گردنبندهای بزرگ خود را چطور استفاده کنیم؟

جواهرات بدلی انواع مختلفی دارند که میان خانم‌ها محبوبیت زیادی دارند از جمله گردنبند و انگشتر که کاربردهای مختلفی دارد. خیلی از خانم‌ها تعدادی گردنبند درشت بدلی در منزل دارند که نمی‌دانند در چه موقعیت‌هایی و چگونه باید از آن‌ها استفاده کنند. گردنبندهای بزرگ خود را چطور استفاده کنیم؟

ad banner

استایل مجلسی

این مدل از گردنبند‌های بدلی اشکال متفاوتی دارند، برخی مدل‌ها زرق و برق لازم برای به کار بردن همراه لباس مجلسی را دارند و به راحتی می‌توان آن‌ها را با لباس مجلسی مناسب آن پوشید. البته لازم است فرم گردنبند را مناسب با فرم یقه لباس و اندام خودتان در نظر بگیرید. حتی برخی مدل‌های فانتزی و اسپورت را نیز در مهمانی‌ها می‌توان به کار برد که هماهنگ کردن آن با استایل، سلیقه خاصی را می‌طلبد.

گردنبندهای بزرگ خود را چطور استفاده کنیم؟

استایل راحتی

زمانی که می‌خواهید برای یک گردش یا خرید ساده و یا دیدار دوستان به بیرون بروید معمولا یک استایل ساده و راحت برای خود انتخاب می‌کنید. اما با اضافه کردن یک گردنبند درشت و رنگی می‌توانید استایل ساده خود را بدون زحمت جذاب‌تر کنید. اگر این گردنبندهای بزرگ رنگ‌های متنوعی هم داشته باشد ست کردن رنگ‌های مختلف در لباس‌ها ساده‌تر خواهد شد و به استایل شما وحدت خواهد بخشید.

گردنبندهای بزرگ خود را چطور استفاده کنیم؟

استایل کلاسیک

موقعیت‌های مختلف پیش می‌آید که شما باید در آن از استایل کلاسیک استفاده کنید. اگرچه استایل کلاسیک را به سادگی و بدون تزیین بودن آن می‌شناسیم ولی در کنار این لباس‌های ساده و کلاسیک با رنگ‌های تیره و خنثی می‌توان از یک گردنبند زیبا و درشت استفاده کرد تا استایل کلاسیک شما جلوه بهتری پیدا کند و زیباتر شود.

گردنبندهای بزرگ خود را چطور استفاده کنیم؟

مطالب مرتبط:

1- هر لباسی را با چه جواهراتی بپوشید؟

2- چگونه اکسسوری هایم را تعمیر کنم؟

3- 5 برند جواهرات که شاید آن ها را نمی شناسید

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :