) ست کنید. اگر به استایل مونوکروم یا همان استایل تک رنگ علاقه دارید، می‌توانید رنگ دیگر قسمت‌های استایل خود را از میان تناژهای روشنتر رنگ آبی انتخاب کنید.

رنگ آبی تیره

رنگ سبز زمردی

رنگ سبز زمردی هم از آن دسته رنگ‌هایی است که هم برای جواهرات بسیار محبوب است و هم برای لباس؛ به خصوص لباس‌های پاییزی. اگر دوست دارید که استایلی منحصر به فرد، شیک، و پیچیده داشته باشید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که رنگ سبز زمردی را با یک پلیور به رنگ کرم، یک بوت به رنگ قهوه‌ای شکلاتی، و زیورآلاتی به رنگ طلایی ست کنید و لذت ببرید!

رنگ سبز زمردی

رنگ جذاب و همیشه محبوب قرمز!

رنگ قرمز هم از آن دسته رنگ‌های جذاب و کلاسیک است که هیچوقت از مد نمی‌افتد و جزو رنگ های مد پاییز ۲۰۱۸ هم هست. این رنگ انرژی بخش و گرم، کاری می‌کند تا شما در روزها و شب‌های تاریک و سرد فصل پاییز، احساس گرما کنید و هم زمان، استایلی شیک داشته باشید. پس به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای فصل پاییز امسال، حتما رنگ قرمز را در کمد لباس‌های خود داشته باشید.

سوگل پورمهرام
نویسنده: سوگل پورمهرام


دیدگاه شما

ساناز در تاریخ 21 اکتبر 2018

وای چه مطلب قشنگی نوشتید
ممنونم بابت این همه نظم و تمیزیارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :